Warta Poznań pokonała w Turcji Torpedo Moskwa 3:0

19 lutego 2018, 20:38 | LEM, wartapoznan.pl

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Warty Poznań wygrali drugi mecz kontrolny. Tym razem "Zieloni" pokonali Torpedo Moskwa 3:0.

Krystian Sanocki może być wiosną silnym punktem Warty

Warta przygotowuje się do rozgrywek w Turcji. Najpierw "Zieloni" pokonali BK 1893 Kopenhaga 1:0 po golu Krystiana Sanockiego, a w poniedziałek wysoko wygrali z Torpedo Moskwa 3:0.
Pierwszą bramkę znów wypracował Sanocki, który odebrał piłkę w środku pola i świetnie podał do Brzostowskiego, który wykończył akcję.
Dwa kolejne gole "Zieloni" strzelili w drugiej połowie. W 49 minucie na strzał z 16 metrów zdecydował się Adrian Chopcia i zaskoczył bramkarza rosyjskiej drużyny.
Wynik ustalił strzałem z rzutu karnego Jakub Kiełb. Jedenastkę wywalczył Paweł Piceluk, który został sfaulowany przez obrońców Torpedo.