Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

19:57

Za tydzień Zagłębie Lubin zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań, natomiast Wisła Płock również na wyjeździe podejmie Stal Mielec.

94'

Koniec meczu w Lubinie! Wisła Płock zasłużenie wygrywa z Zagłębiem 2:0 i awansuje o dwie pozycje w ligowej tabeli.

92'

Djordje Crnomarković ukarany żółtą kartką za nierozważny faul.

91'

Do drugiej części spotkania arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

89'

Piotr Pyrdoł zastępuje Dawida Kocyłę.

87'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska jednego z graczy Zagłębia do strzału głową doszedł Łukasz Łakomy, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała obok słupka bramki rywali.

83'

Natomiast za Filipa Starzyńskiego na boisku zameldował się Kamil Kruk.

83'

Dwie zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Za Jewgienija Baszkirowa pojawił się Łukasz Łakomy.

82'

Giorgi Merebaszwili dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Dawida Kocyły, ale ten uderzył niecelnie.

81'

Dawid Kocyła ukarany żółtą kartką.

79'

Giorgi Merebaszwili zastępuje Damiana Rasaka.

77'

Ostatnie minuty są dość wyrównane, żadna z drużyn nie kwapi się do ataku na bramkę rywali. Zagłębie wydaje się już pogodzone z porażką, natomiast Wisłą jest całkowicie spokojna o wynik.

74'

W drużynie gości Airam Cabrera pojawił się w miejsce Patryka Tuszyńskiego.

71'

Natomiast Jakub Bednarczyk zmienił Łukasza Porębę.

71'

Dwie zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Rok Sirk pojawił się w miejsce Samuela Mraza

69'

Angel Garcia wpadł w pole karne gospodarzy, gdzie upadł przy starciu z rywalem, jednak arbiter zdecydował się puścić grę, uznając że gracz Wisły symulował.

66'

Kolejna ładna akcja gości, Patryk Tuszyński doszedł do prostopadłego podania i oddał strzał, który trafił tylko w boczną siatkę bramki rywali. Jednak nawet gdyby piłka trafiła do bramki, napastnik Wisły był na pozycji spalonej.

62'

Wreszcie odpowiedzieli gospodarze, jednak po ładnej akcji skończyło się tylko na rzucie rożnym.

60'

Po prostopadłym podaniu Patryk Tuszyński wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale tam pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

57'

Dłuższa akcja Wisły Płock, ale w decydującym momencie fatalne dośrodkowanie powędrowało poza obszar gry.

53'

Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony boiska skutecznie interweniował Crnomarković wybijając piłkę spod własnej bramki, a był on ostatnim obrońcą swojego zespołu.

49'

Początek drugiej części meczu na korzyść Wisły. Na razie niewiele zmienia się w obrazie gry po przerwie. Zagłębie nie wyszło bardziej zmotywowane na drugą połowę.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Lubinie!

18:51

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Lubinie. Do przerwy Wisła Płock zasłużenie prowadzi z Zagłębiem 2:0.

45'

Kolejna żółta kartka, a tym razem ukarany Samuel Mraz.

45'

Do pierwszej części meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

41'

Sasa Balić także zostaje ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

39'

Jewgienij Baszkirow ukarany żółtą kartką.

34'

Zagłębie Lubin jest całkowicie rozbite po straceniu dwóch bramek. Całkowitą kontrolę nad meczem posiadają goście. To oni utrzymują się na połowie gospodarzy i spokojnie rozgrywają piłkę.

32'

Prawą stroną boiska ruszył Mateusz Szwoch, podał do Dawida Kocyły, który wpadł w pole karne gospodarzy i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie Wisły Płock!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawid Kocyła podwyższa prowadzenie gości na 2:0!

26'

Po zdobytej bramce goście uspokoili grę, spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, a Zagłębie niespecjalnie chce się przeciwstawić.

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Mateusz Szwoch skutecznie wykorzystuje rzut karny!

22'

Dominik Jończy otrzymuje czerwoną kartkę za ten faul we własnym polu karnym!

19'

Dominik Jończy sfaulował Dawida Kocykę we własnym polu karnym i arbiter wskazał na "wapno"!

17'

Fragment w którym to gościa przejęli inicjatywę, ale na razie nie potrafią stworzyć większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

15'

Filip Starzyński dośrodkował z lewej strony boiska, ale "Nafciarze" poradzili sobie z tą wrzutką.

12'

Kolejna fatalna strata gości na własnej połowie, z piłką ruszył Dejan Drażić i oddał strzał zza pola karnego, ale futbolówka powędrował nad bramką przeciwników.

10'

Patryk Tuszyński ukarany żółtą kartką.

8'

Zagłębie Lubin po raz drugi było bliskie zagrożenia bramce rywali, ale Patryk Szysz znalazł się na pozycji spalonej.

5'

W odpowiedzi zaatakowali "Nafciarze", ale Damian Rasak stracił piłkę pod polem karnym rywali.

2'

Po złym wybiciu piłki przez Krzysztofa Kamińskiego z akcją ruszyli, gospodarze, jednak dośrodkowanie w pole karne gości pewnie wyłapał bramkarz Wisły.

17:59

Zaczynamy pojedynek w Lubinie!

17:58

Piłkarze jednej i drugiej drużyny pojawiają się już na murawie stadionu w Lubinie. Za moment początek tego pojedynku!

17:54

Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Forenc (Br.), Bartolewski, Bednarczyk, Dudziński, Kruk, Łakomy, Oko, Pakulski, Sirk.

17:53

Ławka rezerwowych Wisły Płock: Gradecki (Br.), Gjertsen, Lewandowski, Cabrera, Merebaszwili, Michalski, Obradović, Pawlak, Pyrdoł.

17:53

Już za chwilę rozpocznie się pierwszy tegoroczny mecz PKO Ekstraklasy, a więc to najwyższa pora by podać rezerwowych obu drużyn.

17:49

W zespole Zagłębia Lubin warto odnotować że dzisiaj zadebiutuje Djordje Crnomarković pozyskany z Lecha Poznań.

17:48

W okresie przygotowawczym Zagłębie Lubin między innymi zremisowało z Rakowem Częstochowa 2:2, przegrało z Partizanem Belgrad i Jagiellonią Białystok po 1:2. Natomiast Wisła Płock pograła Wigry Suwałki 2:0, Motor Lublin 2:1, oraz przegrała z Lechią Gdańsk 0:2.

17:40

Ubiegły rok Zagłębie Lubin zakończyło na szóstym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Do liderującej Legii "Miedziowi" tracą siedem "oczek". Natomiast Wisła Płock z sześcioma punktami mniej zajmuje jedenastą pozycję. "Nafciarze" mają siedem punktów przewagi nad ostatnim w tabli Podbeskidziem Bielsko-Biała.