Tottenham HotspurWC
3 : 0
Borussia DortmundBorussia Dortmund
93'

Koniec! Antonio Mateu gwiżdże po raz ostatni! Tottenham gromi swoich rywali i Borussia Dortmund stoi teraz przed piekielnie trudnym zadaniem! Z niecierpliwością czekamy na rewanż!

92'

Ostatnia zmiana. Moussa Sissoko zmieniony przez Victora Wanyamę.

90'

Zmiana także w drużynie Mauricio Pochettino. Erika Lamela wchodzi na boisko. Schodzi natomiast Son Hueng-Min!

89'

Na murawie melduje się także Raphael Guerreiro, który zmienia Jadona Sancho

89'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Christian Pulisić schodzi, a wchodzi Jacob Brunn Larsen.

88'

Znakomite wejście napastnika Tottenhamu! Christian Eriksen dograł idealnie na głowę hiszpańskiego napastnika, który spokojnie zdobywa bramkę na 3:0! Borussia na kolanach!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fernando Llorente notuje wejście smoka!

85'

Fernando Llorente melduje się na murawie, a zmienia Lucasa Mourę.

84'

Belgijski obrońca świetnie dzisiaj podłącza się do akcji ofensywnych. Otrzymał znakomite podanie i strzałem z bliskiej odległości pokonuje Romana Burkiego!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grający dzisiaj bardzo wysoko Jan Vertonghen pakuje piłkę do bramki!

81'

Son Heung-Min dostał świetne podanie, ale Koreańczyk nie opanował dobrze piłki i sam wyrzucił się pod linię boczną boiska.

77'

Mamy dopiero pierwszą zmianę w tym meczu. Dan-Axel Zagadou zmieniony przez Marcela Schmelzera.

76'

Piłka spadła pod nogi Lucasa Moury, który swoim mocnym strzałem ustrzelił rywala! Gdyby nie stoper BVB to byłoby już 2:0!

74'

Zablokowany strzał Christiana Eriksena. Borussia nie ma pomysłu jak zaatakować rywali i doprowadzić do remisu.

69'

Zbyt słabe uderzenie Mahmoud Dahouda. Hugo Llorisa bez żadnego problemu łapie lecącą piłkę.

64'

Kolejna świetna akcja Jana Vertonghena! Tym razem jednak obrońcy BVB poradzili sobie z zagrożeniem znakomicie.

62'

Toby Alderweireld doszedł do strzału głową po zagraniu Eriksena. Roman Burki stanął jednak na wysokości zadania.

61'

Dan-Axel Zagadou przerwał dośrodkowanie rywala, tylko że prawie wpakował piłkę do własnej bramki! Zabrakło bardzo niewiele.

59'

Jan Vertonghen posłał piłkę wysoko ponad bramką. Brawa za decyzje, ale wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

55'

Christian Eriksen trafił prosto w mur. Fatalnie zmarnowana okazja na zdobycie gola.

54'

Achraf Hakimi fauluje rywala, ogląda żółtą kartkę i Tottenham będzie miał okazję na zdobycie bramki.

52'

Lucas Moura pędził w stron zagranej przez Sona piłki, ale szybszy był od niego Roman Burki.

48'

Przepiękne dośrodkowanie Jana Vertonghena! Belg dograł prosto na nogę Koreańczyka, który strzałem z powietrza pokonuje Romana Burkiego!

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piekielnie mocny początek drugiej połowy! Hueng-Min Son!

46'

Wracamy na Wembley! Czekamy na pierwsze bramki w tym pojedynku!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę bez doliczenia choćby jednej minuty. Jak na razie oba zespoły nie zachwycają, a cieszą nasze oczy tylko momentami. Oby po przerwie było dużo lepiej!

43'

Krótko rozegrany rzut rożny przez graczy Borussii! Dan-Axel Zagadou uderzył głową z 5 metrów, ale cudownie broni Hugo Lloris! Kapitan Tottenhamu ratuje swój zespół!

