menu

Telewizja Polsat żyje z ŁKS i Widzewa. Znów przeprowadzi transmisje

2 września 2020, 15:17 | Dariusz Kuczmera

Telewizja Polsat żyje z ŁKS i Widzewa. Stacja słusznie uznaje, że mecze ŁKS i Widzewa cieszą się dużym zainteresowaniem i po raz kolejny zaplanowała transmisje.


fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 8

Telewizja Polsat ustaliła terminy meczów 4. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

Mecze transmitowane w 4. kolejce Fortuna I ligi:

18 września, 17:40 - Arka Gdynia - Miedź Legnica
19 września, 12:40 - Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
20 września, 12:40 - Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź

Spotkanie Widzewa ze Stomilem transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport. W związku z tym jego termin wyznaczono na sobotę 19 września, na godzinę 12:40.
Mecz 4. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi ze Stomilem będzie drugim w tym sezonie występem czerwono-biało-czerwonych na własnym stadionie po zaplanowanych trzy dni wcześniej derbach z ŁKS-em Łódź. Spotkanie z olsztynianami znalazło się w planie transmisyjnym telewizji Polsat Sport. W związku z tym, decyzją nadawcy, rozegrane zostanie w sobotę 19 września o godzinie 12:40.

Łodzianie w telewizji


Obejrzeliśmy już w Polsacie premierowy mecz z Widzewa Radomiakiem, obejrzeliśmy mecz ŁKS z Odrą, obejrzymy derby 16 września, a wcześniej transmitowane będą mecze Chrobry - Widzew (10 września) i ŁKS - Stomil (12 września)

Można być pewnym, że Polsat pokaże też mecze 5 kolejki: GKS Jastrzębie - Widzew i ŁKS - Sandecja - kibice łódzkich drużyn napisał:

Polecamy