Piątek, 11 października 2019, godz. 19:10
4 : 4
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1. połowa3 : 2
94'

Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym meczu Sandecja Nowy Sącz remisuje 4:4 z Chojniczanką Chojnice!

92'

Krystian Wachowiak ukarany żółtą kartką.

90'

3 minuty doliczone!

86'

Michał Walski pojawia się w miejsce Mariusz Gabrych.

85'

Zmiany w obu drużynach. Aghwan Papikjan zmieniony przez Krystiana Wachowiaka.

83'

Zaostrzyła się gra. Tym razem do notesu trafia Kamil Ogorzały.

81'

Jan Mudra również ukarany żółtą kartką.

78'

Janusz Surdykowski ogląda żółtą kartkę.

76'

Jeszcze jedna zmiana Toni Conejo zmieniony przez Wojciecha Trochima.

75'

Adrian Basta ukarany żółtą kartką.

73'

Adrian Danek pojawia się w miejsce Damiana Chmiela.

70'

69'

Mateusz Klichowicz wchodzi, a schodzi Grzegorz Baran.

69'

Janusz Surdykowski zmienia Emila Drozdowicza.

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Kuzimski! To nie koniec strzelania w Nowym Sączu!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kolejne trafienie! Tym razem Michal Piter-Bućko!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy remis! Mateusz Bartosiak zdobywa bramkę!

46'

Czas na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy! 5 bramek wpadło przez pierwsze 45 minut w Nowym Sączu!

45'

Sędzia dolicza 2 minuty!

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tuż przed przerwą Chojniczanka łapie kontakt z rywalem! Do siatki trafia Emil Drozdowicz!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Radosław Kanach podwyższa prowadzenie Sandecji!

30'

Daniel Bielica ratuje swój zespół przed stratą gola! Świetna interwencja!

21'

Emil Drozdowicz ogląda żółtą kartkę.

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandecja obejmuje prowadzenie! Marcin Filis!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź gospodarzy! Zdobywcą bramki Thiago!

4'

Pierwszy gol Hiszpana w 1 lidze! Goście rozpoczynają ten mecz z dużego C!

3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Toni Conejo! Mocny cios Chojniczanki!

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

19:08

Mimo, że aktualnie trwa przerwa na reprezentację to kilka drużyn z 1 ligi rozegra swoje mecz. Oprócz meczu w Nowym Sączu trwa także pojedynek pomiędzy Stomilem Olsztyn, a Bruk-Betem Nieciecza. Aktualnie jest wynik remisowy (1-1), a relację LIVE mogą państwo śledzić TUTAJ

19:03

Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli. Zarówno Sandecja jak i Chojniczanka mają aktualnie po 14 punktów. Miejsce w dolnej części tabeli na pewno nie jest szczytem marzeń, ale dzisiejszy mecz może wiele zmienić. Kto dopisze sobie 3 punkty?

19:00

18:58

18:55

Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice!