1 : 4
PolskaPolska
1. połowa1 : 4
90'

Sędzia kończy spotkanie. Polacy po dobrym spotkaniu pokonują reprezentacje Rumuni 4:1. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

89'

W środku boiska faulowany Stępiński.

88'

Kontratak Rumunów, ale prostopadłe podanie do napastnika przecina Celeban.

86'

Tempo spotkania znacznie opadło. Cały czas próbują atakować reprezentanci Rumuni.

84'

Boisko opuszcza Sobota, a w jego miejsce Mariusz Stępiński.

80'

Centra w pole karne Rumunów, ale w polu karnym faulowany Teodorczyk.

79'

Maxim próbował ograć przy linii Brozia, lecz zwycięsko z tego pojedynku wyszedł nasz zawodnik.

77'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Furmana i piłka w rękach bramkarza.

77'

Broź ładnie wszedł z piłką w pole karne, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

75'

Broź faulowany przez Maxima.

73'

Rzut rożny dla Polaków. Dośrodkowanie Furmana i piłka w rękach bramkarza rywali.

70'

Szansa dla Rumuni w polu karnym dobrze znalazł się Maxim, który uderzył na bramkę Słowika i nasz bramkarz tym razem nie popełnił błędu.

69'

Dośrodkowanie ze skrzydła reprezentanta Rumunii, ale nie było nikogo by zamknąć tą akcję.

67'

Furman pojawia się na boisku w miejsce Łukasika

65'

Rzut wolny dla Polaków. Dośrodkowanie Łukasika, piłkę wybija bramkarz pod nogi Soboty, ale jego strzał niecelny.

63'

Prostopadłe podanie do Alexe, ale dobrze poradził sobie w obronie Jodłowiec.

61'

Polska - Rumunia

61'

Wawrzyniak w kierunku Kupisza, ale ten miał za wysoko uniesioną nogę i sędzia przyznał piłkę Rumunom.

59'

Kupisz szarżował lewym skrzydłem, ale dobrze interweniowali obrońcy.

56'

Rzut wolny dla naszych rywali dośrodkowywał Chitu i dobrze wybijał Celeban.

55'

Kupisz zmienia strzelca pierwszej bramki Szymona Pawłowskiego.

53'

W drugiej połowie inicjatywę przejęli nasi rywale, a do wejścia na boisko przygotowany jest Kupisz.

52'

Maxim atakował lewym skrzydłem, ale dobrze interweniował Broź i będzie rzut rożny dla naszych rywali.

51'

Strata Pawłowskiego w środku pola, szybkie prostopadłe podanie do Maxima, ale ten ostatecznie stracił piłkę.

48'

Rzut rożny dla Rumunii. Dośrodkowanie w pole karne wybijają nasi obrońcy.

46'

Jodłowiec zmienił Jędrzejczyka.

46'

Za Alexe Alibec

46'

Za Grozava Maxim.

46'

Stanciu schodzi w jego miejsce Radut.

46'

Za Neagu wchodzi Budescuw.

46'

Za Gamana Luchin.

46'

Mateiu wchodzi na plac gry.

46'

Balgradean wchodzi na boisko.

46'

Kucharczyk za Wszołka.

46'

Sędzia rozpoczął drugą część spotkania.

21:45

Za chwilę początek drugiej części spotkania. Czy Polacy pokażą się z równie dobrej strony?

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Polacy prowadzą 4:1.

44'

Rzut rożny dla Rumunii. Dan Nistor zagrywa w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy.

43'

Polacy po stracie bramki zepchnięci do defensywy.

41'

Błąd Słowika wykorzystuje Gheorghe Grozav.

41'

GOOOOOOOOOOL! Grozav!

40'

Rzut rożny dla Polaków. Dośrodkowanie Łukasika wybijają obrońcy.

37'

Grozav uderza na bramkę polaków, ale dobrze interweniuje Słowik.

36'

Chitu prostopadle do Alexe, ale dobrze interweniują obrońcy.

