Sobota, 16 października 2021, godz. 12:30

Koniec meczu! Podział punktów w Łęcznej!

86'

Banaszak w miejsce Śpiączki

90'

Ależ obrona Placha! Mak mógł dać Górnikowi zwycięstwo, ale lepszy okazał się bramkarz Piasta!

90'

4 minuty doliczone do drugiej połowy

89'

Kolejna zmiana - Mokwa za Mosóra

86'

Mak wchodzi w miejsce Krykuna

84'

Wracający do Piasta Hateley w miejsce Torila

82'

Schodzi Serrano, w jego miejsce Lokilo

82'

Zmiana w Górniku - Szramowski za Wędrychowskiego

81'

Żółta kartka dla Steczyka za dyskusje

78'

Wędrychowski przejął piłkę na własnej połowie i przeszarżował pół boiska, ostatecznie osaczony przez kilku rywali został zatrzymany.

77'

Rzut rożny dla Piasta po szarży Torila

72'

Drewniak w miejsce Tymosiaka. Trener wolał nie ryzykować drugiej żółtej kartki dla swojego zawodnika i zawczasu ściągnął go z boiska.

69'

Kolejna akcja Górnika, ale piłkę asekurowaną przez Huka przejął bezpiecznie Plach.

68'

Kądzior przedarł się z piłką w pole karne, ale musiał uderzać prawą nogą i posłał piłkę ponad bramką!

67'

Żółta kartka dla Tymosiaka. Trzecia dzisiaj dla piłkarza Górnika za faul na Kądziorze!

65'

Ależ centrostrzał Wędrychowskiego, ale zorientował się Plach i przebił piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny.

59'

Za Alvesa pojawia się Steczyk

59'

Dwie zmiany w Piaście. Schodzi Ameyaw, w jego miejsce Pyrka

53'

Górnik coraz śmielej atakuje, wyraźnie uskrzydlony golem z końcówki pierwszej połowy.

49'

Dużo wiatru na lewym skrzydle robi dziś Leandro. Prawa strona defensywy Piasta wyraźnie nie umie sobie z nim poradzić.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy

45'

Koniec pierwszej połowy! Gol do szatni Górnika Łęczna. Co ważne, gospodarze zdecydowanie na niego zasłużyli.

45'

Wrzutka Leandro z lewego skrzydła i najwyżej do piłki wyskoczył Śpiączka, który posłał piłkę po długim słupku. Upadł w starciu z nim Katranis, ale chyba nie było faulu

45'

Goool! Śpiączka doprowadza do wyrównania!

45'

Dwie minuty doliczone

43'

Piast ewidentnie w końcówce tej połowy broni dogodnego rezultatu. Może to szansa dla Górnika?

39'

Śpiączka znów miał dobrą okazję, ale po raz kolejny był na spalonym.

35'

Kądzior raz po raz jest dzisiaj faulowany. Oby zawodnik Piasta dokończył mecz bez kontuzji

30'

Ależ okazja Górnika! Leandro dośrodkował w pole karne, Śpiączka świetnie wyskoczył i uderzył na bramkę, ale Plach genialnie wybronił ten strzał głową. Dobijał jeszcze Toril, ale z kilku metrów posłał piłkę nad bramką!

28'

Rzut rożny dla Górnika i przez chwilę miał problemy Piast. Ostatecznie piłkę udało się oddalić od pola karnego, ale całą akcję groźnym upadkiem opłacił Damian Kądzior.

21'

Łęcznianie nieco uspokoili grę, ale daleko im do skonstruowania akcji, która mogłaby doprowadzić do wyrównania.

18'

Sokołowski mógł pokusić się o drugiego gola! Po podaniu z prawej strony Kądziora pomocnik Piasta uderzył po ziemi, ale piłka minęła bramkę. Mógł ją jeszcze sięgnąć i dobić Toril, ale był nieco spóźniony.

14'

Tym razem z wolnego wrzucał Lipski, dobrze znalazł w polu karnym Huka, ale ten jedyni podbił piłkę do góry, po czym opanowali ją obrońcy.

13'

Żółtka kartka dla Midzierskiego. Kolejny faul na Kądziorze i znów będzie rzut wolny sprzed pola karnego!

10'

Dalekie podanie do Śpiączki, ten ładnie zgrał piłkę głową do tytułu, gdzie Wędrychowski uderzył niewiele obok bramki. Ostatecznie i tak Śpiączka był na spalonym.

9'

Groźne dośrodkowanie Kądziora z rzutu wolnego, ale tym razem wybijają piłkę obrońcy.

7'

Kądzior faulowany z prawej strony pola karnego. Żółtą kartką ukarany Pajanowski

3'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewego skrzydła, Sokołowski przyjął piłkę, nawinął rywala i spokojnie wymierzył w światło bramki! Ileż opanowania wykazał w tej akcji Sokołowski!

3'

Goooool! Co za otwarcie Piasta! Sokołowski!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Damiana Kosa i gramy!

12:29

Oba zespoły już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

12:15

Tak zagrają gospodarze:

12:15

Skład Piasta na spotkanie w Łęcznej:

12:15

Witamy w relacji na żywo ze spotkania rozpoczynającego 11. kolejkę PKO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna podejmie Piasta Gliwice. Który z zespołów lepiej wykorzystał przerwę reprezentacyjną? Przekonamy się już za dwie godziny!