3 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa0 : 2
95'

Koniec meczu! Znakomita "remontada" Lechii! W 10 minut zdobyli 3 bramki i zdołali pokonać Miedziowych!

93'

Damjan Bohar uderza zdecydowanie zbyt słabo. Spokojnie broni Alomerović.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty!

89'

Rok Sirk pośliznął się w polu karnym rywala i fatalnie traci szansę na zdobycie gola.

87'

Lukas Haraslin schodzi, a wchodzi Jakub Arak.

86'

Po analizie VAR Sasa Zivec wylatuje z boiska! Tomasz Makowski mógł nabawić się poważnej kontuzji... zabrakło niewiele.

85'

Tomasz Musiał sprawdza czy Sasa Zivec nie zasłużył na czerwoną kartkę! Faul wyglądał bardzo brutalnie!

83'

Do końca meczu zostało ok. 10 minut. Czy Lechia zdoła utrzymać prowadzenie?

79'

Wchodzi także Rok Sirk, który zmienia Bartosza Białka.

79'

Podwójna zmiana w Zagłębiu. Łukasz Poręba zmieniony przez Bartosza Szisza.

77'

Filip Starzyński ukarany żółtą kartką.

76'

Sławomir Peszko opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Rafał Wolski.

75'

Flavio Paixao zauważył, że wysunięty jest Konrad Forenc i próbował go przelobować będąc na 40 metrze! Bramkarz Zagłębia w ostatniej chwili zdążył wrócić do bramki.

72'

68'

Znakomita akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań, a na koniec pudłuje Lukas Haraslin!

66'

Damjan Bohar próbował powtórzyć swojego gola, ale tym razem świetnie broni Alomerović!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewne uderzenie Flavio Paixao! 10 minut - 3 gole dla Lechii i gospodarze wychodzą na prowadzenie!

62'

Tomasz Musiał sam obejrzał całą sytuację i wskazał na wapno!

60'

Karol Fila przewraca się w polu karnym, ale na razie gwizdek sędziego milczy. Czy Tomasz Musiał będzie korzystał z podpowiedzi?

56'

Dwa szybkie ciosy Lechii i mamy remis! Flavio dograł idealnie do słowackiego skrzydłowego, który bez żadnych skrupułów pakuje piłkę do siatki!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewiarygodne! Lukas Haraslin doprowadza do remisu!

54'

Piłka spadła pod nogi Tomasza Makowskiego, który bez zastanowienia huknął z 30 metra i posłał futbolówkę obok bezradnego Konrada Forenca!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Makowski zdobywa bramkę!

51'

Alan Czerwiński bez żadnego problemu wparował w pole karne i oddał celny strzał! Znowu sytuacje ratuje bramkarz gospodarzy.

50'

48'

Bardzo dobre uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego w wykonaniu Filipa Starzyńskiego! Zlatan Alomerović z dużymi problemami odbija futbolówkę.

46'

Podopieczni Piotra Stokowca rozpoczęli od środka drugą część meczu!

46'

Na murawie nie pojawił się również Lubomir Guldan, który doznał jakiegoś małego urazu. Zmienił go Maciej Dąbrowski.

46'

Po przerwie mamy zmiany w obu drużynach. Daniel Łukasik zmieniony przez Artura Sobiecha.

47'

Koniec pierwszej części meczu! Zagłębie bardzo pewnie wygrywa do przerwy z Lechią 2:0. Ekipa Piotra Stokowca musi się obudzić!

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

44'

Kolejna świetna akcja zawodnika Miedziowych! Bohar popędził lewym skrzydłem i sprytnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar podwyższa prowadzenie gości!

41'

Tym razem Sasa Zivec uderza bardzo mocno niecelnie.

38'

To powinien być gol wyrównujący! Flavio Paixao otrzymał idealne podanie i będąc na 5 metrze trafił w bramkarza rywali!

37'

Kompletnie nieudany strzał głową Flavio. Od bramki zacznie Forenc.

33'

Bardzo dobre dośrodkowanie Mladenovicia, ale w polu karnym pojedynek główkowy przegrywa Patryk Lipski.

30'

Po trafieniu Zivca gra mocno przystopowała. Obie drużyny rozgrywają piłkę w środku boiska.

27'

Świetna akcja zawodnika Zagłębia Lubin! Zdołał utrzymać się przy piłce i huknął z 16 metra w samo okienko bramki rywala! Piękny gol!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sasa Zivec otwiera wynik tego meczu!

23'

Goście mieli teraz znakomitą okazję. Wychodzili w 5 na 3 obrońców Lechii. Wszystko zepsuł Damjan Bohar, który znowu podał niedokładnie.

21'

Zagłębie potrafi utrzymać się na połowie Lechii tylko że nie potrafi oddać strzału... Czekamy na groźne okazje z obu stron.

18'

Fatalne uderzenie Poręby. Piłka ląduje w trybunach.

14'

Sasa Zivec uderza zdecydowanie zbyt lekko, aby zagrozić bramce Alomerovicia.

12'

Dobry strzał Flavio Paixao, tylko że świetnie i pewnie broni Konrad Forenc.

10'

Damjan Bohar zakończył akcję swojej drużyny mocny, ale niecelnym strzałem.

7'

Bardzo brzydki faul Damiana Oko i zawodnik gości ogląda żółtą kartkę.

3'

Zagłębie również spróbowało zaatakować bramkę rywala, ale Bohar podał niedokładnie.

2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale spokojnie radzi sobie z tym Lubomir Guldan.

1'

Tomasz Musiał używa gwizdka po raz pierwszy!

17:43

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

17:40

Jak na razie wszystkie mecze 1/8 finału skończyły się takim samym wynikiem - 0:2 dla gości. Czy to jest dobry znak dla zawodników Miedziowych? Przekonamy się!

17:38

Obaj trenerzy wystawili swoje praktycznie najmocniejsze 11. Zarówno Piotr Stokowiec jak i Martin Sevela wiedzą, że przeciwnik jest wymagający i można szybko pożegnać się z rozgrywkami Pucharu Polski.

17:33

Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. Owszem Lechia broni tytułu, ale w jedynym meczu tego sezonu pomiędzy tymi drużynami górą było Zagłębie, pokonując swoich rywali 2:1. Czy dzisiaj będzie podobnie?

17:30

17:28

17:25

Dzień dobry Państwu! Poznaliśmy już 3 ćwierćfinalistów Pucharu Polski - Piasta, Legię i Lecha. Teraz czas na czwartą drużynę, która cieszyć się będzie z awansu. Obrońca tytułu - Lechia Gdańsk podejmować będzie Zagłębie Lubin. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!