34'

Polacy po strzeleniu pierwszej bramki osiągnęli wyraźną przewagę nad rywalami, co przełożyło się na kolejne trafienia. Polacy prowadzą już 4:0.

32'

Świetne uderzenie Łukasika, który pokonał bramkarza strzałem piętą.

32'

GOOOOOOOOOL! Łukasik strzela bramkę piętą.

29'

Rzut wolny dla Polski. Dośrodkowanie Pawłowskiego wybijają obrońcy.

27'

Ładne dośrodkowanie ze skrzydła Wawrzyniaka, piłka trafia do Soboty, którego strzał wylądował na poprzeczce, do piłki pierwszy dopadł Łukasz Teodorczyk i po raz drugi pokonał bramkarza.

27'

GOOOOOOOOL! Teodorczyk po raz drugi.

25'

Kolejna okazja dla Polaków. Strzelał Pawłowski, lecz broni Silviu Lung jr.

24'

Ładnie z własnej połowy ruszył Sobota, który zagrał na skrzydło do Pawłowskiego ten odegrał w pole karne do Wszołka, który obrócił się i wyłożył do Teodorczyka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

24'

24'

GOOOOOOOOL! Todorczyk!

21'

Rumunii próbują zagrywać prostopadłe piłki za plecy naszych obrońców, ale jak na razie nie przynosi to efektu.

18'

Ależ błąd naszej defensywy. Nie zrozumiał się Słowik z Wawrzyniakiem i mógł to wykorzystać Chitu, lecz jego strzał minął słupek barmki.

15'

Ładna akcja Polaków. Prostopadłe podanie Łukasika do Todorczyka, który ładnie zagrał w pole karne do Pawłowskiego, a ten strzałem przy słupku pokonał bramkarza rywali.

15'

GOOOOOOL! Pawłowski strzelcem bramki!

13'

Teodorczyk zagrywał w pole karne do Wszołka, lecz bardzo nie dokładnie i piłkę przejmują rywale.

11'

Kontratak Rumunów, prostopadłe podanie do Alexe, ale jego dośrodkowanie bardzo nie dokładne.

10'

Ładna akcja Pawłowskiego lewym skrzydłem, wyłożenie do Wszołka, ale jego strzał w środek bramki nie sprawił trudności Silviu Lung.

8'

Strata Jędrzejczyka, mogło być groźnie pod naszą bramką, ale pogubili się nasi rywale. piłka w rękach Słowika.

5'

Pierwszy rzut rożny dla Rumunów i dobrze spisują się nasi obrońcy.

4'

Na razie dużo niedokładności w poczynaniu naszych piłkarzy.

2'

Próba prostopadłego podania do napastnika reprezentacji Rumuni, ale dobrze interweniował Jędrzejczyk.

20:45

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce Rumunii.

20:41

Zawodnicy obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę hymny obu państw i pierwszy gwizdek sędziego dzisiejszego spotkania.

20:41

Ławka rezerwowych Reprezentacji Polski: Łukasz Skorupski, Tomasz Jodłowiec, Dominik Furman, Tomasz Kupisz, Michał Kucharczyk, Mariusz Stępiński.

20:38

Selekcjoner zapowiedział, że po dzisiejszym spotkaniu z Rumunią wskaże pięciu zawodników, których weźmie na mecz towarzyski z reprezentacją Irlandii, który odbędzie się już we środę.

20:29

Już za 15 minut początek spotkania.

20:27

W pierwszym składzie reprezentacji Polski mamy dwóch debiutantów. Są to Jakub Słowik i Łukasz Teodorczyk.

20:21

Nasza reprezentacja ma bardzo niekorzystny bilans spotkań z dzisiejszym rywalem. Bilans: 33 mecze - 4 zwycięstwa - 15 remisów - 14 porażek. Czy dzisiaj uda nam się poprawić ten bilans? Przekonamy się za ok. dwie godziny.