Polska U-21Polska
3 : 2
e.netBelgia U-21
94'

Koniec meczu! Reprezentacja Polski po bardzo dobrym meczu wygrywa swój pierwszy mecz na tym turnieju! To daje nam nadzieję na awans do kolejnej rundy!

93'

Kamil Jóźwiak fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę. Belgowie będą mieć jeszcze szansę , aby wrzucić piłkę w nasze pole karne.

91'

Konrad Michalak zostaje zmieniony przez Kamila Jóźwiaka.

90'

Ostatnia zmiana w drużynie Belgii. Issac Mbenza opuszcza murawę, a melduje się na niej Alexis Saelemaekers. Sędzia natomiast doliczył 3 minuty.

89'

Kamil Grabara bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Oczywiście ostentacyjnie padł na murawę, aby złapać kilka cennych sekund.

89'

Czesław Michniewicz chce na ostatnie minuty zabezpieczyć tyły naszej drużyny. Paweł Bochniewicz zmienia Filipa Jagiełło.

87'

86'

Kamil Grabara odbija strzał Belgów. Znowu mają rzut rożny, po którym już nie raz było groźnie.

85'

Obrońca naszych rywali wykorzystuje błąd w kryciu i spokojnym strzałem głową pokonuje Kamila Grabarę.

84'

GOL! Dion Cools i Belgia łapie z nami kontakt.

83'

Mateusz Wieteska ratuje nasz zespół! Siebe Schrijvers wpadł w pole karne, uderzył bardzo mocno, ale stoper Legii ofiarnie blokuje ten strzał.

80'

Francis Amuzu wchodzi, a schodzi Casper De Norre. Szybka interwencja selekcjonera Belgii!

79'

Szymon Żurkowski ofiarnie wywalczył piłkę w polu karnym rywala, wyłożył ją Sebastianowi Szymańskiemu, który dobija futbolówkę do pustej bramki!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Szymański podwyższa nasze prowadzenie!

73'

Szymon Żurkowski zamykał akcję naszej drużyny, jednak zabrakło mu dokładności w wykończeniu!

72'

Krystian Bielik ukarany żółtą kartką.

69'

Podopieczni Czesława Michniewicza bardzo mocno uspokoili grę. Jak na razie kontrolujemy przebieg meczu.

65'

Dodi Lukebakio ucierpiał przy starciu z naszym zawodnikiem. Mamy chwilową przerwę w grze.

63'

Aaron Leya Iseka zostaje zmieniony. W jego miejsce wchodzi Yari Verchaeren.

60'

57'

Elias Cobbaut huknął z 7 metra! Na szczęście zabrakło mu dokładności.

53'

Troszkę szczęścia sprzyjało nam przy tej akcji! Krystian Bielik wygrał pojedynek główkowy , piłka odbiła się od ziemi i słupka, a ostatecznie wpadła do bramki!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krystian Bielik! Mamy prowadzenie!

50'

Dobry indywidualny rajd Sebastiana Szymańskiego, jednak nasz skrzydłowy dośrodkowuje zbyt mocno.

48'

Dodi Lukebakio za wymuszanie odgwizdania rzutu karnego zostaje ukarany żółtą kartką.

46'

Czas na drugie 45 minut! Belgowie rozpoczynają od środka.

19:19

Po pierwszej połowie dużo więcej z gry mają reprezentanci Belgii, ale wynik jak na razie jest remisowy. Polacy muszą wytrzymać napór rywala i w drugiej połowie liczyć na szybkie kontry!

46'

Koniec pierwszej części meczu!

44'

Ależ zmarnowana okazja przez Dawida Kownackiego! Kapitan naszej reprezentacji miał piłkę na 5 metrze, ale trafił prosto w bramkarza!

41'

Szymon Żurkowski ucierpiał przy starciu z rywalem i Belgowie wybili piłkę poza obszar gry.

38'

Waout Feas zostaje ukarany żółtą kartką.

36'

Świetne uderzenie z rzutu wolnego Sebastiana Szymańskiego! Nowy nabytek Dynamo Moskwa pomylił się o kilka centymetrów.

33'

Krystian Bielik bardzo dobrze przerywa dośrodkowanie rywala. Musimy bardzo pewnie grać w obronie, aby nie narażać się na kolejne strzały.

30'

Dobra indywidualna akcja Konrada Michalaka, który wykłada piłkę Dawidowi Kownackiemu. Napastnik Fortuny źle opanował futbolówkę i stracił posiadanie.

26'

Brawo Szymon Żurkowski! Były już zawodnik Górnika Zabrze podjął decyzję o strzale z 30 metrów i piłka przelatuje pod rękami bramkarza z Belgii!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękny gol Szymona Żurkowskiego! Dosyć niespodziewanie doprowadzamy do remisu!

21'

Siebe Schrijvers minął kilku naszych obrońców i mieliśmy bardzo dużo szczęścia, że napastnik Belgii fatalnie zmarnował 1000% okazję.

18'

Zmasowany atak przyniósł efekt. Isaac Mbenza dograł idealną piłkę w nasze pole karne, a Aaron Leya Iseka tylko dołożył nogę z najbliższej odległości. Kamil Grabara bez szans.

17'

GOL! Aaron Leya Iseka zdobywa bramkę.

16'

Świetna interwencja Kamila Grabary ratuje nas przed stratą bramki. Belgowie coraz mocniej atakują naszą bramkę.

14'

Dodi Lukebakio huknął z dystansu niczym z armaty! Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ piłka trafiła w słupek!

13'

Ajjj... Zabrakło bardzo niewiele! Dawid Kownacki pędził w stronę zagranej w pole karne piłki, ale minimalnie się z nią minął! Gdyby udało mu się oddać strzał...

10'

Dawid Kownacki fauluje rywala w ofensywie i tracimy szansę na zagrożenie bramki.

7'

Patryk Diczek agresywnie przerywa kontratak rywala. Na razie skończyło się to tylko słownym upomnieniem.

3'

Dodi Lukebakio wpadł w pole karne, ale bardzo dobrze interweniuje Kamil Pestka, który uspokaja sytuację.

1'

Polacy rozpoczynają mecz od środka boiska!

18:25

Piłkarze wychodzą na murawę! Zaraz usłyszymy hymny obu państw!

18:23

18:20

Czesław Michniewicz nie zaskoczył swoim wyborem pierwszej 11. Zabraknie jedynie Roberta Gumnego, który ogólnie jest podstawowym obrońcą naszej kadry. Piłkarz Lecha narzekał jednak na uraz i dzisiaj zastąpi go Karol Fila.

18:17

Nie da się ukryć, że reprezentacja Polski trafiła do tzw. "grupy śmierci". Hiszpania, Belgia i gospodarze z Włoch na pewno nie należą do najłatwiejszych przeciwników. Wszyscy trzymamy jednak mocno kciuki, aby nasi reprezentanci wywalczyli awans do kolejnych rund turnieju.

18:13

18:10

Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy mecz reprezentacji Polski U-21 na Euro we Włoszech! Podopieczni Czesława Michniewicza podejmować będą reprezentacje Belgii. Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!