Wisła PłockWisła Płock
0 : 0
CracoviaCracovia
94'

Koniec meczu. Po bardzo fatalnym meczu Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Cracovią.

91'

Oskar Zawada zablokowany. Było zamieszanie pod bramką Cracovii.

90'

4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

89'

Oskar Zawada zmienia Ricardinho.

88'

Fatalny strzał Janusza Gola.

86'

Pelle van Amersfoort uderza niecelnie głową. Od bramki zacznie Wisła Płock.

84'

Wisła Płock nadal gra w 11.

84'

Tomasz Kwiatkowski sprawdza czy Piotr Tomasik nie zasłużył na czerwoną kartkę.

83'

Piotr Tomasik również ukarany przez sędziego.

80'

Cornel Rapa ukarany żółtą kartką.

76'

Mikołaj Kwietniewski schodzi, a w jego miejsce wchodzi Maciej Ambrosiewicz.

75'

4212 widzów męczy się oglądając ten mecz na żywo, z trybun stadionu w Płocku.

72'

Milan Dimun wchodzi w miejsce Sylwestra Lusiusza.

70'

69'

Angel Garcia schodzi, a wchodzi Piotr Tomasik.

68'

Słaby strzał Alana Urygi. Spokojnie broni Pesković.

65'

Po przerwie styl gry w ogóle się nie zmienił. Ciężko ogląda się pojedynek w Płocku.

64'

Zablokowany strzał Dominika Furmana.

62'

Było bardzo blisko gola dla Wisły! Michalski doszedł do strzału głową i w ostatniej chwili został zablokowany!

59'

Thomas Daehne świetnie wychodzi z bramki i ratuje swój zespół przed stratą gola.

58'

Seria dośrodkowań w pole karne Cracovii, ale wszystkie zostały spokojnie powstrzymane.

53'

Strzał z woleja Rafaela Lopesa. Piłka znowu mija bramkę Wisły Płock.

51'

Sylwester Lusiusz posłał zbyt lekką piłkę w pole karne rywala. Nie mogło to spowodować zagrożenia.

47'

Michal Pesković ledwo przerzuca piłkę nad poprzeczkę.

46'

Tomasz Kwiatkowski daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

46'

Mateusz Wdowiak wchodzi w miejsce Filipa Piszczka.

49'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mecz nie zachwyca. Mieliśmy tylko jeden strzał na bramkę. Oby po przerwie było lepiej!

48'

Zamieszanie po dograniu Dominika Furmana. Znowu jednak nie padł nawet strzał na bramkę.

46'

Celny, ale słaby strzał lewą nogą Dominika Furmana.

45'

Sędzia dorzuca do pierwszej części meczu 3 minuty.

40'

37'

Sergiu Hanca świetnie dograł w pole karne rywala, ale tam znowu zabrakło dokładności.

35'

Michal Pesković uprzedził Mateusza Szwocha, który miałby przed sobą znakomitą okazję do zdobycia bramki.

33'

Kamil Pestka ukarany żółtą kartą.

31'

Dwa dośrodkowania Dominika Furmana. Najpierw z rzutu wolnego, później z rogu. Oba zostały wybite przez defensorów gości.

29'

Niestety obraz gry się nie zmienia. Pojedyncze zrywy nie przynoszą żadnego efektu.

24'

Zamieszanie pod bramką Peskovicia! Dominik Furman dograł idealnie przed bramkę, ale zabrakło dokładności zawodnikom Wisły.

20'

Kamil Pestka zmienia kontuzjowanego Michala Siplaka.

19'

Michal Siplak leży na murawie. To chyba koniec występu gracza Cracovii. Wygląda to na poważny uraz.

17'

Ależ próba Rafaela Lopesa! Pelle van Amersfoort dograł w pole karne, a tam Portugalczyk próbował uderzyć piętą! Zabrakło bardzo niewiele!

13'

Niedokładne prostopadłe podanie Urygi. Piłka w posiadaniu Cracovii.

10'

Widać, że początek meczu to czas badania się wzajemnie przez zawodników obu drużyn. Dużo fauli, a mało gry.

5'

Sergiu Hanca już na samym początku meczu zostaje ukarany żółtą kartką. Rumun musi uważać przez resztę spotkania.

3'

Pierwsza bardzo groźna okazja gości. Zakotłowało się pod bramką Wisły Płock, ale Michał Helik nie trafił w światło bramki.

1'

Ruszyli! Kto przypisze sobie dzisiaj 3 punkty!?

14:57

Zawodnicy obu drużyn meldują się już na murawie! Zaraz usłyszymy pierwszy gwizdek!

14:53

Do bramki Wisły Płock wraca Thomas Daehne, który w ostatniej kolejce nie mógł wystąpić z powodu kontuzji. Jakub Wrąbel, który zastępował niemieckiego golkipera nie popisał się i był głównym winnym porażki we Wrocławiu.

14:50

Cracovia wygrała dwa, bardzo ważne mecze - przeciwko Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk. Teraz czeka ich kolejna bardzo ciężka przeprawa, która może się zakończyć nawet pierwszym miejsce w tabeli.

14:47

Czeka nas bardzo ciekawe widowisko. Zarówno Wisła Płock jak i Cracovia mogą uznać ostatnie tygodnie za udane. Gospodarze jeszcze niedawno zajmowali pierwszej miejsce w tabeli. Po porażce ze Śląskiem spadli z fotela lidera, ale i tak wygląda to bardzo dobrze.