Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

16:57

Za tydzień Pogoń Szczecin zagra w Bielsku-Białej z Podbeskidziem, natomiast Wisła Płock podejmie u siebie Jagiellonię Białystok.

16:56

Dzięki temu zwycięstwu Pogoń Szczecin umacnia się na pozycji wicelidera tabeli, natomiast Wisła Płock wciąż nie może czuć się pewnie w walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

96'

Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń pewnie wygrywa z Wisłą Płock 2:0!

95'

Angel Garcia uderzył z dystansu, ale minimalnie nad poprzeczką bramki rywali!

92'

Ostatnie minuty meczu oba zespoły grają jakby "na przeczekanie". Pogoń atakuje, bo ma korzystny rezultat, natomiast Wisła Płock niewiele może zdziałać przy dwubramkowej stracie.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej pięć minut.

89'

Luis Mata popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie okazało się bardzo niedokładne.

87'

Adam Frączczak został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

85'

Adam Frączczak wpadł z piłką w pole karne Wisły, ale jego uderzenie trafiło w jednego z przeciwników.

82'

Mateusz Szwoch dośrodkował w pole karne rywali, ale żaden z graczy Wisły nie dopadł do tej piłki.

79'

Cudowna akcja Pogoni Szczecin i bramkowa akcja dwójkowa Rafała Kurzawy z Adamem Frączczakiem, Jednak system VAR dopatrzył się spalonego!

77'

Natomiast Rafał Kurzawa zastępuje Michała Kucharczyka.

77'

Dwie zmiany w szeregach Pogoni Szczecin. Adam Frączczak pojawia się w miejsce Sebastiana Kowalczyka

76'

Angel Garcia dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam żaden z graczy Wisły nie dopadł do piłki.

73'

Mateusz Szwoch odebrał piłkę w środku pola, popędził na bramkę gospodarzy, ale jego dogranie zostało przejęte przez rywali.

70'

Patryk Tuszyński stanął przed znakomitą szansą na zdobycie bramki kontaktowej, ale w znakomitej sytuacji snajper Wisły trafił tylko w słupek!

69'

Piotr Tomasik dośrodkował w pole karne Pogoni, ale piłka trafiła wprost do rąk Dante Stipicy.

67'

W zespole Pogoni Szczecin Tomas Podstawski pojawia się w miejsce kontuzjowanego Alexandra Gorgona

66'

Michał Kucharczyk przejął piłkę w środku pola i sam popędził na bramkę Wisły, gdy wpadł w pole karne rywali oddał precyzyjny strzał, który zatrzymał się dopiero w siatce bramki Krzysztofa Kamińskiego!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michał Kucharczyk podwyższa wynik meczu na 2:0!

65'

Natomiast Piotr Pyrdoł zmienił Huberta Adamczyka.

65'

Patryk Tuszyński pojawił się w miejsce Dusana Lagatora

65'

Aż trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Cilian Sheridan pojawia się w miejsce Mateusza Lewandowskiego

63'

ALexander Gorgon ucierpiał po jednym ze starć.

61'

Piotr Tomasik dośrodkował w pole karne Pogoni, ale tam Mateusz Lewandowski nie zdołał oddać celnego strzału.

58'

Druga zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Kacper Smoliński zastąpił Kacpra Kozłowskiego.

56'

Pierwsza zmiana w zespole Wisły Płock. Damian Rasak pojawił się w miejsce Torgila Gjertsena.

55'

Teraz Damian Dąbrowski pokusił się o potężny strzał z dystansu, ale futbolówka powędrowała minimalnie obok okienka bramki rywali.

53'

Damian Dąbrowski dośrodkował w pole karne Wisły, ale tam do piłki dopadł tylko Krzysztof Kamiński.

50'

Mateusz Szwoch dośrodkował na głowę Alana Urygi, ale ten mocnym strzałem trafił tylko w poprzeczkę bramki gospodarzy!

49'

Mateusz Szwoch popędził prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne Pogoni, ale piłka została wybita na rzut rożny.

48'

Spokojne rozpoczęcie drugiej części meczu, żaden z zespołów nie chce stanowczo zaatakować rywala.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

46'

Pierwsza zmiana w zespole Pogoni Szczecin już w przerwie. Za kontuzjowanego Ariana Benedyczaka pojawia się Luka Zahović.

15:59

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Szczecinie. Za moment wznowimy rywalizację.

15:46

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Szczecinie. Do przerwy Pogoń prowadzi z Wisłą Płock 1:0.

