Koniec meczu! Radomiak remisuje z Puszczą Niepołomice!

Ostatnia zmiana w tym meczu. Marcin Orłowski zmienia Jakuba Serafina.

Hubert Tomalski trafia w poprzeczkę! Było blisko!

83'

Longinus Uwawke melduje się w miejsce Jose Embalo.

79'

Leandro dograł idealnie na głowę swojego kolegi, a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Cichocki doprowadza do remisu!

77'

Ciekawa sytuacja. Michał Kaput, który pojawił się na murawie po przerwie kończy swój występ. Zmienia go Leandro.

71'

Jakub Bąk melduje się w miejsce Maksymilana Sitka.

67'

Meik Karwot ukarany żółtą kartką.

65'

Obraz gry po przerwie zmienił się całkowicie. Teraz to Puszcza prowadzi grę.

63'

Mateusz Michalski trafił w słupek! Radomiak był bardzo bliski wyrównania!

60'

3526 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach.

58'

Patryk Winstrzal zmienia Mateusza Michalskiego.

52'

Posypały się kartki, gdyż teraz ukarany został Bartosz Widejko.

51'

Jose Embalo również ukarany przez sędziego.

49'

Michał Kaput ogląda żółtą kartkę.

46'

Damian Jakubik nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawia się Michał Kaput.

46'

Czas na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie to stawiana w roli przegranego Puszcza Niepołomice wygrywa z faworyzowanym Radomiakiem. Czy gospodarze zdołają wrócić do gry?

45'

Marcel Kotwica ukarany żółtą kartką.

39'

Adam Banasiak za dyskusje z sędzią zostaje ukarany żółtą kartką.

38'

Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Stawarczyk, który zdołał wbić piłkę do bramki rywala!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Stawarczyk i to Puszcza dosyć niespodziewanie wychodzi na prowadzenie!

33'

Pierwsza groźna szansa gości! Widejko huknął w stronę bramki rywala, ale świetnie broni Kochalski.

27'

Karol Niemczycki świetnie odbija strzał Abramowicza z 5 metrów! Jak na razie bramkarz Puszczy jest bohaterem swojego zespołu.

25'

Radomiak zdecydowanie przeważa w tym meczu. Puszcza nie zdołała jeszcze oddać ani jednego strzału.

20'

Świetna kontra gospodarzy kończy się fatalnym podaniem Górskiego. Były napastnik m.in. Korony Kielce podał niedokładnie i Banasiak mógł tylko pokusić się na strzał z dystansu. Mogło być groźnie.

13'

Było bardzo blisko! Piłka po zagraniu z rzutu rożnego spadła pod nogi Macieja Górskiego, który myli się minimalnie!

10'

Pierwsze minuty bardzo spokojne. Na razie widzieliśmy tylko jeden strzał.

4'

Pierwsze celne uderzenie w tym meczu notuje Abramowicz, jednak piłka trafia wprost w ręce bramkarza gości.

1'

Sylwester Rasmus użył gwizdka po raz pierwszy!

13:57

Zawodnicy obu drużyn już na murawie!

13:50

Sytuacja Puszczy jest zupełnie inna. Ekipa z Niepołomic do swojego dzisiejszego rywala traci 12 punktów i porażka może spowodować, że znajdą się w strefie spadkowej.

13:47

Dosyć niespodziewanie Radomiak Radom utrzymuje się w czubie tabeli 1 ligi. Beniaminek z 30 oczkami na koncie zajmuje 3 miejsce w tabeli i po cichu myśli się tam o awansie to najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

13:45

13:43

13:40

Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice!