Poniedziałek, 29 czerwca 2020, godz. 18:00
CracoviaCracovia
2 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
97'

Koniec meczu! Ricardo Nunes podkręcił emocje na sam koniec meczu, ale Pogoń wyjeżdża z Krakowa bez punktów!

95'

Lukas Hrosso za przedłużanie gry ogląda żółtą kartkę.

94'

Adam Frączczak mógł dać remis gościom! Sebastian Kowalczyk świetnie podał do kapitana Pogoni, ale ten uderzył zbyt mocno!

93'

Ależ było blisko gola wyrównującego! Paweł Cibicki trafia w rywala, a uderzał głową z 5 metrów!

92'

Co za akcja lewego obrońcy gości! Ricardo Nunes popędził lewą stroną, wpadł w pole karne i znalazł miejsce w bramce przeciwnika!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ricardo Nunes daje nadzieję Pogoni Szczecin!

89'

Mateusz Wdowiak opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Michał Rakoczy.

87'

Zakotłowało się pod bramką Stipicy, jednak nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę.

83'

Sergiu Hanca dogrywa w pole karne, a tam pojedynek wygrywa gracz Pogoni.

79'

Kacper Smoliński wchodzi, a schodzi Marcin Listkowski.

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po analizie VAR Tomasz Musiał wskazuje na środek boiska! Zdobywcą gola Pelle van Amersfoort.

76'

Co za interwencja Dante Stipicy! Sędzia musi sprawdzić czy aby piłka nie przekroczyła linii bramkowej!

73'

Świetna interwencja Tomasa Podstawskiego, który w ostatnim momencie blokuje dośrodkowanie Lopesa!

72'

Hubert Turski zmienia Kamila Drygasa.

69'

Adam Frączczak pokusił się na strzał nożycami, ale nie trafił w światło bramki!

68'

Płaskie dogranie Cibickiego. Nikt nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

65'

Paweł Cibicki melduje się na murawie, a opuszcza ją Damian Dąbrowski.

63'

8 strzałów Pogoni, 3 strzały Cracovii, ale oba zespoły mają tylko po jednym celnym uderzeniu. To niestety jasno pokazuje obraz tego pojedynku.

60'

Kamil Drygas uderza z dystansu, jednak bardzo bardzo niecelnie.

58'

Sebastian Kowalczyk przewraca się w polu karnym rywala. Tomasz Musiał słuchał podpowiedzi z wozu VAR, ale decyzja była jednoznaczna - o karnym nie było mowy.

57'

Zablokowany strzał Listkowskiego. Cracovia ofiarnie broni się przed stratą bramki.

53'

Ależ było blisko! Sebastian Kowalczyk wpadł w pole karne i oddał zaskakujący strzał, a piłka trafiła w słupek!

52'

49'

Adam Frączczak uderzył z rzutu wolnego i piłka minimalnie minęła bramkę Cracovii!

47'

Pierwsze dośrodkowanie po zmianie stron w wykonaniu zawodników Pogoni. Kamilowi Drygasowi do szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

46'

46'

Tomasz Musiał daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

46'

Koniec pierwszej połowy. Nudna i toporna gra obu drużyn. Cracovia wykorzystała błąd przeciwnika i do przerwy prowadzi 1:0.

45'

Dobre uderzenie głową Podstawskiego! To mogło zagrozić bramce Cracovii.

42'

Próba kontrataku Pogoni została pewnie przerwana przez defensywę gospodarzy.

37'

Hrosso bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie Kowalczyka.

34'

Damian Dąbrowski ukarany żółtą kartką.

32'

Pelle van Amersfoort zamknął świetną akcję swojego zespołu. Dane Stipica zdołał jednak odbić piłkę i uratować Pogoń przed stratą drugiej bramki.

30'

Pogoń próbowała wykorzystać błąd Dimuna. Adam Frączczak dopadł do zagranej piłki, ale nie trafił w światło bramki.

27'

Mateusz Wdowiak w ostatnim momencie został zablokowany przez obrońców Pogoni! Mogło być bardzo groźnie!

23'

Pierwszy ofensywny wypad Cracovii kończy się golem! Florian Loshaj mocno dograł w pole karne, a tam niefortunnie interweniuje stoper gości!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Benedikt Zech pakuje piłkę do własnej bramki!

19'

Kolejne dośrodkowanie Davida Steca i znowu radzą sobie z tym gracze Pasów.

18'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale defensorzy gospodarzy zażegnują niebezpieczeństwo.

16'

David Jablonsky ukarany żółtą kartką.

15'

12'

Świetne uderzenie Kamila Drygasa! Zawodnik Pogoni Szczecin tafia w poprzeczkę!

9'

Zablokowany strzał Damiana Dąbrowskiego. Cracovia nadal nie może opuścić swojej części boiska.

6'

Pogoń Szczecin długo utrzymuje się na połowie Cracovii. Na razie brakuje tylko dokładnego dośrodkowania.

4'

Kamil Drygas faulowany na połowie rywala, ale Pogoń nie zdołała wykorzystać stałego fragmentu gry.

1'

Notujemy pierwsze kopnięcie tego meczu!

17:57

Zawodnicy na murawie czekają na pierwszy gwizdek arbitra!

17:52

17:47

Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1:0 dla Pogoni. Wtedy strzelcem jedynego gola był Kamil Drygas, który dzisiaj zagra od pierwszej minuty.

17:42

17:40

Sytuacja w tabeli bardzo dobrze obrazuje ostatnią formę Cracovii i Pogoni. W ostatnich 5 spotkaniach udało im się wygrać tylko po razie. Która ekipa dzisiaj się przełamie? A może padnie remis?

17:37

Oba zespoły znajdują się na samym dnie grupy mistrzowskiej PKO Ekstraklasy. Mają tyle samo oczek, a w perspektywie jest szansa na wyprzedzenie Jagiellonii Białystok. Trzeba jednak dzisiaj dopisać do swojego dorobku 3 oczka.

17:35

17:32

17:30

Dzień dobry Państwu! Czas zakończyć 33 kolejkę PKO Ekstraklasy. Cracovia gościć będzie na własnym stadionie Pogoń Szczecin!