Koniec meczu! Chojniczanka efektownie pokonała GKS Tychy 4:1!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

82'

Z prawej strony piłkę dośrodkował Damian Piotrowski, a ponownie głową uderzył Krzysztof Danielewicz. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! Chojniczanka jest już pewna wygranej!

82'

GOOOOOOOOOOOOL! KRZYSZTOF DANIELEWICZ! 4:1!

80'

Omar Monterde wszedł w miejsce Sebastiana Stebleckiego.

80'

Mateusz Piątkowski zastąpił na boisku Marcina Kowalczyka.

79'

Z rzutu rożnego dośrodkował Wojciech Trochim, a futbolówkę do siatki po strzale głową skierował Krzysztof Danielewicz.

79'

GOOOOOOOOOOOL! KRZYSZTOF DANIELEWICZ! 3:1 DLA CHOJNICZANKI!

69'

Wojciech Trochim wszedł na murawę w miejsce Pawła Zawistowskiego.

68'

Groźnie uderzał Jakub Vojtus! Broni Grzegorz Wnuk.

65'

Sebastian Steblecki obejrzał żółtą kartkę.

59'

Piotr Grzelczak wszedł na boisko w miejsce Michała Sacharuka.

57'

GKS Tychy zmniejsza straty. Hubert Adamczyk strzałem po ziemi zaskoczył Grzegorza Wnuka!

57'

GOOOOOOOOOOOOL! HUBERT ADAMCZYK! GKS TYCHY PRZEGRYWA 1:2!

56'

Konrad Jałocha wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Chojniczanki Emilem Drozdowiczem!

46'

Arbiter wznowił mecz. Druga połowa już się zaczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka prowadzi z GKS Tychy 2:0!

45'

Sędzia Damian Kos przedłużył pierwszą połowę meczu o dwie minuty.

34'

Seweryn Michalski ukarany żółtym kartonikiem.

25'

Kontuzjowany Tomasz Mikołajczak zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Damian Piotrowski.

19'

Marcin Biernat obejrzał żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

18'

Tomasz Mikołajczak uderzył mocno z jedenastu metrów, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki strzeżonej przez Jalochę! Gospodarze prowadzą już 2:0!

18'

GOOOOOOOOOOL! TOMASZ MIKOŁAJCZAK Z KARNEGO! 2:0 DLA CHOJNICZANKI!

17'

Rzut karny dla gospodarzy! Konrad Jałocha sfaulował Krystiana Wachowiaka!

7'

Futbolówka obiła słupek bramki Chojniczanki po strzale Macieja Mańki!

2'

Dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego w kierunku Seweryna Michalskiego. Obrońca Chojniczanki oddał strzał głową, a piłka wylądowała w bramce GKS-u Tychy!

2'

GOOOOOOOOOOOOL! SEWERYN MICHALSKI! 1:0 DLA CHOJNICZANKI!

1'

Spotkanie w Chojnicach już się rozpoczęło!

18:18

Rezerwowi Chojniczanka: Janukiewicz, Korczyc, Paprzycki, Grzelczak, Piotrowski, Trochim, Urbański.

18:16

Rezerwowi GKS Tychy: Igaz, Sołowiej, Grzybek, Monterde, Piątkowski, Daniel, Szołtys.

18:15

Tyszanie walczą o piąte miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi razem z Podbeskidziem i GKS 1962 Jastrzębie. Ekipa z Tych w pięciu poprzednich meczach zdobyła 13 punktów i jest faworytem potyczki w Chojnicach. Chojniczanka wiosną gra bardzo słabo. W tym roku drużyna Macieja Bartoszka zdobyła tylko 10 punktów i marzy o tym, żeby ten sezon się już skończył.