2 : 3
Barcelona SCBarcelona SC
1. połowa1 : 3
22:58

Chociaż Legia przegrała ten mecz to można doszukać się plusów. Szczególnie William Remy zasługuje na pochwałę. Szkoda, że dłużej nie mógł pokazać się Eduardo. Czekamy na kolejne występy mistrza Polski.

95'

Koniec! Legia przegrywa z Ekwadorską Barceloną 3:2!

93'

Washington Vera ukarany żółtym kartonikiem.

91'

Nowy nabytek Legii porwał się do ofensywy, oddał strzał z dystansu i bramkarz Barcelony zostaje pokonany!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! William Remy zdobywa bramkę!

89'

Inaki Astiz wybija piłkę i ratuje swoją drużynę przed stratą kolejnej bramki.

87'

Byron Castillo oddaje nieudany strzał. Od bramki zacznie Radosław Majecki.

86'

Thibault Moulin ukarany żółtą kartką.

83'

Dobry strzał Armando Sadiku, jednak bramkarz Barcelony spokojnie paruje strzał na rzut rożny.

80'

Victor Mendoza < Jose Ceuallos

77'

Armando Sadiku uprzedzony przez bramkarza traci posiadanie.

74'

Gabreil Marques < Osvaldo Minda

74'

Damian Diaz < Washington Vera

74'

Seria zmian w ekipie z Ekwadoru. Ariel Nahuelpan < Juan Dinenno.

70'

Bardzo ładna akcja Legii! Kilka szybkich dokładnych podań, a całą akcję zakończył Damagoj Antolić! Dobrze broni jednak bramkarz Barcelony.

67'

Armando Sadiku dograł w pole karne, gdzie Kasper Hamalainen oddaje tragiczny strzał.

65'

Eduardo doznaje kontuzji i Mateusz Żyro wchodzi w jego miejsce.

62'

Byron Castillo zmienia Roosevelta Oyolę

60'

Druga połowa rozgrywa się bardzo chaotycznie. Obie drużyny kompletnie bez pomysłu.

56'

Eduardo Da Silva pakuje piłkę do siatki, ale niestety wcześniej futbolówka opuściła pole gry.

52'

Armando Sadiku urwał się defensywie Barcelony, ale był na spalonym.

48'

Bliski zdobycia gola był Marko Vesović, ale Czarnogórec uderza obok bramki!

46'

Łukasz Broź < Łukasz Turzyniecki

46'

Krzysztof Mączyński < Damagoj Antolić

46'

Cristian Pasquato < Eduardo

46'

Michał Kopczyński < Thibault Moulin

46'

Michał Kucharczyk < Marko Vesović.

46'

Maciej Dąbrowski < Inaki Astiz

46'

Michał Pazdan < William Remy

46'

Arkadiusz Malarz < Radosław Majecki.

46'

Bardzo dużo zmian w Legii. Jarosław Niezgoda zmieniony przez Armando Sadiku

46'

Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

21:53

Legia jest dzisiaj miażdżona przez swoich rywali. Grają miernie, a kilka przebłysków nie dało dobrego wyniku. Oby druga połowa z nowymi zawodnikami dała pozytywny efekt!

47'

Koniec pierwszej części meczu!

42'

Kolejna wymuszona zmiana w ekipie Romeo Jozaka. Adam Hlousek zmieniony przez Artura Jędrzejczyka.

38'

Michał Kucharczyk marnuje 100% okazję! Kuchy King wyszedł sam na sam z Mendozą, lecz uderza prosto w jego ręce....

37'

Legia nie potrafi wyjść z własnej połowy. Rywale zamknęli ich i nie dają im nawet pograć.

31'

Michał Kucharczyk ogląda żółtą kartkę.

30'

Maciej Dąbrowski znakomicie interweniuje w ostatnim momencie i ratuje swoją drużynę.

28'

Ely Esterilla otrzymał znakomitą piłkę i huknał z około 30 metra w samo okienko bramki Arkadiusza Malarza! Legia na łopatkach.

27'

GOOOOOOOL! Ależ piękne trafienie Ely Esterilla!

26'

Kolejna dobra akcja Ekwadorczyków. Prawie Adam Hlousek wpakował piłkę do własnej siatki, ale piłka trafia w słupek!

24'

Pierwsza zmiana tego meczu. Z powodu kontuzji boisko opuszcza Sebastian Szymański, a wchodzi Kasper Hamalainen.

22'

Damian Diaz dograł idealnie na głowę Ariela Nahuelpana, który był kompletnie niekryty. Drugi poważny błąd defensywny Romeo Jozaka.

21'

GOOOOOOOOOOOOL! Ariel Nahuelpan zdobywa drugiego gola na Barcelony.

19'

Bardzo duży błąd defensywy Wojskowych. Marcos Caicedo miał bardzo dużo miejsca co skrzętnie wykorzystuje. W meczu jest już 1:1.

18'

GOOOOOOL! Marcos Caicedo doprowadza do wyrównania.

16'

Uderzenie Szymańskiego z rzutu wolnego trafia w boczną siatkę.

15'

Dośrodkowanie Szymańskiego w pole karne, lecz defensorzy Ekwadorskiej ekipy radzi sobie bardzo dobrze.

12'

Bardzo groźna szansa Barcelony. Marcos Caicedo oddał dobry strzał z woleja i niewiele zabrakło a mielibyśmy pięknego gola!

8'

Sebastian Szymański minął rywali zagrał w pole karne, gdzie Jarosław Niezgoda z dużym szczęściem pakuje piłkę do siatki!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik spotkania!

7'

5'

Cristian Pasquato dogrywa w pole karne. Niepewnie broni Victor Mendoza, ale ostatecznie udaje mu się złapać piłkę.

1'

Tuż przed rozpoczęciem meczu mieliśmy zmianę w składzie Legii. Michał Kopczyński zmienił Thibault Moulin.

1'

Rozpoczęliśmy to spotkania! Od środka zaczęli gracze Barcelony!

20:56

Obie drużyny już na murawie, a z głośników rozbrzmiewa hymn USA!

20:54

Barcelona SC jest najbardziej utytułowanym klubem w Ekwadorze. Imiennik słynnej Blaugrany 15 razy był mistrzem kraju z Ameryki Południowej, a 12 razy zajmowali drugie miejsce. Nie jest to więc rywal anonimowy!

20:50

Na Florydzie jest teraz piękna pogoda! 23 stopnie i słońce! Idealna aura do gry w piłkę!

20:45

Żaden z nowych zawodników Legii nie rozpocznie tego meczu w pierwszym składzie. Wydaje się jednak, że w drugiej połowie wszyscy otrzymają szansę od Romeo Jozaka.

20:42

20:39

20:37

Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski!

20:35

W końcu powraca Polska piłka! Chociaż to tylko sparing Legii Warszawa to stęsknieni za naszą Lotto Ekstraklasą na pewno zwrócą na ten mecz swoją uwagę!