Koniec meczu! Korona Kielce remisuje bezbramkowo z Górnikiem Zabrze!

Jesus Jimenez trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko!

87'

Igor Angulo miał okazję do zdobycia bramki, ale znowu zabrakło dokładności.

84'

Strzał Sekulicia został obroniony przez Marka Kozioła. Czy ktoś zdoła przechylić szalę na swoją korzyść?

82'

Kamil Zapolnik zmienia Erika Jirkę.

78'

Znowu świetnie broni Martin Chudy! Tym razem odbija strzał Cecaricia!

74'

Brzydki faul Szymona Matuszka. Kapitan Górnika zostaje ukarany żółtą kartką.

72'

Milan Radin ukarany żółtą kartką.

70'

Jacek Kiełb melduje się na murawie! Wracający po kilku sezonach przerwy do Kielc pomocnik zmienia Marcina Cebulę.

68'

Cecarić nie zdołał wykorzystać błędu Martina Chudego, który zostawił pustą bramkę! Gracz Korony trafił w przeciwnika.

67'

Ależ było blisko! Erik Jirka otrzymał świetnie podanie i z 5 metra nie trafił w światło bramki!

65'

Zamieszanie pod polem karnym Korony! Górnicy nie zdołali jednak skierować piłki do bramki.

62'

Igor Angulo wykorzystał błąd Ivana Marqueza. Świetnie popędził w stronę bramki, wyłożył piłkę Jesusowi Jimenezowi, który będąc na 7 metrze trafił prosto w rywala! To powinien być gol!

59'

David Kopacz zmienia Łukasza Wolsztyńskiego.

60'

Mateusz Matras pojawia się na murawie, a schodzi z niej Alassana Manneh.

57'

Martin Chudy ratuje swój zespół, znakomicie odbijając strzał Pacindy!

54'

Erik Pacinda uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak posyła piłkę nad bramką rywala.

53'

Cecarić uderza z 20 metra, ale został zablokowany przez rywala.

51'

Marek Kozioł znakomicie broni strzał Erika Jirki! Pierwsza bardzo groźna okazja po przerwie!

48'

Pierwsza okazja w drugie części meczu. Zawodnik Korony dogrywa jednak zbyt nisko i Górnik przejmuje piłkę.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie mamy bardzo nudny, bezbramkowy remis.

43'

Erik Pacinda dogrywa prosto w ręce Martina Chudego.

40'

Nieudana kontra gospodarzy. Korona nie ma pomysłu na zagrożenie bramki Chudego.

37'

Bardzo groźna okazja gości! Łukasz Wolsztyński uderzył z 11 metra głową, ale Kozioł znakomicie i ratuje swój zespół!

33'

Oba zespoły skutecznie odpierają ataki swojego rywala. Mało mamy dzisiaj strzałów na bramkę.

30'

Niezłe dośrodkowanie Erika Janży, który wykonuje wszystkie stałe fragmenty gry gości. Tym razem jednak to Marcin Cebula wygra pojedynek w polu karnym.

26'

Jesus Jimenez zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany przez rywala.

23'

19'

Kompletnie nieudane uderzenie Cecaricia. Od bramki zacznie Górnik.

16'

Erik Pacinda uderzył z 20 metra, ale świetnie broni Martin Chudy.

13'

Cecarić świetnie utrzymał się przy piłce, ale nie zdołał oddać strzału.

9'

Słabe dośrodkowanie Erika Janży. Korona przejmuje piłkę.

8'

Wolsztyński faulowany na 30 metrze od bramki. Górnicy mogą zagrozić bramce rywala.

6'

Erik Pacinda ukarany żółtą kartką.

5'

Łukasz Wolsztyński idealnie wyłożył piłkę Igorowi Angulo, a Hiszpan fatalnie zmarnował 100% okazję! Źle trafił w futbolówkę i od bramki zaczną gospodarze.

3'

Indywidualna akcja Marcina Cebuli, który w kulminacyjnym momencie został zablokowany przez Szymona Matuszka.

1'

Tomasz Kwiatkowski użył gwizdka po raz pierwszy!

14:57

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

14:52

14:47

Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy Koroną, a Górnikiem odbył się 25 sierpnia. W 6 kolejce górą zdecydowanie byli Zabrzanie, którzy pokonali swojego rywala 3:0. Czy dzisiaj będzie podobnie?

14:45

14:41

Oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze. W lepszej sytuacji znajduje się Górnik Zabrze. Podopieczni Marcina Brosza mają dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala i znajdują się na 12 miejscu w tabeli.

14:35

14:33

14:30

Dzień dobry Państwu! Pierwsza po zimowej przerwie kolejka PKO Ekstraklasa trwa w najlepsze! Czas na sobotnie zmagania, a na pierwszy ogień wychodzą zawodnicy Korony Kielce i Górnika Zabrze! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!