Miedź LegnicaMiedź Legnica
90'

Koniec meczu!

90'

Makuch obsłużony kapitalnym podaniem, ale przegrał pojedynek niemal sam na sam z Drazikiem. Miedź mogła zamknąć mecz tym golem.

90'

Tront upadł w polu karnym przeciwników, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

90'

Rzut wolny dla Miedzi, ale goście nie zamierzają atakować dużą liczbą graczy. To stały fragment gry na przeczekanie.

90'

Spóźniony wślizg Marka Mroza.

88'

Makuch zastąpił Drzazgę.

85'

Niecelne dośrodkowanie Szczęcha i nie spieszy się ze wznowieniem gry Lenarcik.

85'

84'

Dwie szybkie zmiany GKS-u, który stara się ugrać choćby punkt. Słodowy za Witkowskiego i Bojdys za Zejdlera.

82'

Zagranie z pierwszej piłki na lewej stronie boiska, podanie z głębi pola Tupaja, które znalazło Pawła Zielińskiego, a ten mądrze wykorzystał błędne ustawienie bramkarza i uderzył na bramkę! 2:1 dla Miedzi.

81'

GOOOOOOOL! PAWEŁ ZIELIŃSKI!

77'

Szczęch zastąpił Jadacha.

75'

Niewykorzystany rzut wolny przez gospodarzy i od bramki rozpocznie Lenarcik.

73'

Bednarski zastąpił Zapolnika.

73'

Garuch w miejsce Romana.

71'

Dani Pinillos przypomniał nam, że również gra w tym spotkaniu, ale jego uderzenie z dystansu było niecelne.

68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego gości. Obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

66'

Ali przesadził z agresją przy faulu na Biernacie.

63'

Niecelne uderzenie Rumina po ładnej kontrze gospodarzy przeprowadzonej lewym skrzydłem.

59'

Apolinarski w miejsce Ferugi.

54'

Składna akcja Miedzi, kilkanaście podań, które zakończyły się mocnym, aczkolwiek niecelnym strzałem.

49'

Ostry faul na zawodniku GKS-u, ale arbiter nie wyjmuje kartki.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Tupaj leży na boisku, ale po chwili może kontynuować grę.

40'

Zablokowany strzał Drzazgi z ok. 23 metrów.

39'

Miedź prowadziła swój atak, ale Tront faulował rywala w ataku i od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie GKS.

35'

Akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem z około 30 metrów.

33'

GKS stara się przeprowadzić atak pozycyjny, ale dzieje się to za daleko od bramki Pawła Lenarcika.

30'

Matuszek wyraźnie spóźniony przy wślizgu.

28'

Gospodarze nieco odpuścili, poczuli respekt do zespołu Miedzi.

26'

Joan Roman otrzymał płaskie podanie w pole karne i bez namysłu uderzył na bramkę. Decyzja opłaciła się, bo Drazik był kompletnie zaskoczony i skapitulował. 1:1!

25'

GOOOOOOL! JOAN ROMAN!

21'

Akcja Drzazgi i Zapolnika i skończyło się tylko na strachu, bo czujnie wybił piłkę na róg Szcześniak.

19'

Za lekkie uderzenie na bramkę z rzutu wolnego i Drazik pewnie chwycił piłkę.

17'

Feruga z żółtą kartką.

15'

Fragment ostrzejszej gry. Mieliśmy kilka fauli i niedokładnych zagrań po obu stronach.

12'

Miedź z dużym problemem w utrzymaniu się przy piłce. Goście nie potrafią przedrzeć się przez skutecznie postawioną obronę rywali.

9'

Strzał Romana zza pola karnego nie zmusił Drazika do interwencji.

7'

Akcja jastrzębian na połowie rywali, piłka po dośrodkowaniu została wybita przez obrońców, ale wróciła w okolice ich szesnastki, gdzie znalazł się Daniel Rumin. Ten ładnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.

5'

GOOOOOOL! DANIEL RUMIN!

3'

Jadach uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od obrońcy i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

17:03

Zaczynamy spotkanie!

16:52

Środowy mecz będzie wyjątkowy dla trenera Miedzi, który przez ponad 4 lata pracował w GKS-ie.

16:47

Miedź Legnica zajmuje miejsce w samym środku ligowej stawki. Piłkarze Jarosława Skrobacza mają jednak dwa mecze zaległe i jeśli je wygrają, mogą dołączyć jeszcze do walki o baraże. Obecnie strata do 6. pozycji wynosi 9 "oczek".

16:43

W tym sezonie z Fortuna 1 Ligę pożegna się tylko jeden zespół. I piłkarze z Jastrzębia póki co mogą odetchnąć z ulgą, bo stawkę zamyka GKS Bełchatów. Podopieczni trenera Łukasza Włodarka, który prowadzi zespół od 6 kwietnia, mają nad nim 4 punkty przewagi i jeden mecz rozegrany mniej.

16:43

W środę w zaległym spotkaniu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zagra na własnym stadionie z Miedzią. Gospodarze walczą o utrzymanie, a legniczanie jeszcze mają teoretyczne szanse na baraże.