Stal Rzeszów wywalczyła punkt w Płocku

20 kwietnia 2013, 17:58 | Marcin Trzyna

Wisła Płock na własnym obiekcie nie radzi sobie w tym sezonie rewelacyjnie. Kolejnym tego dowodem było dzisiejsze spotkanie, które podopieczni Marcina Kaczmarka zremisowali z przeciętnie spisującą się Stalą Rzeszów. Dla Wisły był to 10 mecz rozgrywany na własnym stadionie. Lider grupy wschodniej II-ligi zdobył w tych spotkaniach zaledwie 16 punktów.

Piłkarze Stali Rzeszów niespodziewanie wywalczyli punkt w Płocku

Stal Rzeszów wyszła na dzisiejsze spotkanie z liderem dość odważnie i już w 23. minucie biało-niebiescy zdobyli bramkę na 1:0. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, najwyżej w powietrze wyskoczył Daniel Koczon i uderzeniem głową pokonał Daniela Szczepankiewicza.

Szybko po stracie bramki gospodarze ruszyli do ataku, jednak nie udało się im zdobyć gola wyrównującego.

Po zmianie stron Stal miała kilka niezłych sytuacji do strzelenia drugiej bramki, aczkolwiek to Wisła zdobyła gola. Wprowadzony kilkanaście minut wcześniej na boisko Łukasz Sekulski w 74. minucie pokonał Wietechę strzałem z główki.

Wisła Płock - Stal Rzeszów 1:1 (0:1)

Gole: Sekulski 74' – Koczon 23'

Wisła: Szczepankiewicz, Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona (56’ Grudzień), Janus, SIelewski, Burkhardt (61’ Sekulski), Hiszpański, Dziedzic (82’ Kalista), Krzywicki

Stal: Wietecha, Pawłowicz, Duda, Nakrosius, Kovjenić, Prokić (76’ Maca), Krzysztoń, Jędryas, Persona, Lisańczuk (89’ Szela), Koczon (‘Górecki)

ŻÓŁTE KARTKI: Paweł Magdoń - Michał Lisańczuk, Mateusz Pawłowicz

Czytaj piłkarskie newsy w każdej chwili w aplikacji Ekstraklasa.net na iPhone'a lub Androida.