menu

Transfery. Radosław Majecki w letnim oknie transferowym może przenieść się z AS Monaco do Sevilli

13 stycznia, 15:52 | Press Focus/x-news

Według „Estadiodeportvo” Radosław Majecki w letnim oknie transferowym może przenieść się z AS Monaco do Sevilli. - Klub wyraża się bardzo pozytywnie o młodym, polskim bramkarzu. Obecna sytuacja skłoniła Majeckiego do zastanowienia się nad swoją przyszłością - informuje hiszpański portal.


fot.

Majecki przeszedł w zeszłym roku przeszedł z Legii Warszawa do AS Monaco za 7 mln euro, ale nie może liczyć na regularne występy we francuskim klubie.

W tym sezonie 21-latek wystąpił tylko w jednym meczu. 13 września w trzeciej kolejce Ligue 1 zagrał przeciwko FC Nantes. Monaco wygrało ten mecz 2:1.

Polak nie dostał kolejnych szans i jest dopiero trzecim bramkarzem w hierarchii AS Monaco, gdyż przegrał rywalizację z Benjaminem Lecomte i Vito Mannone.

Podstawowym bramkarzem Sevilli był w ostatnich latach Tomas Vaclik. Jednak Czech w tym sezonie zmaga się z kontuzją, a jego kontrakt wygasa latem 2021 roku. Monchi, dyrektor sportowy hiszpańskiego klubu, ma dwóch kandydatów na jego następcę: Marko Dmitrovicia z Eibar oraz Radosława Majeckiego.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje


Polecamy