Michał Fidziukiewicz nie wykorzystał rzutu karnego!

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Marcin Sierczyński.

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

89'

GOOOL! TOMASZ JARZĘBOWSKI!!!

87'

Zagłębie doprowadza do wyrównania! Świetna wrzutka w pole karne Konrada Dudka. Do piłki dopadł Fidziukiewicz i strzałem głową pokonał golkipera Wigier.

86'

GOOOL! FIDZIUKIEWICZ TRAFIA PO RAZ DRUGI!!

84'

Żółtą kartką ukarany także Dawid Ryndak.

83'

Marcin Sierczyński został ukarany żółtą kartką.

82'

Ostatnia zmiana w Wigrach, plac gry opuszcza Ruszkul, zastąpi go Atanacković.

81'

Łukasz Matusiak dośrodkował do Jakuba Araka, ale ten niecelnie uderzał głową.

79'

Druga zmiana w Wigrach, Robert Hirsz wejdzie za Kamila Adamka.

78'

Zmiana także w Wigrach, Biel pojawi się w miejsce Monety.

77'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu, za Ninkovica wejdzie Szatan.

74'

Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

74'

Gospodarze strzelają gola kontaktowego! Michał Fidziukiewicz dobrze przyjął piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i uderzył przy słupku.

73'

GOOOL! FIDZIUKIEWICZ!!

72'

Adrian Karankiewicz został ukarany żółtą kartką.

71'

Fidziukiewicz zbyt mocno zagrywał piłkę do Sierczyńskiego.

69'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

68'

Hubert Tylec dopiero co pojawił się na boisku, a już mógł strzelic gola. Rezerwowy przyjął piłkę od Matusiaka i oddał strzał w krótki róg. W tej sytuacji skuteczniejszy okazał się Hieronim Zoch, który skierował futbolówkę na rzut rożny.

67'

Kolejna zmiana w Zagłębiu, za Pribulę pojawi się Tylec.

66'

Groźna akcja Zagłębia! Matusiak strzelał z linii pola karnego, jednak piłka minęła tylko słupek bramki Wigier.

65'

Faul Budka na Adamku.

63'

Znów Ruszkul mocno uderzał z dystansu, ale tak jak poprzednim razem, zabrakło odrobinę więcej precyzji.

61'

Strzał Ruszkula sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

59'

Sebastian Dudek zagrał do Krzysztofa Markowskiego, ten zaś chciał odegrac do lepiej ustawionego kolegi, ale nieczysto uderzał w piłkę.

57'

Mateusz Żebrowski nie podnosi się z murawy. Doznał jakiegoś urazu.

55'

Sierczyński dośrodkował do Fidziukiewicza, który uderzył piłkę wysoko nad poprzeczkę.

53'

Maksims Rafalskis został ukarany żółtą kartką.

51'

Groźne rozegranie rzutu rożnego przez piłkarzy Wigier, jednak Gąsiński skutecznie interweniował.

49'

Łukasz Moneta zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale defensorzy Zagłębia dobrze spisywali się w tej sytuacji.

48'

Konrad Budek został ukarany żółtą kartką.

48'

Niedokładne dośrodkowanie Matusiaka do Araka.

47'

Pierwsza zmiana w Zagłębiu, z boiska schodzi Mizgała, zastąpi go Arak.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Wigrami Suwałki 0:2.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Świetna interwencja Konrada Buka, który ofiarnie odebrał piłkę niemal spod nóg Kamila Adamka, Gdyby nie to, zawodnik ten znalazłby się w sytuacji sam na sam z Szymonem Gąsińskim.

41'

Kalinkowski uderzał z rzutu rożnego, ale piłkę pewnie wyłapał Gąsiński.

39'

Świetna okazja Zagłębia! Łukasz Matusiak potężnie uderzał z dystansu, piłka już wędrowała w światło bramki, ale Hieronim Zoch popisał się fantastyczną interwencją.

38'

Jakub Bartkowski za mocno zagrywał piłkę do Łukasza Monety, który wbiegał w pole karne Zagłębia.

37'

Piotr Ruszkul uderzał sprzed linii pola karnego, ale piłkę zablokował Konrad Budek.

35'

Fidziukiewicz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale jego próba była bardzo nieudana.

33'

Fantastyczny strzał z dystansu Bartłomieja Kalinkowskiego, który pewnym uderzeniem pokonał Szymona Gąsińskiego. Golkiper Zagłębia Sosnowiec był w tej sytuacji bez szans.

32'

GOOOL! KALINKOWSKI!!

30'

Michał Fidziukiewicz został ukarany żółtą kartką.

27'

Michał Fidziukiewicz dośrodkowywał do Dawida Ryndaka. Zrobił to jednak zbyt mocna i w porę piłkę przejął Hieronim Zoch.

25'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

22'

Groźna akcja Wigier powstrzymana faulem Dudka na Adrianie Karankiewiczu.

21'

Piotr Ruszkul sfaulował Łukasza Matusiaka.

20'

Piłkarze Zagłębia tracą mnóstwo piłek w środku pola. Sosnowiczanie jak najprędzej muszą się pozbierac, jeśli nie chcą stracic cennych ligowych punktów.

17'

Mocny strzał Łukasza Monety na bramkę Zagłębia, ale Szymon Gąsiński pewnie wyłapał futbolówkę.

15'

Dawid Ryndak przewracany w polu karnym, mimo protestów piłkarzy Zagłębia sędzia nie podyktował rzutu karnego.

13'

Początek spotkania zdecydowanie lepszy w wykonaniu Wigier. Sosnowiczanie sprawiają wrażenie zagubionych i jak na razie niewiele wychodzi im na boisku.

12'

Jovan Ninkovic dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie wybił Artur Bogusz.

10'

Kamil Adamek z impetem wpadł w pole karne gospodarzy. Strzelec pierwszej bramki szukał okazji na podwyższenie wyniku dla Wigier, ale koniec końców został zatrzymany przez Konrada Budka.

7'

Przemysław Mizgała sfaulowany w środku pola. Piłkarz Zagłębia jest opatrywany poza boiskiem.

6'

Łukasz Moneta będący na linii pola karnego uderzał na bramkę Zagłębia, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Spadła jednak w pole karne, skąd Kamil Adamek trafił do siatki rywali. Wigry obejmują w Sosnowcu prowadzenie!

5'

GOOOL! KAMIL ADAMEK!!

4'

Bartłomiej Kalinowski zagrywał piłkę z rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała w pole karne gospodarzy, ale w odpowiednim momencie głową wybił ją Łukasz Matusiak.

3'

Łukasz Matusik nieprzepisowo zatrzymał Kamila Adamka. Sędzia podyktował rzut wolny dla Wigier.

2'

Gospodarze występują dziś w białych, zaś goście w niebieskich trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

18:24

Do rozpoczęcia meczu zostało tylko kilka minut. Piłkarze powoli pojawiają się na placu gry. Chociaż pogoda wciąż nie rozpieszcza, dziś w Sosnowcu nie panuje już tak wielki upał jak jeszcze kilka dni temu.

18:08

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Zagłębie Sosnowiec - Wigry LIVE! Sosnowiczanie chcą potwierdzić wysoką formę.

17:56

Rezerwowi Wigier Suwałki: Salik, Atanacković, Makaradze, Biel, Wichtowski, Gąska, Hirsz.

17:52

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Fabisiak, Sołowiej, Fonfara, Szatan, Arak, Margol, Tylec.

17:43

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WIGRY SUWAŁKI

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1

Dobrze spisujące się w ostatnim czasie Zagłębie Sosnowiec zagra w sobotę z Wigrami Suwałki. Beniaminek 1. ligi po porażce z Wisłą Płock na inaugurację sezonu nabrał wiatru w żagle. W sobotę pokonał w ligowym meczu GKS Katowice, zaś w środę wyrzucił z Pucharu Polski Górnika Zabrze.

Suwalczanie tydzień temu przywieźli z Katowic hokejowy wynik, pokonując miejscowy Rozwój 4:0. Jednak pozostałe pojedynki – i w lidze i w Pucharze Polski, z inną katowicką drużyną, GKS nie zakończyły się już tak pomyślnie, bowiem oba Wigry przegrały.