Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
96'

Stomil remisuje z Olimpią Grudziądz. Dziękujemy za śledzenie relacji, ponownie w Olsztynie zawitamy dopiero na wiosnę.

95'

Kalonas z 16 metrów obok słupka!! Wszyscy widzieli już tą piłkę w bramce.

94'

Stomil walczy do końca! Gdyby tak grali przez pełne 90 minut Olimpia była by bez szans.

93'

Kalonas mógł być bohaterem, dośrodkowanie Łukasika dotarło do Litwina, jednak jego strzał został zablokowany.Po rzucie rożnym piętką próbował strzelać Koprucki, jednak nad bramką.

90'

Grischok w miejsce Frańczaka.

86'

Łukasik jakby zrozumiał swój błąd z poprzedniej akcji. Tym razem wyglądało to identycznie, z tą różnicą, że Łukasik dośrodkował z pierwszej piłki, a Kalonas głową pokonał bramkarza

84'

Kalonas!

83'

Juniorska strata w polu karnym Łukasika... Akcja zapowiadała się groźnie,wszyscy czekali na zagranie wzdłuż bramki do wbiegającego Kaźmierowskiego, tym czasem Łukasik bezmyślnie stracił piłkę.

81'

Staniek utrudniał wznowienie gry Ptakowi, za co został ukarany zółtą kartką

78'

Łukasik za Suchockiego.

78'

Glanowski zbyt ostro potraktował Pisarczyka i został za to ukarany żółta kartką

75'

Strzał Ruszkula w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Rośnie optyczna przewaga Olimpii

74'

Strzał Frańczaka z trudem broni Ptak, rzut rożny dla gości.

74'

Strzał Suchockiego z rzutu wolnego z ok. 30 metrów po odbiciu od muru przeleciał ponad bramką, rzut rożny zakończony wybiciem piłki przez Olimpię.

73'

Świderski zastępuje na placu gry Stefanowicza.

68'

Bramka dla Olimpii! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał Marcina Stańka okazały się za trudne do obrony dla Stomilu. 0-1!

67'

Ależ sytuacja Olimpii! Ruszkul wyszedł praktycznie sam na sam z Ptakiem, jednak będąc nieco na prawo od bramki strzelił w boczną siatkę. Bramkarz już leżał na ziemi, gdyby napastnik Olimpii podciął piłke był by gol!

63'

Złe wybicie Kopruckiego, do piłki na 18 metrze doszedł Frańczak, jednak strzał zawodnika Olimpii przeleciał nad bramką. Niewiele brakowało!

58'

Strzał Stefanowicza z około 30 metrów poszybował dobre 20 metrów od bramki Olimpii.

56'

Kaźmierowski chwytem judo powalił na ziemię Ruszkula, przez moment wyglądało to jak zapasy a nie piłka nożna;)

54'

Początek imponujący w wykonaniu obu drużyn, z lekkim wskazaniem na Stomil. Teraz to goście skupiają się na defensywie, a gospodarze konstruują akcje, lecz bez efektu bramkowego.

49'

Kalonas lewą stroną do spółki z Kunem rozklepali defensywę gości, jednak dośrodkowanie Kalonasa przecięte przez obrońców.

47'

Kaźmierowski za bardzo przepychał się w kole środkowym i sędzia odgwizdał faul.

46'

Zaczynamy drugą odsłonę spotkania Stomil-Olimpia

47'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Zamieszanie po rzucie wolnym z prawej strony wykonywanym przez Suchockiego.Bliski zdobycia bramki był Kaźmierowski, jednak przestrzelił.

43'

Stefanowicz z lewego skrzydła, jednak jego strzał tylko w boczną siatkę bramki Olimpii.

40'

mamy już 3 rzut rożny dla Stomilu z kolei.Jak na razie nic z tego nie wynikło.

37'

Frańczak był bliski wyjścia na czystą pozycję, jednak piłkę wybił w ostatniej chwili Kuprucki. Strzał z 16 metrów w wykonaniu Pisarczuka prosto w bramkarza.

34'

Kontra Stomilu, Kalonas rozciągnął grę na prawo, jednak dośrodkowanie Suchockiego przejął bramkarz.

31'

Olimpia w dzisiejszym spotkaniu nie prezentuje się zbyt dobrze. Jakiekolwiek zagrożenie dla Ptaka powastaje raczej poprzez błędy obrony niż przez dobrą grę gości.

28'

Kun wystawił piłkę Kalonasowi na 20 metr, jednak uderzenie zawodnika gospodarzy wprost w rękawice Wróbla.

22'

Strata Frańczaka na prawej stronie, Stefanowicz ostro dośrodkował w pole karne, jednak Kalonas nie sięgnął piłki głową.

18'

Dobry strzał Kalonasa z 25 metrów, jednak obok bramki. Litwin minimalnie przestrzelił. Ostatnie minuty gry wyraźnie dla Stomilu.

17'

Dośrodkowanie Suchockiego z rzutu wolnego. Na dobrą pozycję wyszedł Kaźmierowski, jednak jego strzał daleko od bramki.

15'

Pierwszy kwadrans gry raczej wyrównany, choć oprócz czystej sytuacji Suchockiego, emocji brakowało.

13'

Frątczak przejął złe wybicie Ptaka, jednak dośrodkowanie zawodnika z Grudziądza bardzo złe. Piłkę wybija Remisz daleko od własnej bramki.

11'

Ruszkul wypchnięty z pola karnego przez Remisza, gdyby nie obrońca Stomilu mogło by być bardzo groźnie.

8'

Suchocki zmarnował doskonałą okazję na bramkę! Prostopadle podanie Glanowskiego, Suchy wyprzedził obrońców, jednak będąc nieco na prawo od bramki strzelił w bramkarza.

7'

Dobry pomysł na rozegranie Ruszkula, jednak krzyżowe podanie do Frańczaka minimalnie za mocne.

5'

Stomil nastawiony na grę z kontry, co może dziwić biorąc pod uwagę fakt, ze Olsztyniacy grają u siebie.

4'

Początek meczu chaotyczny, dużo walki w środku pola natomiast mało efektywnych wymian piłek.

13:02

Zaczynamy! Olimpia w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach, Stomil tradycyjnie na biało-niebiesko.

12:51

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi pan Marcin Szrek z Kielc, na liniach sędziować będą panowie Paweł Wysocki oraz Maksym Stelmaszczyk. Arbitrem technicznym Damian Gawęcki.

12:47

Witamy z zimnego i mglistego dzisiaj Olsztyna! Warunki do gry zawodnicy mają dobre, choć temperatura powietrza mogła by być nieco wyższa;) Płyta boiska z trybun wygląda nieźle.Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę.

12:45

W ekipie gospodarzy nie brakuje problemów kadrowych. W meczu z Olimpią Grudziądz nie zagrają kontuzjowani od dłuższego czasu Andrzej Niewulis, Daniel Michałowski oraz Tomasz Strzelec. Za czerwoną kartkę zawieszony jest bramkarz Piotr Skiba.