Sobota, 16 października 2021, godz. 15:00
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 2
lechiaLechia Gdańsk
93'

Koniec meczu! Lechia Gdańsk wygrała czwarte spotkanie z rzędu i przynajmniej do niedzieli wskoczyła na pozycję lidera.

92'

Nieuznana bramka dla Lechii. Diabate wpakował piłkę do siatki, ale był na wyraźnym spalonym.

90'

Trzy minuty doliczył sędzia Jakubik do drugiej części gry.

88'

Po rzucie rożnym uderzał Durmus. Strzał bardzo niecelny.

85'

Egzon Kryeziu wszedł za Macieja Gajosa.

85'

Flavio Paixao schodzi z boiska. W jego miejsce Diabate.

84'

Szansa Termaliki! Strzelał Grabowski, ale Kuciak popisał się świetną paradą.

83'

Marcel Vasil wszedł w miejsce Ernesta Terpiłowskiego.

81'

Terrazzino próbował uruchomić Flavio, ale Portugalczyk został złapany na ofsjadzie.

79'

Terrazzino dorzucił z prawej flanki. Budziłek łapie piłkę.

75'

Kacper Sezonienko opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Omran Haydary.

74'

Marco Terrazzino wszedł w miejsce Conrado.

73'

Gospodarze powinni zdobyć kontaktową bramkę! Na drodze piłki stanął jednak Żukowski.

71'

Terpiłowski bardzo łatwo przedostał się lewą stroną. Z 16. metrów strzelił obok słupka.

70'

Gajos ostro wstrzelił z rzutu rożnego. Łapie piłkę Budziłek.

69'

Kacper Sezonienko wbiegł w pole karne i próbował dograć do Durmusa. Będzie korner.

66'

Świetna okazja Lechii. Conrado minął Wasielewskiego. Uderzył jednak obok bramki.

64'

Kacper Śpiewak zastąpił Murisa Mesanovicia.

64'

Jakub Pek wszedł za Samuela Stefanika.

64'

Roman Gergel wszedł w miejsce Martina Zemana.

62'

Mariusz Lewandowski próbuje ratować spotkanie, decydując się na potrójną zmianę.

58'

Piłkarze Termaliki stracili dwie bramki w niespełna 60 sekund i znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

56'

Durmus kapitalnie przerzucił piłkę nad obrońcami gospodarzy, a linię spalonego złamał Wasielewski. Futbolówkę przyjął Conrado i pewnym strzałem pokonał Budziłka.

56'

GOOOOOOOOL! Lechia prowadzi już 2:0! Conrado!

55'

Dokładne dośrodkowanie Ilkaya Durmusa. Piłkę z ostrego kąta zgrał Conrado, a Flavio z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.

55'

GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Lechii! Flavio Paixao!

53'

Hubinek zabrał futbolówkę Gajosowi. Wpadł w pole karne, ale trafił tylko w boczną siatkę!

50'

Lechia rozgrywała piłkę po rzucie rożnym. Na pozycji spalonej Durmus.

48'

Po kornerze Terpiłowski główkował w kierunku Hubinka. Piłkarz gospodarzy nie sięgnął piłki.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Bartłomiej Kukułowicz opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Marcin Grabowski.

46'

Reaguje trener Tomasz Kaczmarek. Mateusz Żukowski wszedł za Makowskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie 0:0.

44'

Minuta doliczona do pierwszej połowy

44'

Apetyt na gola miał teraz Bruk-Bet, ale Lechia oddaliła zagrożenie po wrzutce z lewej strony.

42'

Kolejny rzut rożny dla Lechii, ale po dośrodkowaniu Durmusa zabrakło wykończenia

37'

Budziłek minął się z piłką w starcu z Paixao, ale zaasekurowali go obrońcy.

35'

Wasielewski oddał strzał sprzed pola karnego, jednak odchodząca piłka minęła prawy słupek o dobrych parę metrów.

33'

Próbuje odpowiadać Bruk-Bet. Wrzutki, najpierw z prawej, chwilę później z lewej strony w pola karnego, nie przyniosły efektów.

31'

Rzut rożny dla Lechii, ale nie było zagrożenia. Niecieczanie nie potrafią jednak przerwać oblężenia.

29'

Interwencja Budziłka po strzale Paixao! Lechia próbowała kontynuować akcje, ale źle przyjął wrzutkę Durmus.

27'

Z dystansu uderzył Bonecki i piłka minęła poprzeczkę o centymetry!

25'

Ładna akcja Paixao z Conrado, ale ostatecznie na spalonym zawodnik Lechii.

20'

Wrzutka z rzutu rożnego, piłka trafiła przed pole karne, a tam jeden z zawodników Lechii oddał niecelny strzał. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

19'

Wrzutka w pole karne z lewej strony i Bezpalec musi wybijać piłkę na rzut rożny

15'

W pierwszych 15 minutach lepiej prezentuje się Lechia, która raz już umieściła piłkę w siatce (ze spalonego) i miała kolejne okazje

9'

Durmus trafił do siatki! Bramki jednak nie ma! Sędzia po weryfikacji VAR anulował gola!

6'

Po rzucie rożnym Paixao próbował przerzucić obronę i zagrać do Gajosa, ale uprzedził pomocnika Lechii Kukułowicz,