Koniec meczu. Chojniczanka pewnie pokonała beniaminka z Bełchatowa.

Na boisku pojawia się Podgórski. Wszedł w miejsce Papikjana.

70'

Wiktor Putin w miejsce Bartosza Biela.

66'

Tym razem nie głową, a z dystansu. Kuzimski otrzymał podanie od kolegi z drużyny i uderzył lewą nogą zza pola karnego.

63'

GOOOOOL! DRUGIE TRAFIENIE KUZIMSKIEGO!

60'

Grolik uderzył na bramkę, lecz Janukiewicz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

51'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Stanek schodzi, Mas wchodzi

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

27'

Na dośrodkowanie w polu karnym czekał już Lenarcik, ale Kuzimski wyprzedził go w ostatniej chwili i głową wpakował futbolówkę do siatki.

26'

GOOOOOOL! MATEUSZ KUZIMSKI! Pierwszy gol tego zawodnika w barwach drużyny z Chojnic.

15'

Oskar Paprzycki głową pokonał bramkarza gości! Świetnie wykonany stały fragment gry.

9'

GOOOOOL! Paprzycki

19:01

Zaczynamy spotkanie!

18:58

Chojniczanka jak nikt inny marnuje potencjał własnego stadionu. W ostatni weekend zapisała na nim czwartą porażkę. Po słabym spotkaniu przegrała ze Stomilem Olsztyn 1:3

18:54

Żarty się skończyły. Drużyna z Mickiewicza musi w końcu odwrócić szalę na swoją korzyść, jeśli marzy jej się spokojna, kontrolowana walka o utrzymanie. Dzisiaj na jej przeciw stanie beniaminek, który zajmuje ósme miejsce