Sobota, 12 października 2019, godz. 14:00
Radomiak RadomRadomiak Radom
1 : 3
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
16:01

Seria siedmiu zwycięstw z rzędu Radomiaka Radom zakończona przez Podbeskidzie! "Górale" wywożą z trudnego terenu cenne trzy punkty!

94'

KONIEC! Podbeskidzie wygrywa z Radomiakiem 3:1!

94'

Kapitan Podbeskidzia schodzi z boiska. W jego miejsce Damian Hilbrycht.

94'

Kolejny zawodnik upomniany żółtą kartką! Do notesu sędziego trafia Adam Banasiak!

93'

GOOOOOOOOOOL! Goście stawiają kropkę nad "i"! Ivan Martin zdobywcą bramki!

93'

Trener gospodarzy ukarany czerwoną kartką! Gorąco zrobiło się w Radomiu!

93'

Łukasz Sierpina ukarany żółtą kartką! Kapitan Podbeskidzia ciągnął uciekającego rywala za koszulkę.

91'

Zdobycz punktowa oddala się od gospodarzy. Podbeskidzie wykonywać będzie rzut rożny. Goście na pewno nie będą się spieszyć.

90'

Podobnie jak w przypadku pierwszej połowy, sędzia i tym razem doliczył 4 minuty!

89'

Rafał Figiel spróbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy uderzeniem z dystansu. Uderzenie było jednak za lekkie i wylądowało w rękach Kochalskiego.

86'

Ostatnie minuty spotkania w Radomiu. Radomiak musi postawić wszystko na jedną kartkę, jeśli chce uratować w tym meczu chociażby jeden punkt.

82'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Adam Banasiak melduje się za Meika Kawrota.

81'

Podopieczni Krzysztofa Brede mają chwilę na głębszy oddech. Udało się odeprzeć ofensywę gospodarzy. Podbeskidzie wykonywać będzie rzut rożny.

78'

Druga zmiana gości. Ivan Martin wchodzi za Karola Danielaka.

77'

Źle rozegrany rzut rożny. Piłka opuściła boisko. Od bramki zacznie Leszczyński.

76'

Gospodarze nabierają wiatru w żagle! Za chwilę wykonywać będą rzut rożny.

73'

GOOOOOOL! Radomiak łapie kontakt! Damian Nowak wpisuje się na listę strzelców!

72'

Arbiter upomina żółtą kartką Damiana Nowaka, który kilka chwil wcześniej pojawił się na murawie.

71'

Gorąco w polu karnym gości! Rafał Makowski zatańczył w polu karnym, ale defensorzy zablokowali strzał!

67'

Pierwsza zmiana Podbeskidzia. Sopoćko melduje się na placu gry w miejsce Bierońskiego.

66'

Sierpina dograł w pole karne, gdzie znajdował się Komor! Ten jednak minął się z piłką! Gospodarze mogą odetchnąć z ulgą.

65'

Podbeskidzie wychodzi z kontrą!

64'

Piłkarze z Radomia naciskają! Za chwilę wykonywać będą rzut rożny.

61'

Druga zmiana Radomiaka. Za Michalskiego na plac gry wchodzi Damian Nowak.

59'

Leandro po raz kolejny spróbował zmienić wynik spotkania! Wpadł w pole karne i zakręcił piłkarzami Podbeskidzia. Jego strzał mógł być jednak lepszy.

53'

Abramowicz fauluje Jarocha i sędzia od raz pokazuje mu żółta kartkę.

49'

Roginić dostaje piłkę od rywali i od razu pędzi na bramkę Radomiaka! Podaje ją do Sierpniny, który nie mógł się pomylić i trafia do siatki!

48'

GOOOOOOL! Podbeskidzie podwyższa prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się Sierpina!

48'

Na stadionie w Radomiu pojawiło się dziś 3885 widzów!

46'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Górskiego na boisko wchodzi Kaput.

46'

Zawodnicy gotowi do dalszej gry! Zaczynamy drugą połowę spotkania!

15:00

Po pierwszej połowie dość niespodziewanie to goście są na prowadzeniu! Pomimo większego posiadania piłki przez Radomiaka 54:46, to Podbeskidzie miało więcej szans na bramkę.

49'

Arbiter kończy pierwszą część spotkania! Podbeskidzie prowadzi z Radomiakiem do przerwy 1:0!

45'

Leandro spróbował swoich sił i huknął z lewej nogi na bramkę gości. Strzał był jednak niecelny.

45'

Sędzia Paweł Malec dolicza 4 minuty do pierwszej części spotkania!

42'

Tym razem rzut wolny wykonywali piłkarze Podbeskidzia. Dośrodkowanie Sierpiny zamykał Komor, ale golkiper Radomiaka by tam, gdzie być powinien!

37'

Futbolówka odbiła się od muru i wyszła na aut bramkowy! Rzut rożny dla gospodarzy.

37'

Radomiak będzie wykonywał rzut wolny w odległości ok. 30 metrów od bramki rywali!

35'

Mateusz Michalski doszedł do sytuacji, w której był sam na sam z bramkarzem "Górali"! Sędzia liniowy podnosi jednak chorągiewkę w górę, spalony.

32'

Makowski wrzucał piłkę w pole karne Podbeskidzia, ale próba ta okazała się niecelna i grę od bramki wznowi Leszczyński.

30'

Sędzia był zmuszony zatrzymać na chwilę grę. Dym z rac kibiców Radomiaka uniemożliwiał grę. Na szczęście sytuacja jest już opanowała i zawodnicy kontynuują zmagania.

25'

Podbeskidzie nie zwalnia tempa! Tym razem Rakowski mógł wpisać się na listę strzelców, ale nieznacznie spudłował!

22'

Roginić znów stanął w dogodnej sytuacji, jednak Kochalski skrócił kąt i wygonił zawodnika gości do boku!

21'

Roginić urwał się obrońcom, otrzymał świetne podanie od Sierpiny i w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad bramkarzem Radomiaka!

21'

GOOOOOOOOOL! Podbeskidzia otwiera wynik spotkania za sprawą Marko Roginića!

14'

Rafał Figiel zdecydował się na strzał z okolic 30 metrów od bramki. Uderzenie było jednak bardzo niecelne .

8'

Leandro zdecydował się na mocne podanie po ziemi w pole karne Podbeskidzia, ale na szczęście "Górali", Jaroch był na posterunku i powstrzymał tę próbę.

6'

Arbiter przerywa grę! To stracie piłki przez Radomiaka, Górski faulował Figiela.

3'

Gospodarze chcą dyktować warunki od samego początku spotkania. Radomiak będzie wykonywał rzut rożny.

1'

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy! Zaczynamy!

13:57

13:57

13:56

Mimo, że to gospodarze dzisiejszego spotkania mogą czuć się faworytami dzisiejszego meczu, warto odnotować, że Radomiak nie był w stanie pokonać Podbeskidzia w pięciu ostatnich spotkaniach. Aż trzykrotnie komplet punktów zgarniali "Górale".

13:51

Ekipa z Radomia to samodzielny lider tabeli Fortuna 1.ligi, który może pochwalić się świetną statystyką siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podopieczni trenera Dariusza Banasika mają dziś szansę na ósme zwycięstwo z kolei.

13:48

Przerwa reprezentacyjna nie oznacza na szczęście braku ligowych emocji w sobotnie popołudnie. Już za kilka chwil Radomiak Radom podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała.