Radomiak RadomRadomiak Radom
0 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
96'

Koniec meczu! Termalica odniosła arcyważne zwycięstwo w Radomiu i powiększyła przewagę na grupą pościgową!

95'

Kolejna żółta kartka. Sędzia upomniał Raphaela Rossiego.

94'

Tomasz Loska ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

90'

Pięć minut doliczył Paweł Raczkowski do drugiej części gry.

89'

Damian Gąska potężnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od słupka naciągającego siatkę.

89'

Vlastimir Jovanović został ukarany żółtą kartką.

88'

Patryk Mikita wszedł w miejsce Mateusza Cichockiego.

86'

Składna akcja Radomiaka na prawym skrzydle, ale Amancio Fortes przeciągnął dośrodkowanie.

84'

Amancio Fortes wszedł w miejsce Miłosza Kozaka.

84'

Dwie zmiany także w Radomiaku. Filipe Nascimento zastąpił Meika Karwota.

83'

Vlastimir Jovanović wszedł w miejsce Adama Radwańskiego.

83'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Romana Gergela zastąpił Martin Zeman.

79'

Druga połowa toczy się pod dyktando Radomiaka. Gospodarze stwarzają groźne sytuacje, ale brakuje im skuteczności.

76'

Dominik Sokół został ukarany żółtą kartką.

75'

Po dograniu Miłosza Kozaka z lewego skrzydła wślizgiem sięgał piłki Dominik Sokół. Bardzo szczęśliwie broni Tomasz Loska!

74'

Michał Kaput zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Dominik Sokół.

71'

Kacper Śpiewak opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Marcin Wasielewski.

68'

Dawid Abramowicz wystawił piłkę Mateuszowi Radeckiemu. Huknął z pola karnego gracz Radomiaka, ale nad poprzeczką.

64'

Sebastian Bonecki wszedł w miejsce Samuela Stefanika.

62'

Mateusz Radecki został napomniany żółtą kartką.

61'

Potężny strzał Damiana Jakubika zza pola karnego! Odbił przed siebie Loska. Po chwili z czterech metrów główkował Mateusz Radecki i ponownie na posterunku golkiper gości.

59'

Michal Bezpalec został napomniany żółtą kartką.

56'

Raphael Rossi strzelił na bramkę z okolic narożnika pola karnego. Zbyt słabo, by zaskoczyć Loskę.

53'

Było groźnie! Mateusz Grzybek po rzucie rożnym wygarnął piłkę Abramowiczowi trzy metry od bramki.

52'

Damian Gąska stracił równowagę w polu karnym po kontakcie z rywalem. Sędzia nakazał grać dalej.

48'

Tomasz Loska wyłapał piłkę po dośrodkowaniu Miłosza Kozaka.

46'

Zmiana w drużynie gości. Michal Bezpalec zastąpił Pawła Żyrę.

46'

Druga połowa już się rozpoczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy! Termalica prowadzi w Radomiu 1:0!

45'

Piłka z prawego skrzydła do niepilnowanego Damiana Gąski. Po strzale pomocnika gospodarzy był jeszcze rykoszet i futbolówka nieznacznie minęła cel.

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej części gry.

42'

Damian Gąska uderzył zza pola karnego. Piłka wyraźnie minęła cel.

38'

Długa piłka w pole karne w kierunku Mateusza Radeckiego. Nie przyjął futbolówki zawodnik Radomiaka.

36'

Paweł Żyra został napomniany żółtą kartką.

33'

Szybka akcja Termaliki po odbiorze na połowie Radomiaka. Piłka trafiła do Romana Gergela, który mocnym strzałem zaskoczył Mateusza Kochalskiego.

33'

GOOOOOOOOL! 1:0 DLA TERMALIKI! ROMAN GERGEL!

30'

Miłosz Kozak uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała między murem, ale nie sprawiła kłopotów Losce.

28'

Ostre wejście Artema Putiwcewa. Ukrainiec zobaczył żółtą kartkę.

27'

Kacper Śpiewak próbował strzelać z dość ostrego kąta, ale został zablokowany.

24'

Adam Radwański wpadł w pole karne po zagraniu Marcina Grabowskiego, ale uderzył wysoko ponad poprzeczką.

21'

Leandro uderzył głową z kilku metrów. Świetnie spisał się Tomasz Loska, który podbił piłkę.

18'

Roman Gergel nie opanował piłki po prostopadłym podaniu Samuela Stefanika.

16'

Rzut wolny dla Radomiaka z około 25 metra. Piłka po strzale Damiana Gąski trafiła w mur.

14'

Mateusz Radecki wychodził na pozycję "sam na sam". W ostatniej chwili piłkarza Radomiaka zatrzymał Wiktor Biedrzycki.

10'

Uderzał z linii pola karnego Leandro. Skuteczny blok Pawła Żyry.

7'

Przerwa w grze. Sztab medyczny Radomiaka udziela pomocy Rossiemu.

5'

Prostopadła piłka do Kacpra Śpiewaka. Odczytał to zagranie stoper Radomiaka.

4'

Adam Radwański uderzył z ponad 20 metrów. Bez problemów broni Mateusz Kochalski.

2'

Akcja Termaliki lewym skrzydłem. W porę zatrzymany został Paweł Żyra.

1'

Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

17:47

Termalica w dalszym ciągu przewodzi stawce w Fortuna 1 Lidze, ale po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem zespół Mariusza Lewandowskiego gra w kratkę. W sobotę przegrał u siebie z Miedzią (0:2), ale już dokładnie tydzień temu rozbił Koronę (6:2). Słoniki mają 56 "oczek" i jeden mecz rozegrany mniej od Radomiaka.

17:45

Radomiak złapał na finiszu sezonu świetną formę. Radomianie wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań i obecnie mają tyle samo punktów, co wicelider GKS Tychy - 53.