Koniec meczu! W ostatnim meczu rundy jesiennej GKS Bogadnka pokonała GKS Tychy!

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

Ostatnia zmiana w Bogdance. Tymosiak za Oziemczuka.

86'

Żółta kartka dla Benkowskiego.

85'

Zmiana także w zespole gości. Jarka za Wawocznego. Ta roszada raczej nie wystarczy by odwrócić losy meczu!

84'

Japończyk Irie zmienia żegnanego brawami Zubera. Jak dla nas to bezsporny zawodnik meczu, pewne miejsce w jedenastce kolejki!

83'

Po kontrze Zuber płasko zagrał w pole karne, a przy długim słupku czekał już niepilnowany Renusz, który wpakował piłkę do bramki!

83'

Goooool! 2:0! Renusz!

80'

Żółta kartka dla Pesira za faul na Mańce.

76'

Paluch za Szalachowskiego.

75'

Znowu Kalkowski zdecydował się na strzał z polowy boiska! Piłka leciała w okienko, ale ponownie interweniował Misztal, tak jak przy poprzedniej takiej próbie!

72'

Benkowski gra bardzo dobrze w drugiej połowie, podłącza się do ofensywy i stwarza groźne sytuacje.

70'

Gospodarze wyraźnie przeważają, po czerwonej kartce dla tyszan jest to jeszcze bardziej widoczne. Czy spróbują przypieczętować prowadzenie kolejną bramką?

68'

Czerwona kartka dla Folca za kopnięcie Renusza!

68'

Z za pola karnego do strzału złożył się Wawoczny, ale trafił jedynie w rywala.

66'

Lezy na boisku Balul

65'

Prostopadle podanie Kupczaka w pole karne, ale Prusak był pierwszy przy piłce.

63'

Gospodarze szanują piłkę i starają się utrzymywać ją na połowie rywali.

61'

Pierwsza zmiana w spotkaniu, Jakub Bąk za Zunicia.

56'

Chwilę później Kalkowski z połowy boiska prawie przelobował Misztala!

55'

Żółta kartka dla Wawocznego za faul.

53'

Faul na Rockim i wolny z narożnika boiska. Strzał głową z tłumu piłkarzy daleko obok słupka.

51'

Gooool! Chwalony przez nas Zuber! Wrzutka Pielecha w pole karne, zgranie na długi słupek Oziemczuka i Zuber z bliska lekko obok bramkarza zdobywa bramkę dla Bogdnanki!

49'

Bogdanka konstruowała atak pozycyjny, zakończony niespodziewanym strzałem Pielacha obok słupka.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka GKS Tychy.

14:01

W pierwszej połowie gra była dosyć agresywna, mimo tylko 1 kartki. Sytuacje obu drużyn można policzyć na 1 dłoni.

14:00

W zespole GKS Tychy wyróżnia się znowu Piotr Rocki - widać jego doświadczenie, uczestniczy w każdej akcji ofensywnej. Dobrze dogrywa po ziemi, jak i górą w pole karne.

13:55

Z zespole gospodarzy Kamil Oziemczuk notuje dzisiaj dużo strat i nieprzemyślanych zagrań, do tego jest mało aktywny z przodu i w defensywie. Z kolei Michał Zuber prowadzi dużo akcji z jego udziałem, zalicza dobre wrzutki i drybluje obrońców, pomaga także w defensywie.

46'

Po rzucie wolnym bez zagrożenia. Koniec pierwszej połowy.

46'

Rzut wolny dla gospodarzy z ponad 30 metrów.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Kupczak próbował z dystansu zaskoczyć Prusaka, ale przelobował bramkę.

40'

Kolejna dobra okazja dla tyszan. Z rzutu wolnego przed polem karnym Bogdanki piłkę dośrodkował Rocki, ta trafiła do Folca, który uderzył ponad bramką z pola karnego.

38'

Zgranie Zubera do Pesira i mierzony strzał blokuje obrońca.

37'

Niezbyt mocny strzał Balula nie sprawił najmniejszych problemów Prusakowi.

36'

Mańka przerwał akcję gospodarzy, podając głową do własnego bramkarza.

34'

Wawoczny postanowił sprawdzić Prusaka, który popisał się teraz interwencją po strzele tyszanina.

32'

Aktywny Rocki po raz kolejny faulowany w środku pola. Nie ma dzisiaj łatwego życia.

31'

Z kontry jednak nic nie wyszło. Bogdnka wyszła trzech na czterech, ale Zuber za mocno wrzucił piłkę i zmarnował okazję.

31'

Po wrzutce z kornera niecelnie główkował Folc i goście wyszli z kontrą.

30'

Rzut rożny dla GKS po akcji Chomiuka prawą stroną.

28'

W ataku łęcznianie. Najpierw wykonywali rzut wolny spod pola karnego, po nim rzut rożny, jednak ostatecznie piłka wyszła za linię końcową i od bramki goście.

24'

Żółta kartka dla Kalkowskiego za faul taktyczny od tyłu na Folcu, który wychodził z kontrą.

21'

Dobra okazja dla tyszan! Wrzutka Rockiego wprost na głowę Kupczaka, ale jego strzał minimalnie minął słupek!

19'

Po początkowym okresie przewagi gości, kontrole zaczyna przejmować Bogdanka. Na razie nie przekłada się to jednak na dogodne okazje.

16'

Po rzucie rożnym mocno sprzed pola karnego uderzał Renusz, ale piłka minęła bramkę.

14'

Po przejęciu prostopadła piłka od Soldeckiego do Szałachowskiego, ale ten przegrywa pojedynek z obrońcą.

13'

Niezła okazja gospodarzy, jednak Oziemczuk z kilku metrów przeniósł piłkę ponad bramką.

11'

Piłka w posiadaniu tyszan, ale bogdanka wysoko i pressingiem nie daje im wejść na swoja połowę.

10'

Wawoczny wybił piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

9'

Atak gospodarzy. Wrzutkę w pole karne Renusza zdołał wybić jednak Mańka.

6'

Próbował wrzucać w pole karne piłkę Chomiuk, ale obrońcy poradzili sobie z jego dośrodkowaniem.

4'

Pierwszy strzał w meczu, Z 16 metrów próbował Folc ale blokuje piłkę ciałem Kalkowski

2'

Po akcji gospodarzy mamy pierwszy rzut rożny. Dośrodkowanie nie było jednak groźne i piłkę wyprowadzili tyszanie.

1'

Od środka rozpoczął zespół gości.

12:57

W Łęcznej lekka mgła i zimno. Na trybunach sporo kibiców gospodarzy, jest też grupa kilkudziesięciu fanów z Tychów.

12:41

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Mariusz Masternak, Jakub Bąk, Łukasz Małkowski, Dawid Jarka, Łukasz Tumicz, Damian Czupryna

12:40

Ławka rezerwowych GKS Bogdanka: Paweł Socha, Ricardo, Robert Mandrysz, Irie Toshikazu, Michał Paluch, Michał Gamla, Tomasz Tymosiak

12:30

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej w pierwszej lidze. W Łęcznej zmierzą się ze sobą zespoły dwóch GKS-ów. Gospodarze sprawdzą formę rewelacyjnego beniaminka z Tychów.