Juventus TurynJuventus Turyn
1 : 0
Inter MediolanInter Mediolan
95'

Koniec meczu! W hicie otwierającym 15. kolejkę Serie A Juventus, po bramce Mario Mandżukicia, pokonuje przed własną publicznością Inter Mediolan!

Czyste konto nr 6 w tym sezonie notuje Wojciech Szczęsny.

93'

To była piłka meczowa dla Lautaro Martineza! Dopada do źle wybitej piłki przez Joao Cancelo. Uderza natychmiast z woleja, ale obok lewego słupka bramki Wojciecha Szczęsnego!

91'

Inter nie jest w stanie przedrzeć się przez mur gospodarzy. Rozgrywanie piłki na 25-30. metrze nie przynosi zagrożenia. A czas ucieka...

90'

Cztery minuty doliczone do drugiej odsłony.

88'

Bez zagrożenia. Jeszcze jeden z piłkarzy Juve był na spalonym.

Chwilę wcześniej Borja Valero faulował Giorgio Chielliniego. Sędzia oszczędził jednak Hiszpana i nie pokazał mu żółtej kartki.

87'

Gospodarze mądrze oddalają grę od własnego pola karnego. Przy chóralnych śpiewach kibiców będą wznawiać grę od rzutu rożnego.

86'

Żółta kartka dla Borjy Valero. Hiszpan NIC nie wniósł do gry Interu w tym spotkaniu.

84'

Zarówno ten korner, jak i następny, nie przyniosły zagrożenia pod bramką Samira Handanovicia.

83'

Pierwszy kontakt z piłką Niemca i od razu podanie na wolne pole do CR7. Wmieszał się w tę akcję obrońca Interu, wybijając piłkę poza linię końcową.

82'

Emre Can zastępuje Miralema Pjanicia. Massimiliano Allegri ma jeszcze jedną zmianę w obwodzie.

80'

Do ofensywy podłączył się teraz Kwadwo Asamoah. Nabił rywala i zdobył rzut rożny. Po nim jest jeszcze jeden.

22:09

Jest moc!

77'

Lautano Martinez zmienia Joao Mario. To ostatnia zmiana przeprowadzona przez Joao Mario.

76'

Kontra "Starej Damy" została zastopowana. Douglasowi Coście udało się wywalczyć rzut rożny.

74'

Niespodziewanie uderzał Ivan Perisić. Piłka przecisnęła się przez mur, ale wyszła poza linię końcową.

73'

Rzut wolny dla Interu z ok. 25 metrów. Może być groźnie - piłkę ustawia Marcelo Brozović.

72'

Zmiana również w Juventusie. Paulo Dybala kończy występ w dzisiejszym meczu. Na placu gry jest już Douglas Costa..

70'

Druga zmiana w Interze. Za Roberto Gagliardiniego pojawia się Keita Balde.

66'

Piłkę na lewej stronie przejmuje Joao Cancelo, który przekłada piłkę na prawą nogę, po czym centruje na dalszy słupek. Tam znienacka pojawił się Mario Mandżukić, a ten - przy biernej postawie Kwadwo Asamoahy - pakuje piłkę do siatki "szczupakiem"!

66'

GOL DLAJUVENTUSU! MARIO MANDŻUKIĆ!!!

65'

Laga na Mauro Icardiego była skazana na porażkę. Argentyńczyk nie miał szans w pojedynku ze stoperami Juve.

63'

Po chwili próbował Giorgio Chiellini z dystansu. "Kontry nie będzie".

62'

Ajjj. Joao Cancelo centruje na dalszy słupek do Rodrigo Bentancura. Ten się lekko zawiesił, co wykorzystał Samir Handanović.

61'

Zupełnie nieudany strzał Ivana Perisicia. Posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

58'

Zmiana w ekipie gości. Borja Valero wchodzi w miejsce Matteo Politano.

57'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Dla Marcelo Brozovicia.

56'

Rzut wolny nie przynosi zagrożenia. Inter wybija piłkę na uwolnienie.

55'

Ivan Perisić również upomniany "żółtkiem" Rzut wolny dla gospodarzy ok. 10 metrów od prawego narożnika pola karnego.

