Niedziela, 18 listopada 2012, godz. 12:30
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec spotkania. ŁKS kończy bardzo słabą rundę porażką z Arką Gdynia 0-2.

92'

Rzut rożny dla ŁKS, niestety bardzo słabo wykonany przez Papikyana, piłka nie przeszła nawet pierwszego obrońcy

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry

90'

Jedyna składna i ciekawa akcja ŁKS w tym meczu, zwieńczona groźnym strzałem Papikyana

89'

Komplet zmian w tym spotkaniu wyczerpany. Tomasik za Formelle w drużynie Arki

87'

Końcówka tego spotkania to ciągłe ataki Arki. To bardzo jednostronne widowisko

84'

Ostatnia zmiana w ŁKS, Papikyan zmienia Pawła Kaczmarka.

83'

Arka Gdynia znowu powinna zdobyć gola. Marcus Da Silva który rozgrywa dzisiaj wyśmienite zawody minimalnie chybił strzałem głową.

81'

Żółta kartką za brutalny faul na Konradzie Kaczmarku ukarany Sobieraj

81'

Beznadziejne zagranie Jakuba Więzika, nie pierwsze już w tym meczu. Żal patrzeć na większość zagrań tego zawodnika w dniu dzisiejszym.

78'

Kolejny strzał na bramkę Wyparły, autorstwa, niezwykle aktywnego dzisiaj Marcusa Da Silvy. Wyparło interweniuje poza boisko

76'

Druga zmiana w Arce, na boisku pojawia się Paweł Brzuzy który zmienia strzelca bramki - Michała Rzuchowskiego.

75'

Brodziński bliski zdobycia niezwykle efektownej bramki. Obrońca Arki uderza przewrotką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Bogusław Wyparło z najwyższym trudem odbija piłkę na słupek !

71'

Kuklis uderza ponownie, tym razem groźniej, Szlaga wybija na rzut rożny.

71'

Niestety i w tym przypadku nadzieje była płonna. Jacek Kuklis doszedł do strzału ale przeniósł piłkę wysoko ponad bramką

69'

Rzut rożny dla ŁKS, czy łodzianie stworzą wreszcie jakieś zagrożenie pod bramką Szlagi ?

65'

Obecnie na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Tempo gry wyraźnie spadło, obie drużyny wyglądają na pogodzone z wynikiem.

64'

Arka spokojnie kontroluje przebieg wydarzeń na boisku. Łodzianie nadal walą w mur i nie mogą skonstruować skutecznej akcji ofensywnej.

62'

Nastąpiła również zmiana w drużynie gości, z boiska zszedł Damian Krajanowski, a za niego zobaczymy Mateusza Szwocha

60'

Podwójna zmiana w ŁKS na boisku pojawiają się Golański i Sarafiński, na boisku nie zobaczymy już Poźniaka i Stąporskiego

57'

Arka Gdynia tak jak w pierwszej połowie zupełnie dominuje na boisku.

55'

Arka z szansą podwyższenia prowadzenia. Piotr Kuklis oddaje mocny strzał który trafia w poprzeczkę !

52'

Żółtą kartką ukarany Bartosz Brodziński

50'

Bardzo mocny i precyzyjny strzał Rzuchowskiego z rzutu wolnego trafia do bramki. Swoje "trzy grosze"do tej bramki dorzucił Wyparło który wpuścił strzał pod brzuchem

50'

!!! GOL!!! Arka prowadzi 0-2 w Łodzi !! Rzuchowski

45'

Zaczynamy druga polowe. Przy piłce goście

45'

Podsumowując pierwszą połowę spotkania należy podkreślić iż nie stoi ona na wysokim poziomie. Co nie zmienia faktu że drużyną wyraźnie lepszą jest Arka Gdynia. Goście stwarzają znacznie więcej sytuacji podbramkowych i prezentują większą mobilność w swojej grze. Łodzianie momentami sprawiają wrażenie wyraźnie zagubionych i rozgrywają po prostu słabe spotkanie. Może druga połowa przyniesie jakąś zmianę w ich grze?

47'

Koniec pierwszej połowy. Arka zasłużenie prowadzi w Łodzi

47'

Paweł Kaczmarek rozgrywa dzisiaj naprawdę dobre zawody, Pomocnik ŁKS-u przed chwila popisał się efektownym przerzutem na drugą stronę boiska, lecz to ładne zagranie zostało niewykorzystane przez nieudolność jego kolegów.

43'

Groźny strzał Więzika, z trudem broni Szlaga. Napastnik ŁKS znajdował się jednak na pozycji spalonej.

41'

Żółtą kartką ukarany Artur Gieraga, obrońca ŁKS-u zagrał piłkę ręką.

40'

Kolejna strzał oddaje Da Silva. Tym razem znajdował się już w polu karnym, lecz w ostatniej chwili zostaje wyblokowany przez Artura Gieragę.

38'

Obraz spotkania nie zmienia się. Goście są drużyną wyraźnie dominującą w pierwszej połowie. Ełkaesiacy są jakby bez pomysłu na grę, może wpływ na ich zaangażowanie ma fakt iż po raz koljeny nie otrzymali pensji na czas ?

