Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
90'

Koniec meczu! Jagiellonia pokonuje Cracovię na jej boisku 2:1!

90'

+5' Akcja ostatniej szansy dla Cracovii! Wdowiak z lewej strony zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale nikt jej nie przeciął. Przejął ją po drugiej strony pola karnego Hanca i zagrał na głowę Lopesa, który posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

90'

Jagiellonia stara się szanować piłkę w doliczonym czasie gry. Cracovia rozpaczliwie zagrywa do przodu.

90'

Żółta kartka dla Tiru za faul przed polem karnym.

90'

Aż 6 minut doliczone do drugiej połowy. Cracovia ma jeszcze szansę!

88'

Rzut rożny dla Cracovii. Po wrzutce obrońcy na raty wybijają piłkę.

85'

Żółtą kartką upomniany Dimun

82'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Rakoczy za Rapę

82'

Było blisko wyrównania. Pelle van Amersfoort oddał z bliska strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony, ale piłka po raz kolejny minęła bramkę Jagiellonii

79'

Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Arsenić w miejsce Prikryla

76'

Ależ dzieje się na boisku! Szybka odpowiedź Cracovii. Wdowiak dośrodkował piłkę w pole karne, a Lopes zdołał wetknąć nogę między obrońcę i bramkarza. Mamy 2:1 i wszystko jeszcze może się zdarzyć!

76'

Cracovia łapie szybki kontakt! Lopes na 2:1!

73'

Dograną z prawej strony piłkę musnął jeden z obrońców Cracovii, ta zrykoszetowała i Peskocić zdołał ją tylko odbić przed siebie. Dopadł do niej Bida i z bliska wpakował do bramki! Teraz Cracovii trudno będzie się podnieść.

73'

Gooool! Bida na 2:0 dla Jagiellonii!

73'

Zmiana w Jagiellonii. Szymonowicz za Mystkowskiego

72'

Żółta kartka dla Puljicia

71'

Ależ wejście smoka mógł zanotować Folić, który przed chwilą pojawił się na boisku. Po składnej wymianie podań wyszedł na idealną sytuację na wprost bramki, ale uderzył za mocno i piłka minęła bramkę!

70'

Ależ okazja Cracovii! Po dosyć przypadkowych odbiciach od obrońców, piłka trafiła do Lopesa, który z pola karnego uderzył obok bramki!

69'

Zmiana w Cracovii. Fiolić za Thiago

65'

Rzut rożny dla Jagiellonii po wrzutce w pole karne i interwencji obrońcy

64'

Cracovia ciągle walczy o wyrównanie. Teraz zaprzepaściła dobrą okazję w akcji w przewadze. Obrońca Jagiellonii zażegnał jednak niebezpieczeństwo w pojedynkę.

60'

Zmiana także w Cracovii. Wdowiak za Loshaja

60'

Zmiana w Jagiellonii. Bida w miejsce Makuszewskiego

55'

Węglarz niepewnie interweniował, najpierw wypiąstkował piłkę do góry, dopiero po chwili ją wyłapał. Można odnieść wrażenie, że trudne warunki sprawiają kłopoty bramkarzowi Jagiellonii.

54'

Pospisil oddał strzał sprzed pola karnego, ale Pesković, mimo śliskiej murawy i piłki, spokojnie wybronił.

52'

Ponad dwie minuty trwało sprawdzanie sytuacji przez VAR. Ostatecznie jednak spalony. Jagiellonia ciągle prowadzi 1:0!

49'

Gooool! Piłka w bramce Jagiellonii. Mamy jednak jeszcze konsultację, czy nie było spalonego.

47'

Coraz groźniejsze akcje Cracovii. Lewą stroną poszedł Pestka, ale jego dośrodkowanie zablokowane i rzut rożny.

46'

Od razu rzuciła się do ataku Cracovia. W polu karnym Loshaj dobrze utrzymał się przy piłce i zdołał oddać strzał, który minął jednak bramkę.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka gospodarze.

16:03

Piłkarze wrócili już na boisko. W Krakowie nadal pada deszcz, warunki na murawie są trudne.

45'

Jeszcze w ostatnich sekundach przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę doszło do zamieszania w polu karnym Jagiellonii, ale ostatecznie poradzili sobie z zagrożeniem goście. Koniec pierwszej połowy!

45'

Jeszcze jeden, szybko wykonany rzut rożny, który nie przyniósł zagrożenia.