55'

Żółta kartka na koncie Rodrigo Bentantura za faul.

53'

Wysoki pressing "Starej Damy" opłacił się. Joao Miranda zwlekał z wybiciem piłki i naciskany przez Paulo Dybalę traci ją blisko własnej bramki. Przechwyt notuje Miralem Pjanić, ale nie było strzału.

51'

Francuz mógł się teraz zrehabilitować za błąd świetną asystą! Po dwójkowej akcji z Mattią De Sciglio podaje płasko w pole karne na 5. metr do Mario Mandżukicia, któremu brakowało centymetrów, by piętką skierować piłkę do siatki!

48'

Dośrodkowanie Matteo Politano nie znajduje adresata. Po chwili olbrzymi błąd popełnił we własnym polu karnym Blaise Matuidi. Piłka uciekła mu i spadła po nogi Ivana Perisicia, który został w ostatniej chwili zablokowany!

47'

Cristiano Ronaldo na spalonym. Jeżeli miał on miejsce, to był naprawdę minimalny.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

21:25

Wracamy na Allianz Stadium, gdzie dobiega końca przerwa w meczu 15. kolejki Serie A, w którym Juventus podejmuje Inter. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

21:23

Pierwsze trzy kwadranse na Allianz Stadium raczej nie mogły rozczarować. Raczej bowiem mecz jest toczony w szybkim tempie i jest sporo akcji, ale brakuje najważniejszego - (celnych) strzałów. Obie strony miały po jednej bardzo dogodnej okazji, by pokonać rywala, lecz brakowało naprawdę niewiele. Najpierw uderzenie Paulo Dybali zmierzające w okienko przeniósł nad poprzeczką Samir Handanović,a kilkanaście minut później Roberto Gagliardini trafił do pustej bramki... w słupek.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

45'

+1' Koniec pierwszej połowy. W hicie otwierającym 15. kolejkę Serie A Juventus bezbramkowo remisuje z Interem.

44'

Przerwany atak Juventusu. Sędzia dopatrzył się przewinienia Joao Cancelo. Portugalczyk, który w poprzednim sezonie grał w Interze, nie może zrozumieć tej decyzji.

21:14

Hit w obiektywie

40'

I jeszcze jeden korne dla gospodarzy, tym razem po zablokowanej próbie Joao Cancelo.

Znowu na dobrej pozycji strzeleckiej znalazł się Giorgio Chiellini, tóry ma jednak rozregulowany celownik - uderza głową nad bramą Samira Handanovicia.

38'

Leonardo Bonucci wyskakuje najwyżej do centry. Uderza jednak głową nad poprzeczką

37'

A teraz zablokowany został Paulo Dybala. Korner dla "Starej Damy".

33'

Zablokowany strzał Cristiano Ronaldo. Nie idzie na razie Portugalczykowi w tym spotkaniu.

31'

W odpowiedzi próbował coś zdziałać z "przodu" Joao Cancelo. Zagrywa bardzo niedokładnie, więc Samir Handanović wznawia grę od bramki.

29'

FATALNIE!!! Ta "setka" powinna dać gościom prowadzenie! Będący na czystej pozycji Roberto Gagliardini po tym, jak "objechał" Wojciecha Szczęsnego jak w "Turbokozaku" miał przed sobą pustą bramkę, trafia w słupek!

25'

Niepotrzebnie zaostrza się nam to spotkanie. Seria faulu w środku pola, a sędzia - o dziwo - nie decyduje się sięgać do kieszonki.

23'

Przerwa w grze. W ferworze walki o piłkę i pozycję Milan Skriniar dostał ręką w twarz.

22'

Czwarty korner Interu (przy jednym "Starej Damy"). Piłka wrzucona z narożnika przez Sime Vrsaljko pada łupem Wojciecha Szczęsnego.

20'

Przeszarżował trochę CR7 w ofensywie. Minął 2-3 rywali, ale "rumakowanie" skończyło się tuż przed pole karnym Interu. A na podanie czekali Mario Mandżukić i Paulo Dybala...

Nie doczekali się.

