KONIEC MECZU! OLIMPIA WYGRYWA ZE STOMILEM 2:0!

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

89'

Wrzutka z lewej strony, Robert Szczot przyjmuje piłę i kieruje ją do siatki ponad bramkarzem Stomilu.

89'

GOOOL! SZCZOT!!

84'

Zmiana w Stomilu, Łukasik zastąpi Pawła Głowackiego.

82'

I znów dośrodkowanie Meskhii bez problemów wyłapał Fabiniak.

80'

Zmiana w Olimpii, Kurowski wejdzie za Smolińskiego.

78'

Kartką ukarany także Dawid Szymonowicz.

78'

Donald Djousse został ukarany żółtą kartką.

76'

Świetna okazja Stomilu! Lech dobrze odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Meskhii, ale ten w końcowej akcji nie trafił w bramkę.

74'

Niezbyt udane dośrodkowanie Meskhii, które pewnie przechwytuje Fabiniak.

71'

Zmiana w Olimpii, Cieśliński wejdzie za Pawelę.

69'

Piotr Głowacki dośrodkowywał, ale to zagranie zablokował Szczot.

68'

Kolejna zmiana w Stomilu, Tsubasa Nishi opuści boisko, w jego miejsce pojawi się Irakli Meskhiia.

67'

Zmiana w Stomilu, Piotr Głowacki zastąpi Karłowicza.

67'

Groźny strzał Suchockiego w odpowiednim momencie zatrzymał Piter-Bućko.

65'

Grudziądzanie atakują bramkę Stomilu z coraz większym impetem, ale jak na razie wszystkie akcje przez nich tworzone są nieskuteczne.

63'

Głowcaki dośrodkował w pole karne, defensorzy Olimpii w porę wybili jednak futbolówkę.

59'

Zmiana w Olimpii, z boiska schodzi Kazlauskas, zastąpi go Szczot.

57'

Dośrodkowanie Kaczmarka, do piłki dopada Smoliński, ale oddaje bardzo niecelny strzał.

55'

Tsubasa Nishi znów niecelnie uderzał na bramkę Olimpii i po jego strzale piłkę pewnie obronił Fabiniak.

53'

Dośrodkowanie Djousse na pole karne Stomilu, jednak żaden z graczy Olimpii nie dopadł do piłki.

51'

Suchocki został sfaulowany przed polem karnym Olimpii, ale w tej sytuacji gwizdek sędziego milczał.

49'

Woźniak nieczysto uderzał w piłkę i źle dośrodkował w pole karne Stomilu.

47'

Donald Djousse podobnie jak przed przerwą został złapany na spalonym.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia prowadzi ze Stomilem 1:0.

43'

Donald Djousse pędził na bramkę Stomilu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

42'

Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

41'

Niebezpieczny strzał Grzegorza Lecha z rzutu rożnego, ale piłka koniec końców nie trafia do bramki.

40'

Smoliński trafił do siatki rywali, ale sędzia odgwizdał spalonego.

40'

Mocny strzał Tsubasy Nishieego, piłka powędrowała jednak obok bramki Fabiniaka.

38'

Ratajczak zbyt mocno dośrodkowywał z rzutu rożnego. Piłkę z pola karnego pewnie wybił Woźniak.

37'

Dośrodkowanie Karłowicza skutecznie zatrzymał Lewandowski. Stomil będzie miał rzut rożny.

34'

Marcin Smoliński został ukarany żółtą kartką.

33'

Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę przed siebie sparował Piotr Skiba.

31'

Szymonowicz uderzał głową, ale piłka powędrowała obok bramki Olimpii.

30'

Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

29'

Bardzo dobra interwencja Pitera-Bućko, który skutecznie odebrał futbolówkę pędzącemu Karłowiczowi.

27'

Zbyt mocne dośrodkowanie Ratajczaka w pole karne Olimpii. Futbolówka opuściła plac gry.

26'

Strzełał Głowacki - uderzenie było jednak za lekkie. Fabiniak pewnie łapie piłkę.

24'

Po raz kolejny dośrodkowywał Nishi - tym razem jednak za mocno. Aut dla rywali.

22'

Strzelał Bucholc - bardzo niecelnie.

21'

Korner przyniósł... kontrę gospodarzy, która szybko została jednak zatrzymana.

20'

Dogrywał Ratajczak, ale obrońcy gospodarzy wybili na rzut rożny.

19'

Faul na Suchockim. Będzie rzut wolny w pobliżu pola karnego Olimpii.

17'

Smoliński dośrodkowywał w pole karne rywali, ale jeden z obrońców wybił piłkę.

13'

Sprzed "szesnastki" strzelał Djousse - po lekkim rykoszecie piłka trafiła w ręce Skiby.

10'

Znów przy piłce był Nishi - tym razem dośrodkowanie Japończykowi zupełnie nie wyszło.

9'

Odpowiedzieć próbowali goście. Znowu pokazał się Nishi, którym tym razem zdecydował się na strzał - Fabiniak nie miał jednak problemów z tym uderzeniem

7'

Zawodnik Olimpii uderzył w lewy róg i pewnie pokonał Piotra Skibę.

7'

1:0 DLA OLIMPII! KACZMAREK!

4'

Donald Djousse wychodził na sytuację "sam na sam" i został sfaulowany przez Czarneckiego.

4'

"Jedenastka" dla gospodarzy!

3'

Po dośrodkowaniu Japończyka Tsubasy Nishiego piłkę z własnego pola karnego wybił Tomasz Lewandowski.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego - gramy!

19:40

Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Wełna, Głowacki, Meshiia, Żwir

19:40

Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Banasiak, Bielawski, Kurowski, Skórecki, Szczot, Cieśliński.

19:39

Witamy na meczu 3. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Stomilem Olsztyn.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - STOMIL OLSZTYN

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Sobotę na pierwszoligowych boiskach zakończy starcie Olimpii ze Stomilem. Grudziądzanie przed startem ligi byli wymieniani w gronie faworytów, jednak w dwóch minionych kolejkach nie pokazali tego na boisku. Drużyna Tomasza Asensky’ego plasuje się dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli, a w dodatku we wtorek została wyeliminowana z Pucharu Polski przez Lecha Poznań.

Stomil, który ma na koncie cztery punkty i zajmuje miejsce w czołówce, także będzie chciał zmazać plamę po pucharowej wpadce. Olsztynianie w środę zostali rozbici przez Śląsk Wrocław 1:5, przez co odpadli z rozgrywek.