Piątek, 29 października 2021, godz. 18:00

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

20:05

Za tydzień Cracovia zagra na wyjeździe w wielkich derbach Krakowa, natomiast Radomiak Radom zagra u siebie z Górnikiem Zabrze.

98'

Koniec meczu w Krakowie! Radomiak bardzo szczęśliwie, ale zasłużenie wygrywa z Cracovią 2:1!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Artur Bogusz rzutem na taśmę daje zwycięstwo Radomiakowi!!!

95'

Artur Bogusz został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

92'

Ostatnia zmiana w zespole Radomiaka Radom. Dominik Sokół zmienił Karola Angielskiego.

91'

Cracovia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Radomiaka.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

88'

Florian Loshaj został ukarany żółtą kartką za bardzo ostre wejście w rywala.

85'

Kamil Pestka wstrzelił piłkę w pole karne Radomiaka, ale żaden z jego partnerów nie przeciął tego zagrania.

83'

Jakub Myszor został ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

82'

W zespole Radomiaka Radom Artur Bogusz pojawił się w miejsce Luisa Machado.

81'

Cornel Rapa uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Filip Majchrowicz.

79'

Zmiana w zespole Cracovii. Luis Rocha wszedł w miejsce Michała Rakoczego.

77'

Damian Jakubik został ukarany żółtą kartką.

75'

Natomiast Mario Rondon zmienił Leandro.

75'

Meik Karwot pojawił się w miejsce Felipe Nascimento

75'

Trzy zmiany w szeregach Radomiaka Radom. Mateusz Radecki wszedł w miejsce Mauridesa

74'

To powinna być druga bramka dla Cracovii! Po kolejnym znakomitym dośrodkowaniu do strzału głową doszedł Pelle van Amserfoort, ale tym razem Filip Majchrowicz interweniował znakomicie!

72'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost na głowę Filipa Piszczka, który mocnym uderzeniem głową przełamał ręce bramkarza Radomiaka i mamy remis w Krakowie!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Filip Piszczek doprowadza do wyrównania!

70'

Michał Rakoczy popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wybił bramkarz Radomiaka.

67'

Karol Angielski zdecydował się na strzał z dystansu, ale Lukas Hrosso spokojnie wyłapał piłkę.

65'

Trzecia zmiana w zespole Cracovii. Jakub Myszor zmienił Sylwestra Lusiusza.

62'

Sergiu Hanca dobrze dośrodkował w pole karne Radomiaka, Raphael Rossi niefortunnie główkował i piłka o centymetry minęła słupek bramki gości!

61'

Michał Kaput został ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

57'

Ależ odpowiedź Cracovii! Piłkę w polu karnym gości dostał Michał Rakoczy, ale zachował się identycznie jak gracz Radomiaka!

56'

To powinna być druga bramka dla Radomiaka! Maurides dostał piłkę w polu karnym Cracovii i w znakomitej sytuacji fatalnie spudłował!

56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką gości.

55'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny niedaleko pola karnego Radomiaka.

53'

Początek drugiej części spotkania niezbyt emocjonujący. Oba zespoły rozgrywają piłkę głównie w środku pola.

50'

Michał Kaput oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu.

46'

Natomiast Florial Loshaj pojawił się w miejsce Mathiasa Hebo Rasmussena.

46'

W przerwie meczu dwie zmiany w szeregach Cracovii. Filip Piszczek zmienił Damira Sadikovića

19:02

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Krakowie. Za moment wznowimy rywalizację.

18:47

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Krakowie. do przerwy Radomiak prowadzi 1:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

44'

Kolejna szansa Radomiaka, ale Dawid Abramowicz trafił w polu karnym w swojego partnera z zespołu.

40'

Cracovia ma duże problemy z przedostaniem się pod pole karne rywali. Zdecydowanie lepiej w tym meczu prezentują się gracze Radomiaka.

37'

W odpowiedzi zaatakowała Cracovia i Filip Majchrowicz świetnie interweniował po strzale głową jednego z graczy gospodarzy!

35'

Teraz uderzył Karol Angielski, ale Lukas Hrosso pewnie interweniował!

34'

Michał Kaput pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Cracovii, ale uderzył minimalnie niecelnie!

30'

Maurides stanął przed szansą na podwyższenie rezultatu, ale gracz Radomiaka uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.

27'

Radomiak po zdobyciu bramki wciąż prowadzi grę i szuka kolejnych trafień.

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Karol Angielski skutecznie wykorzystuje rzut karny i Radomiak prowadzi 1:0!

22'

Luis Machado wpadł pole karne Cracovii, został powalony przez rywala i arbiter dyktuje rzut karny dla Radomiaka!

20'

Raphael Rossi stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale skutecznie interweniował Lukas Hrosso.

17'

Michał Rakoczy dostał piłkę w polu karnym Cracovii, ale gracz gości gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

14'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii zupełnie nieudane.

13'

Radomiak wywalczył rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

10'

Michał Rakoczy zdecydował się na strzał z dystansu i piłka o niewielką odległość minęła słupek bramki gości!

8'

Radomiak coraz bardziej naciska rywali. Cracovia ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy.

5'

Matej Rodin ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

3'

Początek meczu z przewagą Radomiaka, jednak na razie bez konkretów.

18:00

Rozpoczynamy 13. kolejkę PKO Ekstraklasy!

17:55

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Krakowie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

17:50

Natomiast poza kadrą Radomiaka znaleźli się Portugalczyk Goncalo Silva (kontuzja), Miłosz Kozak (odsunięty od pierwszego zespołu i przesunięty do rezerw) oraz Thabo Cele (decyzja sztabu szkoleniowego).

17:45

Ostatnio trener Cracovii ma wiele kłopotów kadrowych, zawodnicy są kontuzjowani. Z kontuzjami zmagają się napastnicy: Marcos Alvarez, Filip Balaj, chory był Rivaldinho, a z urazami walczyli też Michal Siplak i Karol Knap. Za to po pauzie za kartki wraca Florian Loshaj.

17:43

„Pasy” notują dobrą serię zwycięstw i remisów. Ostatnio miały szansę wygrać, ale tylko uratowały punkt w Lubinie. Szwankuje skuteczność. - Robimy dużo, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy – mówi Probierz.

17:42

- To dobrze zorganizowany zespół jeśli chodzi o grę defensywną - mówi trener Cracovii Michał Probierz. - Płynnie potrafi przejść do ofensywy. Ma kilku zawodników, którzy się wyróżniają. Czeka nas bardzo trudne spotkanie z drużyną, która mało przegrywa i na pewno zrobi wszystko, by nam popsuć piątkowy wieczór

17:39

Cracovii zwykle trudno gra się z beniaminkami. W tym sezonie nie jest jednak pod tym względem źle - remis z Górnikiem Łęczna (1:1) i zwycięstwo z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (2:0). Radomiak nieźle sobie poczyna, ma tylko o punkt mniej od „Pasów”. Jest mistrzem remisów - aż w siedmiu spotkaniach podzielił się punktami z rywalami.