5 : 2
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
1. połowa2 : 0
93'

Koniec! Po szalonym spotkaniu Bayern pokonuje Eintracht 5:2. Nas cieszy przede wszystkim 27. bramka Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze. Dziękujemy za uwagę!

85'

Za Comana wejdzie jeszcze Joshua Zirkee.

85'

Mickael Cuisance melduje się na boisku za Kimmicha.

83'

Słupek ratuje Bayern po ładnym uderzeniu Filipa Kosticia!

78'

Stefan Ilsanker w ostatniej chwili uprzedza Lewandowskiego, który miał już przed sobą pustą bramkę.

76'

Natomiast Bas Dost zmienia Andre Silvę.

76'

Erik Durm wchodzi za Danny'ego da Costę.

74'

Gnabry wpadł dynamicznie w pole karne, podkosił go bramkarz, a Hinteregger interweniował tak niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki.

74'

GOOOOL!! SAMOBÓJ HINTEREGGERA! 5:2!!

73'

Zmiana także w Bayernie. Lucas Hernandez za Jerome'a Boatenga. Chyba jakiś uraz Niemca.

71'

A także Daichi Kamada za Sebastiana Rode.

71'

Djibril Sow za Gacinovicia.

69'

Niesamowita parada Neuera! Niemiec świetnie odbił strzał Mijata Gacinovicia.

67'

Świetna okazja dla Bayernu! Ale Coman zamiast dogrywać strzelił z ostrego kąta prosto w bramkarza.

65'

Serge Gnabry wchodzi za Perisicia.

62'

Kanadyjczyk skorzystał z fatalnego błędu Gelsona Fernandesa i podwyższył prowadzenie Bayernu.

61'

GOOOOL!! 4:2 DLA BAYERNU!! DAVIES!!

58'

Bayern niespodziewanie stracił kontrolę nad meczem. A goście z Frankurtu w natarciu.

55'

NIESAMOWITE!! ZNOWU HINTEREGGER PO RZUCIE ROŻNYM!! 3:2!!!

52'

Austriacki obrońca jest w tym sezonie szalenie skuteczny. Wykorzystał niezdecydowanie obrony Bayernu przy rzucie rożnym i zdobył bramkę dla Eintrachtu.

52'

GOOOOOL DLA EINTRACHTU!! 3:1! HINTEREGGER!!

48'

46'

GOOOOL!!! LEWANDOWSKI!!! 27. GOL W BUNDESLIDZE!!

48'

Reprezentant Polski skorzystał z dośrodkowania Comana i głową pokonał bramkarza Eintrachtu. Maszyna.

46'

Evan N'Dicka został w szatni. W jego miejsce Timothy Chandler.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bayern pewnie prowadzi z Eintrachtem 2:0.

42'

Alphonso Davies dograł do Muellera, który pokracznie przyjął futbolówkę i wpakował ją do bramki.

41'

GOOOOOL!! MUELLER W SOIM STYLU I JEST 2:0!!

39'

Lewandowski blisko! Uderzył piłkę głową po rzucie rożnym. Zabrakło mu metra, by zmieścić ją w siatce.

38'

Z 25 metrów strzelał David Alaba, na raty obronił Trapp, ale piłka zdołała wyjść na rzut rożny.

37'

"Lewy" dostał prosto w twarz i jest teraz opatrywany.

36'

Martin Hinteregger trafił w twarz urywającego się mu Lewandowskiego. Żółta kartka.

34'

No i proszę, wreszcie dobre dalekie zagranie i w ostatniej chwili Neuer uprzedził zawodnika Eintrachtu.

32'

Goście mają ogromne problemy, by choćby wyjść z własnej połowy. O zagrożeniu pod bramką Manuela Neuera nie ma mowy.

27'

Na kolejnym ofsajdzie Lewandowski.

24'

Uderzenie Kimmicha sprzed pola karnego, ale daleko obok słupka.

22'

Zbigniew Boniek przewiduje kanonadę.

19'

Pachniało golem dla monachijczyków. Mueller z lewej strony wycofał piłkę na środek pola karnego. Nabiegał tam Leon Goretzka, który sfinalizował akcję mocnym strzałem.

18'

GOOOOOL!! 1:0 DLA BAYERNU!! GORETZKA!!

16'

Idealne dośrodkowanie do Benjamina Pavarda, Francuz uderzył z bliska z główki, ale świetnie interweniował Kevin Trapp!

14'

Idealnie odszukany na 11. metrze Ivan Perisić, ale Chorwat za słabo trafił w piłkę na wślizgu. Spokojnie wyłapał to bramkarz.

13'

Poprzeczka Lewandowskiego! Po źle rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła do Polaka, który kropnął z lewej nogi.

12'

Dobrze póki co broni się Eintracht. Mistrzowie Niemiec nadal czekają na pierwszą groźna sytuację pod bramką przeciwnika.

9'

Z prawej strony pola karnego wrzucał piłkę Thomas Mueller. Do Polaka jednak nie dotarła. Zbyt mocne to było zagranie.

6'

Pierwsze minuty to totalna dominacja graczy Bayernu.

2'

Teraz "Lewy" złapany na spalonym.

1'

W pierwszej akcji mocno poturbowany Robert Lewandowski, który oberwał łokciem w głowę.

1'

Od środka gospodarze, gramy!

18:27

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy.

18:11

18:10

Dziś pierwszy raz po przerwie Bayern zagra na Allianz Arenie. Na stadionie zabraknie kibiców. Nie będzie też tekturowych atrap kibiców, które wprowadziła Borussia Moenchengladbach. W spotkaniu z Eintrachtem Lewandowski powalczy o bramkę nr 27 w Bundeslidze.

17:51

Dzięki wygranej Bayern utrzymał pozycję lidera i przewagę nad Borussią Dortmund. Na osiem kolejek przed końcem sezonu ma cztery punkty przewagi. Z wiceliderem zagra jednak na wyjeździe. Spotkanie na szczycie zaplanowano na 26 maja (wtorek) na godzinię 18:30.

17:40

Niemiecka Bundesliga jest jedyną z europejskiego (i światowego) topu, która wznowiła grę. Pierwsza kolejka od marca odbyła się w zeszły weekend. Zagrały wszystkie drużyny. Swoją kolejkę rozegrało też zaplecze, czyli 2. Bundesliga. Bayern wznowił grę w niedzielę - 17 maja. W Berlinie pokonał beniaminka, Union, 2:0. Z karnego trafił Robert Lewandowski, a po kornerze wynik ustalił Benjamin Pavard.

17:37

17:35

Witamy! W sobotnim meczu. 27. kolejki ligi niemieckiej Bayern Monachium zagra u siebie z Eintrachtem Frankurt. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.