Mariusz Lewandowski po meczu z Legią: Taki błąd nie powinien mieć miejsca

9 lutego 2018, 23:46 | DW

Zagłębie Lubin nie obroniło punktu na własnym stadionie w meczu z Legią Warszawa. Wykorzystany przez Jakuba Maresa rzut karny w doliczonym czasie gry nie był dużo wart, bo zaledwie kilka minut później, po drugiej stronie boiska "jedenastkę" wykorzystał Miroslav Radović. " - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe - mówił po meczu trener gospodarzy Mariusz Lewandowski.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe. Nie wiem dlaczego zawodnicy wyszli na boisko tak zdenerwowani. Legia to wykorzystała, grała lepiej w środku pola, defensywni pomocnicy łatwo rozgrywali akcje i mieli przewagę - ocenił całe spotkanie Lewandowski.

W drugim piątkowym meczu padło pięć bramek. W tej kolejce zagrano zaledwie dwa spotkania, a średnia już wynosi 5,5 gola na mecz. Zarówno Zagłębie jak i Legia zagrały bardzo ofensywnie, aczkolwiek skuteczniejsi byli goście. - W drugiej połowie Zagłębie wyglądało lepiej, strzeliliśmy gola, a powinniśmy zdobyć bramkę na 2-1. To się nie udało, a mogło zmienić oblicze spotkania. Jak się nie wykorzystuje sytuacji, to robi to rywal. Legia była dziś bardzo skuteczna. To był ciekawy mecz. Błąd, jaki przydarzył nam się w ostatnich sekundach, nie powinien mieć miejsca. To nauka na przyszłość, że trzeba grać prostą piłkę - zakończył szkoleniowiec "Miedziowych"
źródło:legionisci.com

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Spadające gwiazdy, czyli największe nazwiska w historii Ekstraklasy

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/2aa92008-d375-db18-3f22-61ff7fdee250,f710614f-bda5-7cd4-c4cb-3f8a04cad2e6,embed.html[/wideo_iframe]