Charles Nwaogu za Michała Jakóbowskiego

85'

Salik złapał spokojnie piłkę po strzale głową Rzuchowskiego

83'

Bytovia szuka zwycięskiego gola. Ale tym razem Surdykowski się pogubił i goście odebrali mu piłkę

81'

Kamil Zapolnik za Damiana Kądziora

79'

Karankiewicz uratował Wigry! Po uderzeniu Surdykowskiego zawodnik gości wybił piłkę z linii bramkowej

77'

Strzał Surdykowskiego obok słupka

75'

Gąska był blisko przecięcia lotu piłki i oddania strzału na bramkę Bytovii, ale ostatecznie nie sięgnął futbolówki

73'

Błąd Czarneckiego, ale na szczęście dla gospodarzy wszystko naprawił Wróbel

71'

Chris Jastrzembski za Artura Wojacha

71'

Omar Monterde za Bartłomieja Poczobuta

69'

W drugiej połowie więcej walki, mniej płynnej gry i bramkowych sytuacji. Jak tak dalej pójdzie, to po meczu powiemy, że po przerwie był to typowy mecz "na 0:0"

66'

Po złym zagraniu Adamka gospodarze ruszyli z kontrą, ale akcja została zatrzymana przez Barana

64'

Zamieszanie pod bramką Wigier, ale nie wykorzystali tego gospodarze. Piłka wylądowała w rękach Salika

63'

Miłosz Kozak za Omara Santanę

62'

Centra Kądziora nie sprawiła problemów Bieszczadowi

59'

Rzuchowski do Surdykowskiego, ten do Klichowicza, który chciał jeszcze dograć do Jakóbwskiego, ale trafił w rywala, a piłka wpadła w ręce Salika

57'

Jakóbowski zdaniem sędziego nie był faulowany przez Atanackovicia, co wywołało poruszenie na trybunach

55'

Wojach zagrał do Jakóbowskiego, ale ten źle przyjął piłkę i nic nie wyszło z ofensywnej akcji Bytovii

53'

Tym razem rzut rożny dla Wigier. Goście nie zagrozili bramce Bytovii, bo dobrze interweniował Bieszczad

50'

Opałacz centrował z rzutu rożnego, ale w polu karnym skutecznie interweniował Karankiewicz

48'

Bartkowski zatrzymał akcję gospodarzy, dobrze odczytał zamiary piłkarzy Bytovii

46'

W przerwie zmiana u gości. Aleksandar Atanacković za Marko Brtana

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy! Bez goli w Bytowie

45'

Dośrodkowanie Jakóbowskiego, ale nie doszedł do piłki Surdykowski, a po chwili piłka trafiła jeszcze do Klichowicza, ale ten ponownie minimalnie się pomylił

42'

I jeszcze szansa dla gospodarzy! Klichowicz pomylił się minimalnie

41'

Surdykowski trafił w słupek po centrze Opałacza! Ale szczęście mieli goście

38'

Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Klichowicza za blisko bramki, wypiąstkował piłkę Salik

37'

Karankiewicz zatrzymał uderzenie Surdykowskiego i tylko rzut rożny dla gospodarzy. Strzał napastnika Bytovii mógł skończyć się golem

35'

Małe zamieszanie na boisku. Sędzia Piotr Idzik nie mógł się zdecydować której drużynie podyktować rzut wolny. Ostatecznie piłka dla Wigier, co nie spodobało się naturalnie fanom Bytovii

34'

Baran zaliczył kolejną udaną interwencję w obronie, tym razem zatrzymał Jakóbowskiego

32'

Bartłomiej Poczobut - za faul taktyczny

32'

Spadło tempo gry, przede wszystkim goście wyszaleli się w pierwszym kwadransie i nie grają już tak odważnie. Gospodarze mają coraz więcej do powiedzenia i starają się stwarzać zagrożenie pod bramką Wigier. Mieli jedną okazję

30'

Łukasz Wróbel - za faul

28'

Janeczko przedzierał się w ataku, ale został powstrzymany

25'

Dwójkowa akcja Opałacz-Klichowicz zakończona po tym jak ten drugi zagrał niedokładnie

23'

Groźnie tym razem pod bramką Wigier. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego świetnie na linii interweniował Salik

23'

Marko Brtan - za faul

22'

Po centrze z narożnika boiska, skutecznie piąstkował bramkarz Wigier

22'

Kolejny rzut wolny dla Bytovii, po którym gospodarze wywalczyli jeszcze rzut rożny

21'

Artur Bogusz - za faul

19'

Rzut wolny dla gospodarzy, po dośrodkowaniu Opałacza pewnie wyszedł z bramki Salik i przechwycił futbolówkę

17'

Słabe uderzenie Klichowicza. Bytovia wreszcie zaatakowała, chociaż w kiepskim stylu

15'

Pierwszy kwadrans dla Wigier. Goście grają pressingiem, atakują, a gospodarze jak na razie bezradni, nie mają pomysłu jak poradzić sobie z dobrą grą piłkarzy z Suwałk

12'

Adamek do Kądziora, jednak tym razem dośrodkowania nie będzie, bo pomocnik Wigier był na spalonym

11'

Kolejne dośrodkowanie Kądziora, tym razem z akcji po skrzydle, ale dobrze wyszedł z bramki Bieszczad

8'

To Mateusz Janeczko wybił piłkę z linii bramkowej i uratował gospodarzy

8'

Rzut wolny dla gości. Kądzior zagrał w pole karne, zamieszanie pod bramką Bytovii i jakimś cudem piłka nie wpadła do bramki. Gospodarze wybili futbolówkę już z linii bramkowej

6'

Klichowicz pogubił się przed bramką Salika i bramkarz Wigier nie musiał interweniować, bez problemu złapał piłkę

5'

Adam dostał podanie od Bartkowskiego, ale był na spalonym

4'

W odpowiedzi strzał głową Santany obroniony spokojnie przez Bieszczada

2'

Zaatakowali gospodarze, ale nic nie wyszło z ich akcji, piłkę przejął Salik, który potem długo celebrował jej wybicie do przodu