Niedziela, 17 października 2021, godz. 12:30
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
90'

Koniec meczu!

90'

Żurawski miał piłkę meczową! Po zamieszaniu w polu karnym futbolówka trafiła do młodego pomocnika Pogoni. Inuicyjne uderzenie po którym piłka minęła poprzeczkę o kilkanaście centymetrów.

90'

Na boisku mamy obecnie duży chaos. Pogoń ma problem, by podejść pod bramkę Wisły. Nie mówiąc już o kluczowych podaniach i dośrodkowaniach.

90'

Jean Carlos bliski trafienia, ale strzał z prawej strony był niecelny. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

90'

Lesniak za wszelką cenę chciał zatrzymać Zahovicia.

90'

Żurawski dopadł do piłki dośrodkowanej przez Matę, ale strzał Fornalczyka był zablokowany.

89'

Zwalnia ten mecz niemiłosiernie. Furman schodzi. Wchodzi Lagator, aby liczba obrońców w ustawieniu Macieja Bartoszka się zgadzała.

87'

Rzeźniczak bezpardonowo potraktował Kurzawę w powietrzu. Słuszna kartka dla obrońcy Wisły.

84'

A także ostatnia roszada w zespole gości. Malec za Kostasa.

83'

Kolejna zmiana. Lesniak za Rasaka.

82'

Sekulski zastąpił Warchoła.

82'

Cielemęcki za Kocyłę.

81'

W akcji goście - uderzenie Zahovicia przyjął na siebie... Żurawski z Pogoni.

80'

Tuszyński uderzył z dystansu! Zmylony Stipica poradził sobie z tym strzałem. Piłka otarła się o Kostasa.

78'

Rzeźniczak faulował rywala.

77'

77'

Podwójna zmiana w zespole Pogoni. Zahović i Fornalczyk wchodzą. Schodzą Grosicki i Stolarski.

74'

Co za akcja Portowców! Kurzawa na połowie boiska był osamotniony! Zagrał wszerz do Zahovicia, ten przedłużył na prawą stronę od Kucharczyka, ale skrzydłowy poślizgnął się w trakcie strzału.

71'

Dużo walki w środku pola. Pogoń nie potrafi skonstruować nic sensownego.

69'

Kurzawa w miejsce Kowalczyka.

69'

Zahović w miejsce Parzyszka.

68'

Kocyła chwycił Kowalczyka za pas. Kartka.

66'

Groźnie pod bramką gości, ale sytuację wyjaśnił Mata. Wypchnął Rasaka z pola karnego.

64'

Decyzja cofnięta! Faulował Kowalczyk, a Dąbrowskiemu upiekło się.

63'

Arbiter podchodzi do monitora.

62'

Dokładnie tak się dzieje! Daniel Stefański pokazuje drugą żółtą kartkę Dąbrowskiemu. Piłkarze Pogoni protestują, bo uważają, że to Kowalczyk podciął Kocyłę.

62'

Dąbrowski przerywa kontrę Wisły. Dąbrowski ma już kartkę na koncie. Czy to będzie czerwona kartka?

61'

Piłka minęła wszystkich zawodników po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

60'

W akcji Grosicki z Parzyszkiem, odegranie tego drugiego przejął Zbozień.

58'

Doskonała akcja Wisły. Wrzut z autu, piłka przechodziła między Tuszyńskim, Rasakiem i Warchołem. Po nieudanym wybiciu Grosickiego futbolówka trafiła do Tomasika. Znakomita wrzutka minęła Tuszyńskiego, któremu zza pleców wyskoczył Warchoł i Wisła prowadzi w tym spotkaniu!

57'

GOOOOOOOL! DAMIAN WARCHOŁ!

53'

Prostopadła piłka do Warchoła, ten zagrywał już do Tuszyńskiego, ale Zech zablokował dośrodkowanie.

49'

Seria stałych fragmentów gry nie dała korzyści Pogoni.

46'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Tuszyński za Wolskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Warchoł autorem kolejnej kartki. Noga na wysokości twarzy - całkiem słuszna decyzja arbitra.

45'

Dobra wrzutka Stolarskiego, wybitą piłkę przejął Kucharczyk, ale uderzył bardzo niecelnie.

45'

Furman miękko w pole karne, Warchoł głową do Wolskiego, ale ten został zablokowany.

44'

Dyskusja trenera Bartoszka z arbitrem. Bez kartki.

