0 : 3
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa0 : 3
94'

Koniec meczu. Zagłębie wygrywa wysoko i zasłużenie. Prezentowało się znacznie lepiej jeśli chodzi o kwestie kondycyjne. Piłkarsko tez dało radę. Pogoń? Bardzo nieskuteczna.

94'

Kartka dla Czerwińskiego.

92'

SŁUPEK. Stało się tak po rzucie rożnym Pogoni. Jak pech to pech! Przed nami ostatnia minuta.

90'

Jeszcze Pakulski za Starzyńskiego. Komplet zmian wykorzystany także w Zagłębiu. Trwa doliczony czas gry.

86'

Przed zejściem z boiska Drazić obejrzał żółtą kartkę.

86'

Tosik w miejsce Drazicia.

85'

Zdaje się, że kontuzja Balicia.

82'

Cibicki - to nie jest jego dzień. Bardzo chce, często ma piłkę, ale uderza niecelnie. Tym razem nad bramką.

78'

Duzo strzałów, choć niecelnych. Próbował Bohar.

77'

Kolejna główka, ale obok. Turski bardzo aktywny po wejściu.

77'

Cibicki głową, lecz daleko obok lewego słupka. Zmiana! Szysz za Żivca.

76'

Zagłębie miażdży Pogoń w kwestiach kondycyjnych. Kontra jednak kończy się niecelną próbą Żivca. Słoweniec trochę dziś zmarnował akcji.

75'

I jeszcze nie ma gola dla Pogoni... Ten zespół ma dziś pecha. Wprowadzony Turski uderzył w bramkarza.

72'

Niebywałe jak Zagłębie marnuje potencjał kontrataków. Tym razem błąd przy przyjęciu. A potem poprawka Białka - nad poprzeczką.

71'

CIBICKI! Ładnie, nad murem, ale też nad bramką. Niewiele brakowało.

71'

Kolejny raz Zagłębie i kolejny raz źle! Tymczasem będzie rzut wolny dla Pogoni. Szansa na skuteczne dośrodkowanie. A może strzał?

70'

Dramatyczne zachowanie Bohara. Zepsuł okazję na 4:0. Zamiast uderzyć to zwlekał. W końcu podał i zostały nici z przewagi czterech na jednego (!)

68'

Żivec nad bramką. Słaba próba.

64'

Hostikka schodzi, wchodzi Stec. Pogoń wykorzystała wszystkie zmiany!

63'

Guldan z kartką.

60'

I jeszcze Drygas za Dąbrowskiego. To powrót po kontuzji. Od razu przejmuje opaskę kapitana od schodzącego Frączczaka.

60'

Druga połowa jest inna. Pogoń ma więcej do powiedzenia. Zmiana: Wchodzi Turski. Za Frączczaka.

59'

Bomba Listkowskiego. Bardzo "czysty strzał", choć nad poprzeczką. Niewiele zabrakło.

59'

Faul na Matyni i kartka dla Kopacza.

58'

Ponownie uderza Bohar i ponownie piłka przechodzi po nogach zawodnika Pogoni. Korner.

57'

Piłka utrzymuje się dłużej w grze, ale niewiele z tego wynika. Bohar przed chwilą został zablokowany. Rzut rożny dla Zagłębia.

52'

Hładun wybija na róg. Kowalczyk próbował z bardzo ostrego kąta.

52'

Korner kończy się wybiciem piłki. Potem nieudanie główkuje Guldan.

52'

Okropne zamieszanie w szesnastce Pogoni! Białek na dwa razy, ale zatrzymany przez Zecha. Rzut rożny.

50'

Cibicki wrzuca do nikogo. Od bramki wznawia Hładun.

48'

Jeden zwód, drugi i strzał - Żivec zablokowany. Potem zablokowany też Baszkirow.

48'

Starzyński szukał dośrodkowaniem Białka. Tym razem udana interwencja obrony.

47'

Na razie bez zmian w składzie Pogoni. Zerkamy na ławkę. Wejść mogliby Nunes, Podstawski, Drygas, może Stec albo Manias.

46'

46'

Gramy dalej! Druga połowa rozpoczęła się.

45'

PRZERWA.Jesteśmy świadkami znakomitego meczu. Znakomitego jak na tak długą przerwę w rozgrywkach. Zagłębie zasłużyło na wszystkie trzy bramki, Pogoń zasłużyła przynajmniej na jedną. Wynik jednak jest inny. Wracamy po przerwie. Może ziści się scenariusz jak z meczu Milan - Liverpool?

44'

Niesmowicie gra Zagłębie. Białek dostał podanie na wolne pole i zdobył swoją szóstą bramkę w sezonie!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! DRAMAT POGONI. 3:0 dla Zagłębia!!! Białek spokojnym strzałem podwyższa prowadzenie.

43'

NAJLEPSZA okazja Pogoni po rzucie rożnym. Ponownie uderzył Dąbrowski - W SŁUPEK. Ależ blisko gola kontaktowego.

40'

Ajj... Jęk zawodu na ławce Pogoni. Dąbrowski kopnął technicznie z okolicy 20 metra. Obok lewego słupka.

