menu

Ricardo Sa Pinto po meczu Legii w Płocku: Powinniśmy wygrać wyżej

11 lutego, 12:00 | TD/Legia.com

- Doceniam walkę i zaangażowanie mojego zespołu. Myślę, że nasze zwycięstwo powinno być wyższe - powiedział trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto po wygranym 1:0 meczu z Wisłą Płock.

Ricardo Sa Pinto
Ricardo Sa Pinto
fot. Bartek Syta

W niedzielę w Płocku Legia długo się męczyła, zmarnowała wiele sytuacji strzeleckich. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w końcówce po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego Artur Jędrzejczyk. Kolejnych goli kibice już nie zobaczyli.

- W pierwszej połowie byliśmy bardzo silni i zdecydowani. Odpowiednio blokowaliśmy akcje rywali. Nie pozwoliliśmy Wiśle grać tak, jak chcieli. Byliśmy również mocni w wygrywaniu drugich piłek. Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszej części gry. W przerwie powiedziałem chłopakom, że potrzebujemy tylko gola, żeby nie tracili koncentracji i grali swoje. W drugiej połowie pokazaliśmy dobrą mentalność. Kreowaliśmy akcje i ostatecznie zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, choć w mojej opinii mogliśmy strzelić gola już wcześniej. Cenię ten zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że nasze zwycięstwo powinno być wyższe - skomentował po niedzielnym meczu Ricardo Sa Pinto.

[url="https://polskatimes.pl/wisla-plock-legia-warszawa-01-jedzna-skutecznosc-wojskowych-na-ratunek-stale-fragmenty-i-artur-jedrzejczyk/ar/13877961#sport" title=""]>> WISŁA - LEGIA 0:1. JĘDZNA SKUTECZNOŚĆ WOJSKOWYCH W PŁOCKU


Polecamy