43'

Artbiter ewidentnie nie może zapanować nad piłkarzami. Od kilku minut oglądamy ciągłe faule i kłótnie. Zawodnicy zachowują się bardzo chamsko i napierają, by Daniel Stefański pokazał więcej kartek.

41'

41'

Efekt słownej sprzeczki. Dąbrowski i Szwoch po kartce.

39'

Awantura na boisku. Kowalczyk faulował Szwocha, w obronie kolegów stanęli Furman i Dąbrowski.

37'

Kontra Wisły, Tomasik zgubił piłkę, przejął ją Kocyła, w końcu trafiła ona do Furmana i z kontrataku gospodarze znów zaczęli spokojnie ją rozgrywać.

34'

Rwany atak pozycyjny Wisły. Piłka częściej znajduje się nad koroną stadionu niż na murawie. Te "zawiesiny" nie skończyły się niczym dobrym, bo od bramki rozpocznie Stipica.

32'

Furman zgrał piłkę klatką do Kamińskiego. Miękko, ale niecelnie wrzucał Grosicki.

31'

Dwa przeciągnięte dośrodkowania na przestrzeni kilkunastu sekund. Znowu Wisła musi wracać do swojej strefy defensywnej.

30'

2 do 4 strzałach. 1 do 1 w celnych.

28'

Kostas wleciał wślizgiem w Furmana. Bardzo groźnie to wyglądało, a pomocnik Wisły chyba ucierpiał w tym spotkaniu.

26'

Zbozień przejął górną piłkę, ale nie miał komu zagrać w pole karne. Stracił więc futbolówkę i znów ruszamy w drugą stronę.

24'

Stipica musiał wyjść daleko przed własną bramkę. Warchoł już szedł z kontrą.

22'

Dośrodkowanie Kucharczyka zablokowane przez Rzeźniczaka.

20'

Nafciarze nie mogą wyjść z obrębu własnego pola karnego.

19'

Centra Grosickiego, nie zdążył do podania Parzyszek, ale będzie rzut rożny.

18'

Z wolnego wyszła strata, ale Żurawski fatalnie zagrał do Grosickiego i Portowcy nie mają groźnej kontry.

17'

Rzut wolny dla gospodarzy. Przy piłce Tomasik i Furman.

15'

Znów Żurawski faulowany. Michalski z kartką.

13'

Tomasik zatrzymał kontrę Pogoni. Nie zagra w następnej kolejce.

12'

Znakomity rajd Wolskiego! Pomocnik Wisły przedarł się przez dwóch zawodników Pogoni, rozpędził się na bramkę Stipicy, ale chorwacki bramkarz wyczuł jego intencje i rzucił się na swój dalszy słupek. Dobitka Tomasika zablokowana przez Dąbrowskiego.

10'

Kombinacyjna akcja Nafciarzy, Tomasik rozegrał piłkę z Rasakiem, ale podanie tego drugiego było już za mocne.

8'

Kamiński wyskoczył do wrzutki posłanej z głębi pola.

7'

Ostry faul Furmana na Żurawskim. Jest szansa dla Pogoni z rzutu wolnego.

5'

Grosicki uruchomił Matę na lewym skrzydle, strzał głową po dośrodkowaniu był niecelny, a uderzał Dąbrowski.

2'

Nieśmiały atak Wisły na prawej stronie. Akcję Warchoła i Kocyły przerwał Mata.

12:30

Zaczynamy spotkanie!

12:22

Szkoleniowiec Pogoni nie będzie mógł skorzystać z usług Kacpra Kozłowskiego. Reprezentant Polski w sobotę mógł świętować swoją osiemnastkę, bo ze zgrupowania kadry wrócił przemęczony i nie był zdolny do treningów oraz gry.

12:20

Wisła Płock może zazdrościć przyjezdnym wyników. Zgromadziła dziewięć punktów mniej i plasuje się blisko strefy spadkowej. W niedzielę atutem "Nafciarzy" powinien być własny obiekt. W tym sezonie w Płocku rozegrali cztery spotkania. Wygrali trzy, a w jedno zremisowali.

12:16

Zespół Kosty Runjaica jest niepokonany od sześciu spotkań, a przed przerwą na mecze reprezentacji odniósł dwa zwycięstwa. Najpierw w Krakowie rozprawił się z Wisłą (1:0), a następnie u siebie pokonał Górnika Łęczna (4:1).

12:13

Portowcy chcą odnieść trzecie kolejne zwycięstwo, a płocczanie zakończyć serię dwóch porażek z rzędu. Nie są bez szans, bo na własnym obiekcie radzą sobie wybornie.