36'

Wyróżniającym się piłkarzem ŁKS-u,z resztą jak przez całą rundę jest Paweł Kaczmarek . Jeden z nielicznych zawodników łodzian, który próbuje brać ciężar gry na siebie.

32'

Michał Rzuchowski strzela w sam środek bramki. Goście próbują dzisiaj wielu strzałów z dystansu

30'

Marcus Da Silva ma silną chęć powiększenie swojego dorobku bramkowego. Bardzo dobry,podkręcony strzał przelatuje jednak obok słupka

27'

Zamieszanie w polu karnym i duży błąd łódzkiej obrony. Jedna interwencja Wypały nie pomogła, ponieważ stoperzy łodzian nie byli w stanie wybić piłki, co skrzętnie wykorzystał Da Silva który umieścił z najbliższej odległości piłkę w bramce

25'

Gol !!!! 0-1 !! Arka prowadzi w Łodzi !! Marcus da Silva

24'

Pierwszy zryw ŁKS-u, Pawłowi Kaczmarkowi udaje się wywalczyć rzut rożny. Lecz defensywa Arki bardzo dobrze radzi sobie z dośrodkowaniem ze stałego fragmentu gry

21'

Za taktyczny faul na Jakubie Więziku, żółtą kartką zostaje ukarany Michał Rzuchowski.

20'

Jacek Kuklis fauluje w środku boiska. Rzut wolny dla Arki zostaje jednak beznadziejnie wykonany, dośrodkowanie było zbyt płaskie.

18'

Ładna akcją lewą stroną gości. Marcin Detlaff był już na wysokości pola karnego, ale jego dośrodkowanie zostaje wybite przez obrońców gospodarzy

17'

Groźny strzał z dystansu w wykonaniu Damiana Krajanowskiego. Minimalnie obok słupka

14'

Spotkanie jest cały czas rozgrywane pod dyktando Arki Gdynia. Gospodarze próbują kontrować ale zupełnie im to nie wychodzi. Goście prezentują większą kulturę piłkarską i wydaje się że są lepiej ustawieni taktycznie.

12'

Kibice ŁKS z okazji meczu z Arką przygotowali efektowną oprawę. Ogromna płachta przysłoniła w większości całą Galerę.

10'

ŁKS wygląda na drużynę kompletnie zagubioną. Nie ma obecnie pomysłu na konstruowanie akcji ofensywnych.

8'

Groźna sytuacja pod bramką Bodzia W. Arka bliska zdobycia bramki. Dariusz Formella wychodzi na czystą pozycję ale odważnie z bramki wyszedł Wyparło i obronił sytuacje sam na sam.

6'

W początkowej fazie spotkania to Arka odważnie rzuciła się na gospodarzy. Piłkarze gości raz po raz atakują bramkę Bogusława Wyparły.

1'

Pierwszą akcję przeprowadzają goście z Gdyni. Rzut wolny dla Arki w lewym rogu boiska. Groźne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Tym razem bez konsekwencji

12:29

Początek spotkania, grę rozpoczyna ŁKS.

12:28

Piłkarze już wychodzą na boisko, za chwile początek tego spotkania ! ŁKS wystąpi w tradycyjnych biało-czerwonych strojach, goście z Gdyni w żółto-niebieskich.

12:16

W Łodzi krążą plotki że Marek Chojnacki po raz ostatni prowadzi dzisiaj ŁKS. Może mieć to związek z ewentualnymi zmianami właścicielskimi w sportowej spółce, zarządzającej klubem. W tym miesiącu ma rozstrzygnąć się sprawa ewentualnego wykupienia większościowego pakietów udziałów przez biznesmena - Krzysztofa Wingerta, współtwórcy koszykarskiego klubu z Gdyni.

12:09

Dodatkowym smaczkiem spotkania będzie pojedynek rodzonych braci. Piotr i Jacek Kuklis staną dzisiaj po przeciwległych stronach barykady. Bardziej znany Piotr jest podporą Arki Gdynia. Z kolei młodszy Jacek,defensywny pomocnik ŁKS-u, stawia pierwsze poważne kroki w seniorskiej piłce. Co ciekawe, obaj są wychowankami Łódzkiego Klubu Sportowego. Z tym że Piotr nie miał nigdy okazji debiutu z pierwszym zespole i rozwinął się w lokalnym rywalu ŁKS-u - Widzewie.

12:02

Dzisiejszy mecz będzie debiutem Pawła Sikory w charakterze pierwszego szkoleniowca Arki. Dotychczasowy asystent Petera Nemca przejął jego obowiązki w mijającym tygodniu

11:59

Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla układu pierwszoligowej tabeli. ŁKS jeśli chce skutecznie walczyć o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy, musi dzisiejsze spotkanie koniecznie wygrać. Z kolei Arka też potrzebuje punktów aby ugruntować swoją pozycję w środku tabeli. W przypadku porażki gdynian, mogą oni również być zagrożeni walką o utrzymanie

11:45

Zapraszamy na relację LIVE z ostatniego meczu rundy jesiennej w Łodzi. Łódzki Klub Sportowy podejmie Arkę Gdynia. Początek spotkania o 12.30.