Besiktas StambułBesiktas Stambuł
1 : 3
Bayern MonachiumBayern Monachium
90'

Koniec spotkania! Sędzia nic nie doliczył. Bayern melduje się w ćwierćfinale, wygrywając dwumecz 8:1!

87'

Talisca głową, ale w środek, "do koszyczka" Ulreichowi.

84'

GOOOOOL! Pozamiatane. Na 3:1 trafia wprowadzony Wagner. Niemiec z bliska strzelił klatką piersiową.

81'

Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale brakuje mu dokładności pod samą bramką.

75'

Babel zmienił autora bramki - Love'a.

74'

Za każdym razem kiedy Ribery ma piłkę - widownia gwiżdże. To w końcu były zawodnik Galatasarayu.

71'

Sędzia po raz piąty sięgnął po żółtą kartkę. Tym razem dla Ozyakupa.

71'

Mueller trochę samolubnie próbował zakończyć swój rajd strzałem. Zatrzymał się na jednym z obrońców.

68'

Dla Lewandowskiego mecz właśnie dobiegł końca. Zmienił go Wagner.

67'

Dość nietypowy gość odwiedził płytę gry...

65'

Chwilę temu wszedł, a już obejrzał kartkę - Hutchinson trafił do notesu arbitra.

63'

Mieliśmy pewne kłopoty techniczne, ale już wracamy. Kartkę obejrzał Rafinha,

60'

Na murawie zameldował się również Talisca.

60'

Hutchinson pojawił się na boisku.

59'

GOOOOOOL! Vagner Love i Besiktas łapie kontakt! Bramka na 2:1 padła po błędzie defensywy Bayernu przy próbie krótkiego rozegrania piłki.

46'

GOOOOL!! SAMOBÓJ GONULA!

46'

W czasie przerwy doszło do zmiany: wszedł Sule za Hummelsa.

46'

Wracamy do gry!

18:50

Mecz nie porywa i w sumie chyba nikogo to nie dziwi. Bayern powiększył przewagę i ma wszystko pod kontrolą. Mimo, że Bawarczycy grają niemalże od niechcenia, to i tak nie pozwalają rywalom na cokolwiek w obrębie własnego pola karnego. Jedyna szansa, jaką miał Besiktas, to rzut wolny wykonywany przez Quaresmę. Awans Bayernu Jest niezagrożony.

46'

Przerwa w Stambule

46'

Ribery z rajdem lewą stroną, ale jego wrzutka zostaje zablokowana.

42'

Kartka dla Boatenga za faul wślizgiem

38'

Quaresma! Mocny strzał Portugalczyka z rzutu wolnego minimalnie mija poprzeczkę bramki Bayernu!

37'

Hummels ukarany żółtą kartką.

35'

Wymuszona zmiana w Bayernie. Przez chwilę poza boiskiem opatrywany był Thiago, który już meczu nie skończy. W jego miejsce James Rodriguez

34'

Pierwszy celny strzał gospodarzy. Jermain Lens spróbował szczęścia płaskim uderzeniem lewą nogą, ale Ulreich nie miał najmniejszych problemów z obroną.

32'

Ozyakup ładnym podaniem obsłużył Quaresmę. Portugalczyk przyjął piłkę na linni pola karnego i uderzył z woleja wysoko nad bramką Bayernu.

32'

29'

Alaba z rzutu rożnego wprost na głowę Hummelsa. Niemiec minimalnie spudłował

29'

25'

Dobra klepka Besiktasu zakończona płaską centrą Gonula, która niestety dla Turków zakończyła swój lot pod nogami Vidala

23'

Bayern kontroluje mecz w 100% Bawarczycy spokojnie wymieniają piłkę w środku pola, a pod pole karne rywali zapuszczają się jakby od niechcenia.

19'

Mueller dograł z prawej strony na nogę nabiegającego Thiago, który zgubił obrońcę i wpakował piłkę do siatki z kilku metrów.

18'

GOOOOOOOOL!!! THIAGO ZDOBYWA BRAMKĘ!

16'

Błąd Bayernu i piłkę przejął Quaresma, który tym razem popędził lewą stroną boiska. Jego dośrodkowanie na nogę Vagnera Love'a zostało wybite przez Hummelsa

13'

Gonul z dobrym dośrodkowaniem, Love z główką. Obok bramki Ulriecha

10'

Pierwsza groźna szansa dla Bayernu! Alaba kąśliwie uderzył z rzutu wolnego, jednak piłkę zdołał sparować Zengin. Dobitka Muellera przeleciała już wysoko nad bramką

10'

Gonul popędził prawą stroną i dograł do Quaresmy. Portugalczyk wstrzelił w pole karne, ale Vagner Love nie zdołał oddać czystego strzału.

7'

Mueller ze wstrzeleniem piłki w pole karne na Lewandowskiego. Akcję przerywa gwizdek arbitra sygnalizujący pozycję spaloną Polaka

6'

Quaresma rozpędził się prawą stroną. Doświadczony Portugalczyk zgubił jednak piłkę, którą przejął Thiago.

3'

Alaba w pole karne na głowę Vidala, jednak Chilijczyk główkuje bardzo niecelnie

1'

Już Mueller podcinką poszukiwał Lewandowskiego, ale Polak nie doszedł do piłki

1'

Od środka Besiktas i zaczynamy!

17:46

Rezerwowi Bayernu: Starke, Sule, Bernat, Kimmich, James Rodriguez, Rudy, Wagner

17:45

Rezerwowi Besiktasu: Fabri, Adriano, Aksoy, Babel, Hutchinson, Talisca, Negredo

17:43

Powiedzmy sobie szczerze, dzisiejsze spotkanie jest niemalże formalnością. Bayern po zwycięstwie u siebie 5-0 jest pewny awansu i tylko absolutny cud może sprawić, że nie zobaczymy Bawarczyków w ćwierćfinałach. Besiktas ma natomiast szansę na honorowe pożegnanie się z tą edycją LM.

17:35

Witam serdecznie! Pora rozpocząć wtorek z Ligą Mistrzów. Z tej strony Hubert Jan Faron, a przed nami relacja tekstowa z meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Besiktasem Stambuł, a Bayernem Monachium.