Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
93'

Koniec! Bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo Puszczy Niepołomice nad Sandecją Nowy Sącz.

87'

Kartka dla bramkarza Puszczy.

84'

Kartonik zarobił Orłowski.

77'

Marcin Orłowski zastępuje Embalo.

76'

Kamil Ogorzały za Radosława Kanacha.

66'

Mateusz Klichowicz wchodzi na szpicę za Mariusza Gabrychę.

63'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Serafina! Puszcza przez blisko pół godziny będzie musiała grać w osłabieniu. Czy utrzyma korzystny wynik?

62'

62'

GOOOOOOL!!! 1:0 DLA PUSZCZY!!! EMBALO WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY!!

59'

Będzie rzut karny dla Puszczy!

53'

Żółty kartonik dla Damiana Chmiela.

47'

Dominik Kun obejrzał żółtą kartkę.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Nowym Sączu.

45'

Tuż przed przerwą kartkę obejrzał Jakub Serafin.

36'

Konieczna zmiana w zespole z Niepołomic. Bartosz Żurka zastępuje Maksymilian Sitek.

20'

Jak na razie groźniejsza Puszcza. Gospodarze bez żadnego strzału w kierunku bramki.

9'

Tym razem kartonikiem upomniany Jose Embalo.

3'

Bardzo szybko żółtą kartkę obejrzał Mateusz Bartków.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

16:22

16:20

16:15

Z kolei Puszcza w gości radzi sobie lepiej... niż na własnym terenie gdzie wygrała i zremisowała po razie, ponosząc aż osiem porażek. Na obcych stadionie niepołomiczanie wygrali cztery spotkania, trzy zremisowali i tylko jedno przegrali. Puszcza potrafiła ograć Odrę w Opolu, Chrobrego w Głogowie, Chojniczankę w Chojnicach (za każdym razem po 1:0) czy Wigry w Suwałkach 3:2. Przegrała 0:1 w Legnicy z Miedzią, z którą teraz Sandecja wygrała 3:1. Która z drużyn okaże się silniejsza w bezpośrednim starciu?

16:13

Sandecja na własnym stadionie nie przegrała już od pięciu kolejek. Ostatni raz miejscowi musieli uznać wyższość przyjezdnych jeszcze 21 września, gdy przegrali 1:2 z Wartą Poznań. Od tego czasu podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego kolejno pokonali Chrobrego Głogów 3:2, zremisowali 4:4 z Chojniczanką Chojnice, okazali się lepsi od Wigier Suwałki triumfując 1:0, pokonali Olimpię Grudziądz 3:1 i zremisowali 2:2 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

16:10

Witamy! W sobotnim meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.