• Władysław Koczerhin - 3 (Daniel Szelągowski bez oceny)
  • Ivi Lopez - 3
  • Fabian Piasecki - 2 (Vladislavs Gutkovskis - 3)
93'

Koniec meczu! Cracovia w efektownym stylu przeciw mocnemu rywalowi przełamała serię czterech spotkań bez wygranej.

93'

Ivi... źle! Kopie nad bramką. To w zasadzie podsumowało występ Rakowa.

92'

Oshima dostał kartkę. Szansa dla Rakowa z wolnego.

92'

Trwa doliczony czas. Sędzia Kwiatkowski dorzucił ekstra trzy minuty.

89'

Na trybunach około 200 kibiców Rakowa.

85'

I wchodzi Jaroszyński za zmęczonego, pokopanego Makucha.

84'

Za chwilę po wielu latach ponownie w barwach Cracovii wystąpi Jaroszyński.

80'

Berggren otrzymał kartkę za faul na Makuchu.

76'

Ostatnia zmiana w Rakowie. Pojawił się Szelągowski. Zszedł Koczerhin.

74'

Kakabadze w miejsce Konoplianki.

74'

Po rożnym Raków od utraty czwartego gola ratuje Kovacević! Obrona jedną ręką.

69'

Bardzo blisko jest Raków. Rundić nogą po rożnym - tuż nad poprzeczką.

68'

cracovia

67'

Raków oddaje mnóstwo strzałów, ale nic z nich nie wynika. Rykoszet po próbie wprowadzonego Szweda. Jest róg.

66'

No proszę, próba lobowania Kovacevicia mniej więcej z połowy boiska. Bośniak nie został ośmieszony, bo strzał okazał się niecelny.

66'

Zszedł Czyż, za niego Berggren.

65'

Jak blisko pogromu! Makuch zza szesnastki kopie tuż obok lewego słupka!

63'

Kovacević wypluwa piłkę, ale bez konsekwencji. Interweniował w okolicach szesnastego metra.

62'

Niemczycki zatrzymuje Gutkovskisa! Świetna interwencja prawą ręką.

61'

Za Rakoczego pojawił się Kallman. Kibice skandują nazwisko schodzącego pomocnika.

60'

Rakoczy złapał chyba uraz. Koledzy go pocieszają.

58'

Pasy marnują kontrę. Nabiegający w pole karne mają pretensje do Rakoczego za złe zagranie.

57'

Cracovia jest w opałach, ale jakimś cudem bramka na 1:3 jeszcze nie padła. Piłka zdjęta Iviemu po zagraniu Koczerhina.

56'

I jeszcze Nowak za Papanikolaou.

56'

Tudor za Kuna.

56'

Gutkovskis za Piaseckiego.

54'

Za chwilę kilka zmian w Rakowie. Trener musi zareagować. Dziwne, że nie zrobił tego w przerwie.

53'

Kocioł pod bramką Cracovii! Ivi uruchamia Wdowiaka, ten źle przyjmuje, ale i tak jest groźnie. Zdaje się Jugas lub Jablonsky wybija sprzed linii.

51'

Czyż pod polem karnym. Zagrywa na krótki słupek, ale Ivi ma za daleko.

50'

Gol jak z futsalu. Piłka spod linii bocznej w pole karne, tam Rakoczy uderza z pierwszej piłki i jest w zasadzie po meczu! Wielka euforia na trybunach.

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rakoczy na 3:0. Raków na kolanach!

48'

Dość brzydko przy linii został potraktowany Siplak. Nie ma kartki dla Wdowiaka.

47'

Raków w ataku, ale sędzia odgwizduje ofsajd Iviego. Dobra decyzja.

46'

Od środka wznowiła Cracovia.

46'

Jugas w miejsce Rodina.

45'

- Kono (Konoplianka) wziął przed wolnym piłkę i mówi, że na pewno strzeli bramkę. Zdziwiłem się trochę, ale jednak zawodnik o takiej klasie tak potrafi - stwierdził w przerwie dla Canal+ Rakoczy.

45'

Koniec pierwszej połowy! Cracovia wykorzystała swoje dosłownie pięć minut. Raków musi dużo zmienić, żeby ugrać cokolwiek po przerwie.

45'

Kun obija poprzeczkę! Ależ blisko po efektownym strzale.

44'

Prosty błąd Wdowiaka. Źle przyjął, a w efekcie piłka wyszła na aut.

43'

Tym razem z wolnego Siplak. Bardzo celebrował ten moment, ale oddał niecelny strzał.

42'

Wśród obserwujących mecz jest także były trener Cracovii, a obecnie selekcjoner U-21, Michał Probierz. W składzie Pasów jeden młodzieżowiec - Rakoczy. Raków z Czyżem.

