menu

Strefa kibica w Szczecinie: Znamy pierwsze szczegóły

16 maja 2018, 10:01 | Jakub Lisowski

14 czerwca mecz otwarcia Mistrzostwa Świata w Rosji. Tego dnia ma też już funkcjonować tzw. strefa kibica przy Netto Arenie przy ul. Szefera w Szczecinie.

Wiemy już, gdzie powstanie [b]strefa kibica w Szczecinie[/b]
Wiemy już, gdzie powstanie [b]strefa kibica w Szczecinie[/b]
fot.

Polecamy również: [QUIZ] Piłkarscy Milionerzy. Odpowiesz bezbłędnie?

Strefa kibica w Szczecinie. Pierwsze szczegóły


Nie wszyscy chętni kibice będą mogli pojechać do Rosji. Z zakupem biletów był problem, a i koszta takiego wyjazdu (z przejazdem, hotelem, wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami) to spory wydatek dla fanów Biało-Czerwownych.

Zdecydowana większość kibiców zostanie w kraju i będzie dopingować przed telewizorem. Strefy kibica są organizowane, by fani mogli wspólnie oglądać mecze i w ten sposób mieć namiastkę atmosfery na trybunach.

W Szczecinie strefy kibica funkcjonowały już przy poprzednich dużych imprezach. Organizowano je w Parku Kasprowicza czy na terenie, gdzie obecnie stoi Oxygen. Teraz stanie przy Netto Arenie.

Strefa kibica w Szczecinie. Dziś więcej informacji


W środę gospodarze zdradzą dużo szczegółów tego przedsięwzięcia, ale wiadomo, że strefy mają być otwarte od pierwszego meczu po finał, wstęp ma być wolny, a dla dzieci szykowane są dodatkowe atrakcje.

Największe zainteresowanie strefami będzie przy okazji spotkań Polaków. Przypomnijmy, że podopieczni Adama Nawałki w grupie zagrają z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Grupa jest taka, że każdy może wygrać z każdym, więc będzie ciekawie. W składzie polskiej reprezentacji będą piłkarze z naszego regionu: Kamil Grosicki (wychowanek Pogoni) i Grzegorz Krychowiak (wychowanek Orła Mrzeżyno).

Zobacz także: Hotel Arłamów ma boisko jak Real Madryt. Reprezentacja Polski będzie tu trenować przed mistrzostwami świata w Rosji [ZDJĘCIA]

Polecamy również wideo: Nowy cykl: eSkadra na Mundial! Na pierwszy ogień Robert Lewandowski
[wideo_iframe]//get.x-link.pl/866e40e1-65af-48bf-18bd-606ef08b5b79,63424944-97b9-a944-5350-6f82f3573ee7,embed.html[/wideo_iframe]

Follow @gs24_pl
Gs24.pl - wiadomości, zdjęcia, wideo ze Szczecina i regionu