18'

Giorgio Chiellini blokuje dośrodkowanie Ivana Perisicia. Inter ma rzut rożny. I jeszcze jeden.

17'

"Stempel" Blaise'a Matuidiego na stopie Roberto Gagliardiniego. Atak Juventusu spalił na panewce po tym przewinieniu Francuza.

20:49

Joao Cancelo i Kwadwo Asamoah

14'

Strzał Sime Vrsaljko zza pola karnego w stronę prawego dolnego rogu broni Wojciech Szczęsny.

12'

Mario Mandżukić w roli lewoskrzydłowego podaje w "uliczkę" do rozpędzonego Joao Cancelo. Ten zagrywa płasko w pole karne do Paulo Dybali, ale szybszy był Joao Mario, który zażegnał niebezpieczeństwo.

11'

Niezła centra z narożnika Miralema Pjanicia, ale piłki nie sięgnął Leonardo Bonucci. Poprawka w postaci centry z prawej strony nie znajduje adresata. Ostatecznie goście wznawiają grę od bramki.

10'

Argentyńczyk po raz drugi i było bardzo groźnie! Po błędzie defensywy Interu uderza z lewej strony "szesnastki" w stronę bliższego okienka, ale czujny Samir Handanović przenosi piłkę nad poprzeczką!

9'

Pierwszy strzał Paulo Dybali do zapomnienia. Główką wysoko nad bramką Samira Handanovicia po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo z lewej strony.

7'

Szybki kartonik w tym meczu. Upomniany Miralem Pjanić.

6'

Pewnie interweniuje Wojciech Szczęsny. Spokojnie łapie piłkę.

5'

Piłka po strzale Joao Mario z ok. narożnika pola karnego została zblokowana, po czym wychodzi poza linię końcową. Rzut rożny.

2'

Przewinienie Miralema Pjanicia przerywa groźnie zapowiadającą sięcję gości. Sędzia nei zdecydował się sięgać do kieszonki.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

20:28

Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

20:26

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Allianz Stadium!

20:22

A kiedy ostatnio raz Inter wywiózł stąd komplet punktów? Miało to miejsce 3 listopada 2012 r. Na gola Arturo Vidala z 1. minuty odpowiedzieli po przerwie Diego Milito (raz z karnego) i Rodrigo Palacio.

Jak będzie dzisiaj?

20:20

Rezerwowi Juventusu: Mattia Perin, Carlo Pinsoglio - Mehdi Benatia, Federico Bernardeschi, Emre Can, Douglas Costa, Juan Cuadrado, Daniele Rugani, Leonardo Spinazzola.

20:18

W ostatnim bezpośrednim meczu między tymi ekipami, rozegranym 28 kwietnia w Mediolanie, Juventus wygrał 3:2. Gole dla "Starej Damy" strzelali Douglas Costa, Milan Skriniar (samobój) i Gonzalo Higuain. a dla Interu, który od 15. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Matiasa Vecino, Mauro Icardi oraz Andrea Barzagli (samobój).

20:16

W bramce gospodarzy od pierwszej minuty zagra Wojciech Szczęsny. Rozgrzewka na pełnej mocy

20:14

Po 14 kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania są liderem Serie A z dorobkiem 40 punktów. Jako jedyna drużyna nie przegrała jeszcze meczu, a zanotowała zaledwie jeden remis. O 8 "oczek" wyprzedza drugie Napoli (jutro zagra u siebie z Frosinone), a nad Interem ma już 11 punktów przewagi.

20:12

Rezerwowi Interu Meidolan: Daniele Padelli - Borja Valero, Antonio Candreva, Danilo D'Ambrosio, Stefan De Vrij, Lautano Martinez, Andrea Ranocchia, Matias Vecino, Keita Balde.

20:10

Graficzne przedstawienie ustawienia taktycznego obu ekip

20:07

Relację NA ŻYWO z tego szlagieru poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

20:05

Jak inaugurować (piętnastą) kolejkę to z wysokiego "C". Już za 25 minut rozpocznie się hit Serie A, w którym przewodzący w stawce Juventus zmierzy się z trzecim w tabeli Interem! Zapowiada się wielkie piłkarskie widowisko!