Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 0
Stal MielecStal Mielec
21:49

Stomil Olsztyn znalazł sposób na faworyzowaną Stal! Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przed własną publicznością zagrali z wielkim zaangażowaniem i pokonali faworyzowaną ekipę z Mielca 1:0 (0:0). Stomil przeskoczył w tabeli Stal i co najmniej do soboty objął prowadzenie na zapleczu Ekstraklasy!

96'

Koniec meczu! Nieobliczalny Stomil pokonał Stal Mielec 1:0!

95'

Bartosz Nowak z rzutu wolnego uderzył ponad poprzeczką.

91'

Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

90'

Arbiter przedłużył drugą cześć o pięć minut.

89'

Posypały się żółte kartki. Tym razem ukarany został Oleg Tarasenko.

85'

Seweryn Kiełpin obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

85'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Lukasa Bielaka, który faulował Artura Siemaszkę! Stal będzie kończyć w dziesiątkę!

82'

Jakub Tecław zmienił Wojciecha Hajdę.

82'

Ostatnia zmiana w Stali. Paweł Olszewski wszedł w miejsce Szymona Stasika.

82'

Wojciech Hajda na noszach opuszcza boisko. Piłkarza złapały skurcze.

79'

Oktawian Skrzecz wszedł w miejsce Mateusza Gancarczyka.

76'

Waldemar Gancarczyk zastąpił na boisku Grzegorza Lecha.

72'

Kolejna żółta kartka. Tym razem zobaczył ją Maciej Pałaszewski.

69'

Josip Barisić zastąpił Adriana Paluchowskiego.

68'

Żółtą kartkę obejrzał Josip Soljić.

60'

Grzegorz Hajda długim podaniem uruchomił Szymona Sobczaka. Napastnik Stomilu w polu karnym popisał się precyzyjnym uderzeniem i dał Stomilowi prowadzenie!

60'

GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA STOMILU! SZYMON SOBCZAK!

59'

Składna akcja Stali. W polu karnym piłka trafia do Bartosza Nowaka, a ten uderza w słupek!

53'

Silnie uderzał z rzutu wolnego Grzegorz Lech! Refleksem wykazał się Seweryn Kiełpin.

52'

Obrońca Stali Lukas Bielak ukarany żółtą kartką.

49'

Groźnie było w polu karnym Stomilu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka minęła dwóch piłkarzy Stali.

46'

Stal z jedną zmianą. Łukasz Janoszka zastąpił Mateusza Maka.

46'

Arbiter rozpoczął drugą część meczu! Od środka boiska zaczęli gracze Stomilu!

45'

Koniec pierwszej połowy! Stomil do przerwy bezbramkowo remisuje z liderem 1 ligi.

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy spotkania.

36'

Mateusz Mak faulował Szymona Sobczaka i obejrzał żółtą kartkę.

33'

Szymon Stasik dogrywał w pole karne w kierunku Mateusza Maka. Futbolówkę wybił Lukas Kuban.

30'

Przerwa w grze. Kontuzja Szymona Sobczaka.

26'

Rośnie przewaga Stomilu Olsztyn. Artur Siemaszko znalazł się w dogodnej sytuacji, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął mu defensor Stali.

15'

Sporo fauli, sporo niedokładnych podań. Żadna z drużyn nie skonstruowała jeszcze poważniejszej okazji strzeleckiej.

1'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz w Olsztynie już się rozpoczął!

19:24

Rezerwowi Stal Mielec: Primel, Olszewski, M. Żyro, Urbańczyk, Janoszka, Bodzioch, Lisowski, Barisić.

19:22

Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Mosakowski, Głowacki, Niedziela, Tecław, Dziemidowicz, Skrzecz, Cetnarski, W. Gancarczyk.

19:19

Stal Mielec ma doskonałe wspomnienia z bezpośrednich meczów zeszłego sezonu. Na wyjeździe wygrała aż 5:2, natomiast u siebie gładko 4:0. Dzisiaj Stomil jest jednak innym rywalem - naszym zdaniem mocniejszym. O tego typu wysoki wynik będzie więc niezwykle ciężko.

19:15

Trudne zadanie przed liderującą w Fortuna 1 Lidze Stalą Mielec. Mielczanie w Olsztynie zmierzą się z nieobliczalny Stomilem. Początek spotkania o godzinie 19:45. Witamy w relacja LIVE!