Sparing: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 1:1 (GALERIA)

1 lutego 2015, 08:32 | RR/Dziennik Bałtycki

Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego w sobotnie popołudnie zremisowali w Gdyni ze Stomilem Olsztyn 1:1. Żółto-niebieskich na prowadzenie wyprowadził strzałem z rzutu karnego Marcus da Silva. Goście z Warmii remis uratowali w ostatnich sekundach sparingu.

Sparing: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 1:1
1 / 8

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk zrewanżowali się Cuprumowi w Lubinie

Wyniki sparingów na tym etapie przygotowań nie są sprawą najważniejszą. Arkowcy, którzy ostatnio ciężko trenowali w COS Cetniewo, nie mogli zaprezentować się na 100 procent.

Mecz kontrolny rozegrany został na Narodowym Stadionie Rugby. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego, a zdobył ją Marcus da Silva. Chwilę wcześniej w polu karnym powalony został Łukasz Kowalski.

Goście z Olsztyna odpowiedzieli na to dopiero w 90 minucie.
Remis uratował przebywający na własny koszt na stażu w Stomilu... 19-letni lewy obrońca z Australii Stefan Dubocanin.

Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)

Bramka:
1:0 Marcus a Silva (33-karny), 1:1 Stefan Dubocanin (90)

Arka I połowa: Miszczuk - Kowalski, Szur, Sobieraj, Warcholak - Lomski, Łukasiewicz, Nalepa, Renusz -Da Silva, Abbott

Arka II połowa: Skowron – Glauber, Marcjanik, Wojcinowicz, Dampc – Wardziński (69' Stolc), Lech, Gałecki, Jagiełło – Szubert, Karłowicz

Stomil: Skiba (46 Mieczkowski), Berezowskij, Czarnecki, Szymonowicz (46 Żwir), Głowacki (73 McLean), Jegliński, Machulenko, Trzeciakiewicz (61 Sobolewski), Łukasik (61 Wełna), Jamróz (46 Dubocanin)