menu

Widzew. Działacze zapowiadają zmiany. Nowy trener w czerwcu

15 maja 2019, 16:08 | Dariusz Piekarczyk

W środę z dziennikarzami spotkali się Jakub Kaczorowski, prezes Widzewa oraz Łukasz Masłowski, od 1 maja dyrektor sportowy łódzkiego klubu.

Konferencja na Widzewie. Przeczytaj jakie zmiany zapowiadają działacze
fot. Polska Press
Sternik klubu powiedział, że powodem kiepskiej gry drużyny były między innymi błędy popełnione zimą w przygotowaniach. [i]Zmiana trenera była, bo taka była potrzeba - mówił prezes Widzewa. - Plusy jej były, ale zabrakło spodziewanego przez nas impulsu. Do 22 mają przedstawimy szczegółowy plan naprawczy.[/i]
fot. brak
[b]Łukasz Masłowski powiedział natomiast[/b]. - Nie zasłużyliśmy na awans. W defensywie nie było źle, ale zawiodła głównie ofensywa Fatalnie wypadały stałe fragmenty gry. To ewenement, trzy niewykorzystane karne. Piłkarze też nie dodali nic od ,,siebie". Brak było liderów w zespole. 25 piłkarzy nie wymienimy, ale zmiany nastąpią. Trenera nie poznamy w maju, a raczej na początku czerwca. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Oby to był wreszcie wybór na lata. 33 piłkarzy na kontrakcie w drugiej lidze to zbyt dużo. Musi być mniej, ale jakość musi być zachowana.
fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press

fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press
W środę propozycję rozwiązania umów z Widzewem przedstawiono natomiast Marcinowi Kozłowskiemu, Kacprowi Falonowi, Maciejowi Kazimierowiczowi oraz Filipowi Mihaljevićowi. Nowa kadra ma liczyć 25 piłkarzy. Nazwisko nowego trenera poznamy za to w czerwcu.
fot. Dziennik Lodzki
1 / 5

Sternik klubu powiedział, że powodem kiepskiej gry drużyny były między innymi błędy popełnione zimą w przygotowaniach.

Zmiana trenera była, bo taka była potrzeba - mówił prezes Widzewa. - Plusy jej były, ale zabrakło spodziewanego przez nas impulsu. Do 22 mają przedstawimy szczegółowy plan naprawczy. napisał:

Łukasz Masłowski powiedział natomiast. - Nie zasłużyliśmy na awans. W defensywie nie było źle, ale zawiodła głównie ofensywa Fatalnie wypadały stałe fragmenty gry. To ewenement, trzy niewykorzystane karne. Piłkarze też nie dodali nic od ,,siebie". Brak było liderów w zespole. 25 piłkarzy nie wymienimy, ale zmiany nastąpią. Trenera nie poznamy w maju, a raczej na początku czerwca. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Oby to był wreszcie wybór na lata. 33 piłkarzy na kontrakcie w drugiej lidze to zbyt dużo. Musi być mniej, ale jakość musi być zachowana.

W środę propozycję rozwiązania umów z Widzewem przedstawiono natomiast Marcinowi Kozłowskiemu, Kacprowi Falonowi, Maciejowi Kazimierowiczowi oraz Filipowi Mihaljevićowi.

Nowa kadra ma liczyć 25 piłkarzy. Nazwisko nowego trenera poznamy za to w czerwcu.

[polecane]16433471,16441645,16448347,16443759,16435051,16421693;1;CZYTAJ INNE ARTYKUŁY[/polecane]

[xlink]df9ff8d5-a5fc-e4d0-3646-13e0c9fc5aae,1b4acac5-185d-76aa-ab89-f20ab92b8df2[/xlink]


Polecamy