44'

Kacper Kozłowski oddał strzał zza pola karnego rywali, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

42'

Kacper Kozłowski pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie został zatrzymany przez rywala na wysokości pola karnego Wisły.

39'

Mateusz Szwoch dośrodkował w pole karne Pogoni, ale Dante Stopica pewnie wyłapał piłkę.

37'

"Nafciarze" częściej utrzymują się przy piłce, ale robią to głównie na własnej połowie.

34'

Nieco więcej chaosu w ostatnich minutach. Żaden z zespołów nie jest w stanie zbliżyć się do pola karnego rywali.

31'

Benedikt Zech znalazł się z piłką blisko pola karnego Wisły Płock więc zdecydował się na oddanie strzału. Jednak zrobił to zbyt lekko i piłka trafiła wprost do rąk Krzysztofa Kamińskiego.

28'

Znakomita, koronkowa akcja Wisły Płock, ale Mateusz Szwoch uderzył bardzo wysoko nad bramką rywali!

25'

Alexander Gorgon został sfaulowany we własnym polu karnym i Pogoń rozpocznie spod własnej bramki.

22'

Piotr Tomasik dośrodkował w pole karne Pogoni, ale futbolówka nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

20'

Wisła po stracie bramki częściej utrzymuje się przy piłce, ale robi to głównie na własnej połowie boiska.

17'

Kacper kozłowski dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Adriana Benedyczaka, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki rywali!

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Adrian Benedyczak otwiera wynik spotkania w Szczecinie!

13'

Luis Mata dośrodkował w pole karne gości, a tam uderzał Sebastian Kowalczyk. Jednak pewnie interweniował Krzysztof Kamiński.

11'

Mateusz Lewandowski otrzymał prostopadłe podanie, ale gracz "Nafciarzy" został uprzedzony przez Dante Stipicę.

8'

Wisła Płock nieco oddaliła zagrożenie spod własnej bramki, ale to wciąż rywale atakują.

5'

Oblężenie bramki Wisły, dwukrotnie piłka powędrowała w pole karne gości, ale za każdym razem żaden z piłkarzy Pogoni nie potrafił oddać strzału.

4'

Dośrodkowanie w pole karne gości nie przyniosło żadnych rezultatów.

3'

Pierwszy faul przy linii bocznej i Pogoń będzie miała szansę na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

2'

Sebastian Kowalczyk dośrodkował w pole karne gości wprost na nogę Michała Kucharczyka, ale ten nie trafił w piłkę.

15:00

Rozpoczynamy mecz w Szczecinie!

14:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Szczecinie. Za moment rozpoczniemy to widowisko.

14:52

Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn (Br.), Fornalczyk, Frączczak, Kurzawa, Łasicki, Malec, Podstawski, Smoliński, Zahović.

14:50

Rezerwowi Wisły Płock: Gradecki (Br.), Obradović, Pyrdoł, Rasak, Sheridan, Susnjara, Tuszyński, Witek, Zbozień.

14:50

Już za około dziesięć minut rozpoczniemy pojedynek w Szczecinie, a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

14:45

W pierwszym pojedynku obu drużyn padł bezbramkowy remis. Mecz został rozegrany na początku grudnia, gdyż w pierwotnym terminie spotkanie nie doszło do skutku z powodu zakażeń Koronawirusem.

14:44

Natomiast Pogoń Szczecin w tym roku prezentuje się nieco lepiej od swoich rywali. "Portowcy" wygrali cztery spotkania, aż pięć przegrali i tylko jedno zremisowali. Pogoń odniosła dwa zwycięstwa w trzech ostatnich pojedynkach. Być może ostatnia porażka z Legią była tylko wypadkiem przy pracy.

14:41

Zespół Wisły Płock w tym roku kalendarzowym wygrał tylko dwa spotkania i obie miały miejsce w pierwszych dwóch kolejkach tego roku. Od połowy lutego "Nafciarze" przegrali cztery spotkania i trzy zremisowali.

14:40

Natomiast Wisła Płock zajmuje dopiero trzynaste miejsce w lidze i ma sześć punktów przewagi nad ostatnią w tabeli Stalą Mielec. "Nafciarze" czekają na zwycięstwo w lidze od połowy lutego.

14:39

Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Pogoń Szczecin, która wiceliderem tabeli. Zespół ze Szczecina traci aż dziesięć punktów do liderującej Legii Warszawa i ma tylko jedno "oczko" przewagi nad Rakowem Częstochowa. W zeszły weekend "Portowcy" wyraźnie ulegli w Warszawie Legii aż 2:4. Już po pół godzinie gry Pogoń przegrywała różnicą czterech bramek.

14:37

Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.