40'

Po rożnym piłka przelewa się po plecach Piaseckiego i opuszcza boisko.

40'

Z dystansu kopie Rundić. Po drodze piłka obija rywala i wychodzi za linię końcową. Róg.

38'

W skrócie dla tych, co dopiero dołączyli do relacji: Cracovia pozwoliła Rakowowi się wyszumieć, a potem wyprowadziła dwa szybkie ciosy.

37'

Ivi próbował zaskoczyć centrostrzałem. Niemczycki na posterunku.

37'

Teraz sędzia oszczędził Arsenicia. Chorwatowi należała się druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka za brzydki faul.

36'

raków

34'

Była bramka z wolnego, to teraz jest z gry! Świetne rozegranie Cracovii. Zaczął Makuch, wieńczy Rakoczy!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Raków na kolanach!

30'

Pierwszy gol w Ekstraklasie w trzynastym występie! Ukrainiec oddał precyzyjny strzał przy lewym słupku. Kovacević spodziewał się uderzenia w prawy i chyba wykonał o jeden krok za daleko. Ten czas był już nie do odrobienia. Piękny gol dla Cracovii!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KONOPLIANKA BEZPOŚREDNIO Z WOLNEGO!

28'

arsenic

27'

Arsenić nieczystym wślizgiem zatrzymał Makucha. Chyba jednak rzut wolny.

26'

Rzut wolny czy karny dla Cracovii?! Sędzia się zastanawia...

26'

No i było rzeczywiście groźnie! Po krótkim rozegraniu z dalszej odległości uderza Konoplianka. Bramkarz wypluwa piłkę do boku.

25'

Potrojone krycie na Konopliance. Ukrainiec wywalczył rzut wolny. Może teraz Cracovii zagrozi bramce Kovacevicia?

23'

Koczerhin kopnął z dystansu. Celnie, po koźle, ale Niemczycki bez problemu złapał piłkę.

22'

Tym razem ucierpiał wracający po piłkę Piasecki.

19'

Wyraźnie spóźniony Kun. Zasłużona kartka za wejście w Rapę.

17'

Posiadanie piłki zdecydowanie dla Rakowa.

17'

- Tylko Pasy, tylko Cracovia! - skanduje publiczność.

15'

Oshima odpowiada dziś za rozegranie Cracovii. Rywale szybko do niego doskakują. Właśnie został zahaczony przez Papanikolaou.

14'

Za chwilę minie kwadrans a my jeszcze nie byliśmy w szesnastce Rakowa.

13'

Koczerhin z piłką wpada w pole karne. Rodin dobrze interweniuje; czysto, ale jest róg dla Rakowa.

10'

Piłka po koźle dociera do rąk Niemczyckiego. Uderzał Ivi.

10'

Niezła frekwencja na stadionie. Wśród obserwujących były trener Legii, Aleksandar Vuković. Serb czeka na ofertę z ekstraklasy. Może z Lechii?

10'

ivi lopez

8'

Z dystansu Ivi. Napiszemy krótko: potrafi znacznie lepiej.

7'

Ivi wrzuca z prawej flanki. Po główce kolegi piłka odbija się od Jablonskiego, po czym wychodzi za linię końcową. Raków ma korner.

5'

Raków w ataku pozycyjnym. Próba długiego zagrania do Wdowiaka - nieudana. Pomocnik i tak dziękuje za pomysł, unosząc w górę kciuk.

3'

Dużo walki między pomocnikami. Niektórzy mają pretensje do sędziego, że jeszcze nie wyciągnął kartki.

1'

Czyż i Ivi rozpoczęli z środka. Gramy przy Kałuży!

19:59

Trenerzy Zieliński i Papszun w klubowych dresach. Trener gości tradycyjnie w czapce z daszkiem.

19:56

Obie drużyny w swoich podstawowych kompletach strojów. Wychodzą na murawę.

19:22

Raków ma jeden mecz do rozegrania więcej, ale i tak jest w tabeli przed Cracovią.

19:21

W zeszłej kolejce Cracovię pokonała Warta (0:2), a Raków w tygodniu, w zaległym meczu pokonał Pogoń (1:0).

19:21

Ławka rezerwowych Rakowa: Trelowski, Tudor, Szelągowski, Berggren, Długosz, Nowak, Gutkovskis. Musiolik.

19:20

Ławka rezerwowych Cracovii: Wilk, Jaroszyński, Kallman, Knap, Thiago, Loshaj, Jugas, Kakabadze, Myszor.

19:20

To potencjalnie najciekawsze spotkanie soboty w Ekstraklasie. Cracovia po serii porażek spróbuje zatrzymać kandydata na mistrza Polski.