Poniedziałek, 13 września 2021, godz. 20:30
Radomiak RadomRadomiak Radom
1 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Koniec meczu! Radomiak rzutem na taśmę doprowadził do remisu. Jak najbardziej zasłużył na tę zdobycz.

91'

Sędzia dolicza tylko trzy minuty.

91'

116. gol Leandro w Radomiaku i zarazem pierwszy w ekstraklasie!

91'

Leo, Leo, Leo - skanduje publiczność. Gol w stylu Błaszczykowskiego z Rosją, ale z dalszej odległości.

90'

Przepiękny gol! Z lewej nogi, z dystansu, od słupka. Po bombie Radomiak wyrównuje!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! LEANDROOOO!!!!

87'

Kartka dla Radeckiego.

84'

Mamy też na boisku Zahovicia.

84'

Jest też Kowalczyk.

84'

Smoliński schodzi, za niego Kozłowski.

83'

Pusty przelot Stipicy - bez konsekwencji. Strzał obok!

83'

Zaraz trzy zmiany w Pogoni. Karwot trafia z wolnego w mur.

81'

Tuż przed szesnastką faulowany Rondon.

81'

Sytuacja z ewentualnym karnym dla Radomiaka:

81'

Sokół za Kozaka.

80'

Stipica broni ofiarnie. Tym razem odgwizdano na nim faul.

78'

Radomiak napiera. Tym razem Zech przecina ważne dośrodkowanie.

74'

Karwot za Kaputa.

74'

Radecki za Nascimento.

72'

Stolarski kopie obok bramki. Majchrowicz kontrolował sytuację.

69'

Dziwna, naprawdę dziwna decyzja sędziego. Leandro został zahaczony przez Zecha.

69'

Gramy dalej. Sędzia uznał, że faulu nie było.

69'

To Leandro padł w polu karnym. Czekamy na decyzję.

68'

Rondon w poprzeczkę! Chyba będzie rzut karny. Sędzia czeka.

66'

Więcej zdjęć z meczu do obejrzenia na stronie. rADOMIAK

65'

Za niewidocznego Drygasa wchodzi Dąbrowski.

64'

Trybuny napędzają piłkarzy beniaminka. Kolejny korner.

62'

Kartka dla Kaputa.

62'

Stipica kipi energią. Wielka radość po tej wybronionej akcji.

61'

Ależ akcję marnuje Radomiak! Sędzia odgwizduje spalonego. Poprzedził go przyblokowany strzał.

61'

Tak padła bramka dla Pogoni Szczecin:

60'

Od razu podwojenie na Grosickim, który biegł do kontry.

58'

Jest Grosicki! Wchodzi za Silvę, którego w ostatniej akcji skasował w wyskoku Majchrowicz.

57'

Angielski w miejsce Mauridesa. Pogoń często operuje lewą flanką. Dużo miejsca ma Silva.

55'

Zasłużona kartka dla Kurzawy.

52'

Świetnie Majchrowicz! Ratuje Radomiaka. Strzelał Kucharczyk po dograniu Silvy. To powinno być 2:0.

51'

Trener Runjaic w marynarce, trener Banasik na samej koszuli.

50'

Radomiak próbuje się urywać, ale jego piłkarze są kryci. Tylko róg po zablokowanej wrzutce.

48'

Pogoń znów zaczęła lepiej. Mata wjeżdża pod pole karne, ale tam w końcu gubi piłkę.

46'

Rondon za Machado.

46'

Gramy dalej. Od środka Radomiak. Bez zmian w składach

45'

Koniec pierwszej połowy po doliczonej minucie. Gol Parzyszka z 2 minuty zrobił różnicę.

45'

Kurzawa z wolnego, Majchrowicz ponownie na róg. Dość bliźniacza sytuacja.

45'

Machado oszczędzony przez sędziego, który mógł pokazać drugą kartkę.

44'

Stipica dociera do piłki szybciej niż Machado. Ważne wyjście na trzynasty metr.

43'

Blisko drugiego gola dla Pogoni - jednak! Parzyszek zamyka dośrodkowanie. Uderza z powietrza, ale minimalnie nad poprzeczką.

41'

Nascimento schodzi na lewą nogę, uderza dość nieprzyjemnie, ale za lekko. Stipica czujnie przed linią.

40'

Pogoń za bardzo nie jest zainteresowana drugą bramką. Gra raczej o dowiezienie wyniku do przerwy.

36'

Zech wybija na róg, po czym zbiera piątki od kolegów.

32'

Trzeba pochwalić Radomiaka za reakcję po straconym golu. Walczy, strzela. Brakuje efektu.

30'

Kurzawa z lewej nogi, bezpośrednio z wolnego - Majchrowicz odbija do boku.

28'

To Rossi obił słupek. Tymczasem opatrywani dwaj zawodnicy Pogoni: Zech i Stolarski.

27'

Kartka dla Machado.

28'

Potężne zamieszanie w szesnastce Pogoni! Piłka obija słupek.

27'

Strzał Abramowicza z dalszej odległości. Będzie po nim rożny.

24'

Nascimento wysoko nad bramką. Próbował bezpośrednio z wolnego.

23'

Leandro idealnie dogrywa w pole karne. Machado kopie z powietrza, lecz zdecydowanie zbyt lekko.

20'

Majchrowicz na raty łapie piłkę po rykoszecie. Była to wrzutka, nie strzał.

18'

Gra się zaostrza. Stolarski chce kartki dla Machado. Sędzia uspokaja piłkarza.

16'

Kucharczyk kręci Abramowiczem, ale ten w ostatniej chwili blokuje jego uderzenie.

13'

Tłok w szesnastce. Maurides uderza głową, ale wyraźnie obok bramki.

12'

Kibice dopraszają się o gola. Stipica udanie piąstkuje po rzucie rożnym. Aut.

11'

Kozak z próbą dogrania w pole bramkowe. Wywalczył róg.

8'

Nascimento sfaulowany, ale nie na kartkę.

6'

Zmieniamy zdanie na temat murawy. Wygląda to źle. Widać odchodzące rolki trawy w okolicy środka boiska.

4'

Fatalne zachowanie Pogoni! Kostas po długim zagraniu próbował zasłonić piłkę, żeby złapał ją Stipica. Tymczasem piłka dotarła do Machado. Po próbie lobowania futbolówka mija poprzeczkę.

4'

To pierwszy gol Parzyszka dla Pogoni.

3'

W zasadzie pierwsza akcja Pogoni i od razu gol. Wrzucił Mata, głową skończył Parzyszek, a piłka odbiła się od obu słupków!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Parzyszek!

1'

Zaczęli. Od środka przyjezdni.

20:27

Piłkarze wyszli na murawę. Radomiak w zielonym komplecie, Pogoń w złotym.

20:18

Dlaczego Grosickiego nie ma w jedenastce? Trener Runjaic mówi, że potrzebuje czasu: - Dostanie swoje minuty. Powoli budujemy jego formę.

20:15

Murawa wygląda całkiem dobrze, mimo ostatnich negatywnych sygnałów. W Radomiu jest już ciemno. Nie pada.

19:44

Pogoń bez Gorgonia, Łasickiego, Matyni czy Żurawskiego.

19:44

Ławka rezerwowych Pogoni: Bursztyn, Bartkowski, Malec, Łęgowski, Dąbrowski, Kozłowski, Kowalczyk, Grosicki, Zahović.

19:43

Poza kadrą meczową Radomiaka tacy piłkarze jak Rhuan czy Goncalo Silva.

19:43

Ławka rezerwowych Radomiaka: Kochalski, Bodzioch, Karwot, Matos, Bogusz, Radecki, Sokół, Rondon, Angielski.

19:42

Wyjątkowo o później porze dokończymy 7. kolejkę PKO Ekstraklasy. Beniaminek zagra z brązowym medalistą. Szykuje się dobry mecz.