36'

Frączczak kopnął w bandę reklamową. Daleko od bramki.

36'

Cibicki trzeci raz nabiega na piłkę w ten sam sposób. Trzeci raz akcja kończy się też zablokowaniem jego próby z prawej nogi. Dziś jest przewidywalny dla Zagłębia.

33'

Pogoń w beznadziejnej formie - od grudnia:

31'

Matynia wrzucał z wolnego - wprost do rąk Hładuna.

30'

I jaką mamy decyzję? Otóż sędzia uznaje gola za prawidłowego! Zatem Zagłębie na bezpiecznym prowadzeniu.

29'

Sędzia Kwiatkowski analizuje rękę Białka.

29'

Zagłębie gra dzisiaj koncertowo. Starzyński znalazł Bohara, ten zrobił jeden zwód i kopnął obok zasłoniętego bramkarza. Ale, zaraz, zaraz - jest analiza VAR...

27'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Teraz nie ma wątpliwości! BOHAR NA 2:0! Stipica bezradny!

27'

Co za mecz! Zaglębie oddaje kolejny groźny strzał. Stipica broni z najwyższym trudem!

27'

ALEŻ INTERWENCJA POGONI! Matynia wybił piłkę praktycznie sprzed linii!!! Wbiegali Żivec i Białek.

25'

SŁUPEK! Ależ blisko wyrównania. Kowalczyk wrzucł, ktoś zgrał, a uderzył Frączczak. Naprawdę niewiel brakowało.

25'

Będzie okazja dla Pogoni z rzutu wolnego. Chyba bardziej na wrzutkę niż bezpośredni strzał.

21'

Nieporozumienie w szeregach Zagłębia. Niecelne podanie zakończyło kontratak już na 40 metrze.

19'

Dąbrowski ustrzelił chyba kreta. Strzał do zapomnienia. Od bramki wznowił Hładun.

18'

Dość osobliwie prezentuje się Baszkirow: Wąs Baszkirowa

15'

Balić w kierunku Drazicia. Sędzia Kwiatkowski wraz z asystentem dopatrzyli się ofsajdu. To słuszna decyzja.

15'

Kowalczyk w pole karne - źle. Zagłębie wybija.

14'

Cibicki drugi raz w tym meczu został zablokowany.

14'

Oglądamy ciekawe widowisko. Zagłębie chce i umie grać kombinacyjnie. Swoją rolę do odegrania ma Żivec, który bez słów rozumie się z Boharem.

11'

Seria rzutów rożnych dla Pogoni. Słońce powoli zachodzi nad Szczecinem.

10'

Cibicki bezpośrednio z wolnego! Zauważył, że Hładun jest daleko od prawego słupka. Próba mocna, dokręcana, ale wybroniona.

9'

Żywy, szybki mecz i jest pierwsza bramka. Białek kapitalnie wbiegł z piłką pod pole karne. Na wolne pole zagrał do Drazicia. Pomocnik trochę zwlekał, ale ostatecznie uderzył przy lewym słupku. 1:0 dla Zagłębia!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Zabójcza kontra Zagłębia. DRAZIĆ!!!

8'

Matynia za mocno dośrodkował z rożnego. Frączczak ledwie ją dogonił. Potem jeszcze strzał, ale już zza linii końcowej. Z piątki wznawia Hładun.

7'

Tym razem akcja gospodarzy! Cibicki uderza po zagraniu ze skrzydła. Został zablokowany.

6'

Białek aktywny na połowie Pogoni. Tym razem przegrał przebitkę.

5'

Spiridonović poza kadrą Pogoni. Zgłosil kontuzję, a Crvena zvezda Belgrad (uczestnik Ligi Mistrzów) zgłosiła ofertę. To ostatni sezon tego pomocnika w Szczecinie. Pierwszy i ostatni - zaznaczmy.

3'

No i proszę - mieliśmy pierwszą celną próbę. Piłka powędrowała do Białka. Strzał niezły, ale nie na tyle, by zaskoczyć Stipicę.

3'

Zagłębie stara się cierpliwie budować pierwsze akcje.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu - zaczynamy! Od środka zaczęli gospodarze

20:27

Piłkarze pojawili się na murawie. Pogoń zagra w granatowo-bordowym komplecie. Zagłębie na pomarańczowo.

20:17

W obronie Pogoni zaczyna Malec, który wyleczył uraz. Na ławce jest Drygas. Poza kadrą Łasicki i Spiridonović.

20:16

W październiku górą była Pogoń. W Lubinie wygrała 1:0. Do siatki trafił Buksa.

20:15

Pogoń zajmuje szóste miejsce. Zagłębie jest jedenaste. Różnica w punktach wynosi osiem.

20:15

Nie ma kibiców na starej trybunie, ale byli pod stadionem. Piłkarzy jadących autokarem przywitały race i śpiewy.

20:13

Czas na drugi mecz po przerwie! Przed budującymi się trybunami wystąpią piłkarze Pogoni i Zagłębia. Początek za kwadrans, pogoda wyśmienita.