Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:36

Natomiast w rozgrywkach ligowych Legia Warszawa za tydzień przy Łazienkowskiej zagra z Radomiakiem Radom, natomiast Stal Mielec u siebie podejmie Śląsk Wrocław.

22:34

W środku tygodnia oba zespoły zagrają w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski. Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, natomiast Stal Mielec również na wyjeździe zagra z ŁKS-em Łódź.

22:32

Oceny piłkarzy po meczu Stal Mielec - Legia Warszawa (w skali 1-6):

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 4
  • Krystian Getinger - 3
  • Maciej Wolski - 3, (Fabian Hiszpański - 3)
  • Dominykas Barauskas - 3, (Mateusz Mak - bez oceny)
  • Arkadiusz Kasperkiewicz - 3
  • Mateusz Matras - 3
  • Fryderyk Gerbowski - 4, (Przemysław Maj - bez oceny)

• Bartosz Slisz - 3
  • Paweł Wszołek - 3, (Maciej Rosołek - 2)
  • Josue - 4, (Igor Kharatin - bez oceny)
  • Patryk Sokołowski - 2, (Carlitos - 4)
  • Makana Baku - 3, (Robert Pich - 3)
  • Ernest Muci - 2, (Bartosz Kapustka - 2)
22:30

Mecz w Mielcu był bardzo słaby i mało intensywny, ale ostatecznie technika Carlitosa zrobiła różnice. Legia miała dużo więcej sytuacji, ale nie potrafiła tego przekuć na wynik.

97'

Koniec meczu w Mielcu! Legia Warszawa wygrywa ze Stalą 1:0 po bramce Carlitosa.

95'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Igor Kharatin zmienił Josue.

93'

Także Carlitos został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

91'

Josue został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

88'

Ostatnia zmiana w Stali Mielec. Przemysław Maj zmienił Fryderyka Gerbowskiego.

87'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii "wyjątkowo" również bez zagrożenia.

85'

Bartosz Kapustka został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

82'

Filip Mladenović dośrodkował piłkę w pole karne Stali Mielec, ale tam spokojnie interweniował Bartosz Mrozek.

80'

Dopiero druga zmiana w Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Dominykasa Barauskasa.

77'

To powinna być druga bramka dla Legii Warszawa! Robert Pich wpadł w pole karne Stali, zagrał do Josue, jego strzał świetnie wybronił Bartosz Mrozek, a dobitka Macieja Rosołka trafiła tylko w boczną siatkę!

75'

Carlitos dostał piłkę po prawej stronie, wpadł w pole karne, minął rywala i mocnym strzałem pod poprzeczkę wpakował futbolówkę pod poprzeczkę!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Carlitos na dobre wraca do Legii! Piękny gol Hiszpana!

73'

Natomiast Robert Pich pojawił się w miejsce Makany Baku.

73'

Dwie kolejne zmiany w Legii Warszawa. Bartosz Kapustka zmienił Ernesta Muciego.

70'

Rozegranie rzutu wolnego bez zagrożenia. Fatalne widowisko w Mielcu.

69'

Maciej Rosołek sfaulowany blisko bramki Stali i teraz to goście będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie. Żółtą kartką ukarany Fryderyk Gerbowski.

67'

Efektowna oprawa kibiców Stali Mielec i to chyba jedyne, co można pozytywnego powiedzieć o tym meczu.

65'

Rozegranie rzutu wolnego przez Stal nie zagroziło bramce gości.

64'

Stal Mielec wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Legii.

63'

Wymuszona zmiana w barwach Stali Mielec. Fabian Hiszpański pojawił się w miejsce Macieja Wolskiego.

62'

Natomiast Carlitos pojawił się w miejsce Patryka Sokołowskiego.

62'

Dwie zmiany w Legii Warszawa. Maciej Rosołek zmienił Pawła Wszołka

61'

Maciej Wolski ucierpiał po jednym ze starć.

60'

Piotr Wlazło oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

57'

Mikołaj Lebedyński dostał piłkę w polu karnym Legii, ale nie potrafił oddać strzału na bramkę gości.

55'

Stal Mielec próbuje rozgrywać piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

53'

Artur Jędrzejczyk wraca do gry.

