menu

Robert Lewandowski gra z WOŚP. Do wygrania lunch lub kolacja

11 stycznia, 13:35 | red

Robert Lewandowski kolejny raz gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku kapitan reprezentacji Polski zwycięzcę licytacji zaprosi na lunch w Warszawie lub Monachium.

Robert Lewandowski kolejny rok gra z WOŚP
Robert Lewandowski kolejny rok gra z WOŚP
fot. Bartek Syta

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już w niedzielę 13 stycznia. Pomagać można nie tylko wkładając pieniądze do puszek wolontariuszy WOŚP, ale także biorąc udział w licznych licytacjach. Jedną z nich zorganizował Robert Lewandowski. Zawodnik Bayernu zaprasza dwie osoby na lunch lub kolację. Lewandowski ze zwycięzcą licytacji spotka się w Warszawie albo Monachium. Szczegóły spotkania zostaną uzgodnione po zakończeniu aukcji.

Aby zjeść posiłek z kapitanem reprezentacji Polski, trzeba liczyć się z olbrzymim wydatkiem. W południe w piątek najwyższą propozycją była kwota 56 tys. zł. Pomaga też Anna Lewandowska. Żona Roberta zaprasza na wspólny trening w Healthy Center by Ann, a także miejsce w siedmiodniowym obozie.

W 2019 roku celem zbiórki WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Lewandowski przebywa obecnie w Katarze, gdzie 4 stycznia razem z Bayernem rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Bawarczycy trenują w luksusowym centrum sportowym Aspire Academy. Do rywalizacji w Bundeslidze powrócą 18 stycznia, a ich pierwszym przeciwnikiem będzie TSG 1899 Hoffenheim.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

TOP 10 piłkarzy z największą klauzulą odstępnego

[xlink]0815dd74-d837-79a0-02d7-701342e53723,2d23e2fe-e803-96ed-6a92-02ca53b5a1ec[/xlink]


Polecamy