FC PortoFC Porto
1 : 4
LiverpoolLiverpool
92'

Koniec meczu! Liverpool bardzo pewnie pokonuje FC Porto i dołącza do FC Barcelony w półfinale Ligi Mistrzów!

90'

2 minuty dłużej potrwa ten mecz.

87'

Kompletnie nieudane uderzenie z rzutu wolnego Mohameda Salaha. Od bramki zacznie Casillas.

84'

Podopieczni Jurgena Kloppa nie mają dość. Sadio Mane przedłużył dośrodkowanie, a Van Dijk tylko dołożył głowę i wpakował piłkę do pustej bramki.

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Virgil Van Dijk!

82'

Potężne uderzenie z "dużego palca" zanotował Soares. Strzał był jednak minimalnie niecelny.

81'

Ostatnia zmiana tego meczu. Yacine Brahimi zostaje zmieniony przez Bruno Costę.

79'

Jesus Corona opuszcza murawę, a w jego miejsce melduje się Fernando.

78'

Idealne dośrodkowanie Jordana Hendersona i Roberto Firmino strzałem głową pakuje piłkę do siatki! Cały tercet ofensywny notują bramki!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino i FC Porto na kolanach!

72'

Ależ pudło Sadio Mane! Senegalczyk minął Ikera Casillasa, ale później zbyt mocno się wyrzucił i nie trafił na pustą bramkę!

71'

Andrew Robertson zmieniony przez Jordana Hendersona.

69'

Młody obrońca, który od lipca będzie bronił barw Realu Madryt teraz daje jeszcze trochę radości kibicom w Portugalii! Wyskoczył zdecydowanie najwyżej i mocnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Miltao daje jeszcze trochę radości kibicom FC Porto!

66'

Joe Gomez wchodzi na murawę, a schodzi z niej Tren Alexander-Arnold.

65'

Egipcjanin otrzymał znakomite prostopadłe podanie i z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mohamed Salah podwyższa prowadzenie.

61'

To powinno być 1:1! Felipe otrzymał podanie i nie trafił w światło bramki z 7 metrów!

56'

Mohamed Salah posyła piłkę głową tuż nad poprzeczką bramki FC Porto.

54'

Dobre uderzenie Soaresa, tylko że znowu brakuje dokładności... Gdyby wszystkie okazje zostały wykorzystane...

51'

Moussa Marega strzałem głową posłał piłkę obok bramki.

49'

Strzał głową Firmino ląduje prosto w rękawicach Ikera Casillasa.

46'

W ekipie gospodarzy zszedł Otavio, a wszedł Tiquinho Soares.

46'

Obaj trenerzy zdecydowali się na zmiany w przerwie. Divock Origi został zmieniony przez Roberto Firmino.

46'

Czas na drugie 45 minut!

48'

James Milner był bardzo blisko zdobycia bramki, ale piłka minęła bramkę gospodarzy! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą część meczu!

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego widowiska.

44'

Piłkarze FC Porto domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez Van Dijka. Sędzia podjął jednak prawidłową decyzję. Zagranie ręką całkowicie przypadkowe.

40'

Kolejne uderzenie na bramkę Alissona. Tym razem próbował Jesus Corona i znowu brazylijski golkiper broni bez problemu.

37'

Joel Matip spokojnie prerywa akcję rywala. Po strzelonej bramce przez Mane tempo meczu mocno spadło. Gospodarze chyba już nie wierzą w odwrócenie losów tego pojedynku.

35'

Agresywny atak Pepe. Gracz gospodarzy ukarany żółtą kartką.

32'

Sadio Mane ukarany żółtą kartką.

29'

Yacine Brahimi uderza z 13 metra, ale znowu na posterunku był Alisson!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sadio Mane! Sędzia słuchał długo podpowiedzi z wozu VAR i okazało się, że bramka padła prawidłowo! Mimo zmasowanego ataku FC Porto to The Reds wychodzą na prowadzenie!

27'

Sadio Mane pakuje piłkę do bramki z bliskiej odległości, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony!

25'

Co za interwencja Van Dijka! Hector Herrera już wychodził sam na sam z bramkarzem, ale Holender wybił mu piłkę spod nóg!

23'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale strzał Brahimiego w ostatnim momencie został zablokowany! Coraz groźniej robi się pod bramką Alissona.

20'

Kompletnie nieudane podanie Alexandra-Arnolda. Mohamed Salah sporo pretensji skierował do młodego defensora swojej drużyny.

17'

Gospodarze od początku meczu narzucili swój styl gry. Co chwilę widzimy świetne dośrodkowania w pole karne The Reds. Brakuje tylko i wyłącznie wykończenia.

14'

Moussa Marega dostał świetne podanie prosto na głowę, tylko że był mocno zaskoczony, że futbolówka do niego dotarła i nie trafił w światło bramki.

13'

Yacine Brahimi zdołał powstrzymać rozpędzonego Salaha przed oddaniem strzału. FC Porto odzyskuje piłkę.

10'

Jesus Corona mocno dograł w pole karne rywala, ale to Andrew Robertson wybił piłkę na rzut rożny.

6'

Moussa Marega obrócił się w polu karnym, oddał strzał z 15 metrów, ale Alisson znakomicie broni.

4'

Georginio Wijnaldum notuje świetny powrót i odbiera piłkę rozpędzonemu rywalowi.

1'

Już w pierwszej minucie FC Porto miało bardzo groźną okazję! Jesus Corona uderzył z dystansu i zabrakło bardzo niewiele!

1'

Gospodarze zanotowali pierwsze kopnięcie! Czas na wielkie widowisko!

20:57

Oba zespoły wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów!

20:52

FC Porto nie zamierza składać broni. Nie od dziś wiadomo, że mecze Champions League rządzą się swoimi prawami i mimo, że wszystko wskazuje na to, że wygra jedna drużyna to nagle druga przechodzi dalej. Wczoraj takiej niespodzianki dokonał Ajax Amsterdam, więc nie można wykluczyć awansu Portugalczyków.

20:48

Na zwycięzce dwumeczu pomiędzy FC Porto, a Liverpoolem czeka już FC Barcelona. Wszystko wskazuje na to, że w półfinale zameldują się podopieczni Jurgena Kloppa, którzy rozgrywają znakomity sezon.

20:45

20:42

20:40

Dobry wieczór Państwu! Liverpool po pierwszym meczu jest już jedną nogą w półfinale. Dzisiaj muszą tylko dopełnić formalności i do wyniku 2:0 z Anfield Road dołożyć jeszcze kilka bramek! Na relację LIVE z pojedynku The Reds z FC Porto serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!