52'

Artur Jędrzejczyk delikatnie ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

49'

Początek drugiej połowy meczu bardzo chaotyczny. Żaden z zespołów nie potrafi wymienić kilku dokładnych podań.

46'

Said Hamulić wpadł z piłką w pole karne Legii, ale przegrał pojedynek z Kacprem Tobiaszem!

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu w Mielcu!

21:35

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

21:19

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy w Mielcu. Do przerwy Stal bezbramkowo remisuje z Legią Warszawa.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

44'

Makana Baku trafił do bramki Stali Mielec, ale gracz Legii był na ewidentnym spalonym!

41'

Teraz Paweł Wszołek zagrał do Josue, ale ten oddał niecelny strzał.

40'

Makana Baku dograł w pole karne Stali do Pawła Wszołka, ale tam gracz Legii nie zdołał oddać strzału.

38'

Said Hamulić ucierpiał podczas oddawania strzału głową.

38'

Mikołaj Lebedyński dośrodkował wprost na głowę Saida Hamulića, ale jego strzał głową został zablokowany!

37'

Filip Mladenović oddał strzał rozpaczy z dystansu, ale futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki rywali.

33'

Stal przyśpieszyła grę w środku pola, ale w decydującym momencie znowu Said Hamulić źle przyjął piłkę.

31'

Znowu krótkie rozegranie rzutu rożnego i znowu bez zagrożenia.

30'

Josue oddał strzał z dystansu, ale piłka po odbiciu się od rywala wyszła na rzut rożny.

29'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

28'

Legia Warszawa po ofensywnej akcji wywalczyła rzut rożny.

25'

Paweł Wszołek stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale gracz Legii nie zdołał trafić do bramki gospodarzy.

22'

Teraz Stal Mielec próbuje dłużej pograć piłką. Na razie rozgrywa ją jedynie w środku pola.

19'

Bartosz Slisz zagrał w okolice pola karnego Stali Mielec, ale do tego dogrania nie dopadł żaden z graczy Legii.

16'

Kolejne zagranie do Saida Hamulića, ale ten znowu miał problemy z opanowaniem piłki.

13'

Próba zagrania do Makany Baku, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

11'

Legia próbuje spokojnie rozgrywać piłkę w środku pola. Goście nie potrafią celnie zagrać w pole karne Stali.

9'

Filip Mladenović popędził prawą stroną boiska, próbował zagrać w pole karne Stali, ale wcześniej arbiter dopatrzył się spalonego gracza Legii.

7'

Znakomite dośrodkowanie w pole karne Legii do Saida Hamulića, ale ten nie zdołał opanować piłki.

5'

Krystian Getinger zagrał w pole karne gości, ale tam pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

4'

Pierwsze zagranie w pole karne Stali Mielec, ale Paweł Wszołek nie zdołał przebić się przez obronę gospodarzy.

2'

Fryderyk Gerbowski oddał strzał na bramkę Legii, ale uderzenie okazało się niecelne.

20:30

Zaczynamy drugi piątkowy meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy!

20:23

Wszystkie bilety na mecz Stal - Legia rozeszły się w mgnieniu oka. To oznacza, że trybunach zasiądzie przeszło 6,5 tys. osób. Zagwiżdże sędzia Daniel Sylwestrzak z Wrocławia, a VAR obsłużą Tomasz Musiał i Jacek Małyszek.

20:20

Skład gości:

20:17

Skład gospodarzy:

20:15

Żeby pokonać Legię, Stal musi wzbić się na swoje wyżyny. Stołeczna drużyna już nie jest do bicia jak w zeszłym sezonie. Ostatnio potrafiła odrobić straty do Górnika (2:2), a wcześniej rozprawić się z Widzewem Łódź (2:1) czy Piastem Gliwice (2:0). W tabeli Legia spogląda jedynie na rewelacyjną Wisłę Płock, posiadającą aż 16 punktów.

20:13

Stal liże rany po wysokiej porażce w Gliwicach. Po słabej grze przegrała z Piastem aż 0:4. To dopiero drugi mecz bez punktów w sezonie, ale znacznie gorszy od wizyty w Częstochowie, gdy Raków zdołał wygrać ledwie 3:2.

20:08

Za 20 minut zaczynamy drugie piątkowe spotkanie Ekstraklasy. Już teraz zapraszamy na zapowiedź przedmeczową