Manchester City rozgromił Burnley. Guardiola: Jesteśmy najlepszą drużyną w Europie pod względem strzeleckim

20 października 2018, 21:42 | Press Association/X-news

W meczu dziewiątej kolejki Premier League Manchester City pokonał Burnley 5:0. Gole strzelali Sergio Aguero, Fernandinho, Leroy Sane, Riyad Mahrez i Bernardo Silva. Mistrz Anglii obronił prowadzenie w tabeli. - Oddaliśmy 24 strzały, z czego 10 było celnych. Wydaje mi się, że mamy średnią 21 uderzeń na mecz i pod tym względem jesteśmy najlepsi w Europie.

Powinniśmy jeszcze zwiększyć liczbę strzałów, które zmierzają w kierunku bramki. Do przerwy prowadziliśmy 1:0, choć stworzyliśmy wiele sytuacji i mogliśmy zdobyć więcej bramek. W drugiej połowie zagraliśmy dobrze. Cieszy mnie to, że nie straciliśmy gola i to z naszego punktu widzenia ważna rzecz - powiedział Pep Guardiola.

Wrestler, DJ, pomocnik egzorcysty. Co robią byli piłkarze?