45'

Makuszewski własnym ciałem blokował dośrodkowanie z prawej strony pola karnego, ale zagrał przy tym ręką. Rzut wolny zamieniony na wrzutkę, ale piłkę głową wybił obrońca Jagiellonii.

45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'

Lopes zdecydował się na mocne uderzenie, ale trafił prosto w mur. Zmarnowana okazja.

42'

Rzut wolny dla Cracovii tuż przed polem karnym Jagiellonii, będzie groźnie

41'

Rozpadało się w Krakowie, piłkarze grają teraz w rzęsistym deszczu.

40'

Jagiellonia atakuje rzadko, ale jak już, to konkretnie. Po szybkiej kontrze strzał sprzed pola karnego oddał Makuszewski i piłka przeszła bardzo blisko słupka bramki Peskovicia!

35'

Dobre przejęcie piłki przez Cracovię na połowie Jagiellonii i niewiele brakowało, by podanie Hanci otworzyło Lopesowi drogę do bramki. Ofiarnie przeciął je jednak Runje i piłkę opanował Węglarz.

32'

Cracovia stara się atakować, przeważa w posiadaniu piłki i liczbie strzałów, ale niewiele z tego wychodzi.

28'

Po rzucie rożnym próbował główkować Dytiatiew, ale nie zaskoczył Węglarza.

27'

Dogodna okazja na wyrównanie! Dalekie podanie zdołał przyjąć i opanować hanca, ale jego strzał został zablokowany i tylko rzut rożny.

24'

Za impulsywną reakcję po utracie bramki, żółtą kartką ukarany został trener Cracovii, Michał Probierz.

23'

Bardzo dobrze dośrodkowana piłka z rzutu wolnego trafiła do Runje, który przyjął ją i z 15 metrów pewnym strzałem pokonał Peskovicia!

23'

Gooooool! Jagiellonia prowadzi 1:0. Strzelcem bramki Runje!

18'

Groźne wykonanie rzutu rożnego przez Cracovię. Po krótkim rozegraniu Hanca próbował wkręcić piłkę pod poprzeczkę i tylko niewiele się pomylił. Węglarz miał małe szanse na udaną interwencję.

16'

Dytiatiew wrzucił piłkę z autu w pole karne, Jablonsky zdołał ją zgrać głową w stronę bramki, ale Węglarz tylko spokojnie odprowadził ją za linię końcową.

14'

Próbuje też atakować Jagiellonia, ale próba dośrodkowania Wójcickiego niezbyt efektywna, łatwo piłkę sprzed pola karnego wybija obrońca.

14'

11'

Dytiatiwe zdecydował się na uderzenie z ponad 30 metrów. Piłka szła po ziemi i nie zagroziła bramce Jagiellonii

7'

Dwa rzuty rożne dla Cracovii. Przy pierwszym interweniował Węglarz, przy drugim, rozegranym krótko, w polu karnym piki nie opanował Rapa.

3'

Niebezpieczne wycofanie piłki na połowie Jagiellonii i Węglarz musiał ratować sytuację dalekim wybiciem.

2'

W pierwszych minutach trwa intensywna walka przy linii bocznej boiska. Raz aut dla Cracovii, raz dla Jagiellonii.

1'

Pierwszy gwizdek i gramy!

14:47

Rezerwowi Jagiellonia: Dziekoński, Szymanowicz, Imaz, Arsenić, Wdowik, Bida, Struski, Olszewski, Kostal.

14:46

Rezerwowi Cracovia: Hrosso, Siplak, Lusiusz, Wdowiak, Fiolić, Rakoczy, Helik, Pik, Vestenicky.

14:45

Jagiellonia traci tylko dwa punkty do „Pasów”. Ostrzeżeniem dla gospodarzy powinien być przede wszystkim ostatni mecz z białostoczanami, który odbył się trzy tygodnie temu, a który krakowianie przegrali w końcówce 0:1 za sprawą bramki Przemysława Mystkowskiego.

14:43

Cracovia w ostatnich ośmiu kolejkach sezonu zasadniczego ugrała zaledwie cztery "oczka". Szans na grę w europejskich pucharach jednak nie straciła. "Pasy" mają obecnie sześć punktów straty do trzeciego Lecha, który rozegrał już swój mecz 31. kolejki.

14:40

W drugim niedzielnym spotkaniu grupy mistrzowskiej 31. kolejki Cracovia podejmie Jagiellonię Białystok. Początek meczu o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!