39'

Jadon Sancho został ewidentnie sfaulowany przez rywala w bliskiej odległości od pola karnego. Gwizdek sędziego jednak milczy.

37'

Podobna sytuacja miała miejsce teraz po drugiej stronie boiska! Tym razem to Roman Burki wyszedł zwycięsko z pojedynku z Son Heung-Min

36'

Hugo Lloris notuje świetną interwencje! Na bramkę Tottenhamu uderzał Thomas Delaney!

34'

Christian Eriksen posłał piłkę nad bramką. Uderzył po prostu mocno niedokładnie.

33'

Dan-Axel Zagadou zdołał przejąć dośrodkowanie Jana Vertonghena. Borussia w defensywie wygląda dzisiaj bardzo przyzwoicie.

30'

Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę od kilku dobrych minut. Jak na mecz tak wielkich klubów wygląda to wszystko, delikatnie mówiąc - słabo.

27'

24'

Mario Goetze wstrzelił piłkę w pole karne, tam mieliśmy niemałe zamieszanie, lecz ostatecznie to Hugo Lloris przejął futbolówkę.

22'

Jadon Sancho spokojnie minął rywala, ale później sam pogubił się swoim dryblingu i zgubił futbolówkę.

20'

Bardzo słabe dośrodkowanie. Piłkę zdołał przejąć jednak Axel Witsel, którego strzał ląduje w rękawicach Hugo Llorisa.

18'

Achraf Hakimi został sfaulowany pod polem karnym rywala. Będzie dogodna okazja dla BVB!

15'

Juan Foyth zachował się bardzo źle w defensywie. Stracił piłkę, którą przejął Christian Pulisić. Młody reprezentant USA wpadł w pole karne, ale jego strzał został odbity przez Llorisa!

12'

Serge Aurier ukarany żółtą kartką. Bardzo szybko zostaje zapisany w notesie sędziego.

10'

Bardzo spokojny początek meczu. Bardziej zaangażowani wydają się zawodnicy gospodarzy. Przed chwilką Eriksen dograł zdecydowanie zbyt lekko z rzutu rożnego.

7'

Potężne uderzenie Lucasa Moury! Piłka minęła bramkę strzeżoną przez Romana Burkiego o dobrych kilka metrów.

4'

Pierwszy ofensywny wypad zawodników Borussii. Mario Goetze przegrywa jednak pojedynek z defensorem rywala.

1'

Mario Goetze rozpoczyna mecz od środka! Czas na wielkie widowisko!

20:57

Oba zespoły wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi hymn Champions League!

20:53

Ostatni raz oba kluby spotkały się w 2017 roku rozgrywając mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wtedy w obu pojedynkach górą był Tottenham wygrywając 2:1 oraz 3:1. Jak będzie dzisiaj?

20:50

Można dzisiaj oczekiwać świetnego pojedynku pomiędzy Heung-Min Sonem, a Jadonem Sancho. Obaj zawodnicy są wiodącymi postaciami swoich drużyn. Koreański skrzydłowy dla swojego zespołu zdobył 14 bramek i zanotował tyle samo asyst natomiast młody Anglik zdobył 8 bramek i zaliczył podobnie do swojego dzisiejszego rywala - 14 asyst.

20:48

Borussia rozgrywa aktualnie znakomity sezon. Teraz jednak są zdziesiątkowani przez kontuzje. W drużynie z Dortmundu zabraknie najważniejszych ogniw w tym m.in Marco Reusa czy Łukasza Piszczka. Szczególnie te drugie nazwisko bardzo martwi kibiców z naszego kraju.

20:45

20:42

20:40

Dobry wieczór Państwu! Liga Mistrzów wróciła na dobre! Dzisiaj w kolejnym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów swój mecz rozegrają Tottenham oraz Borussia Dortmund! Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!