Radoja uderza sprzed pola karnego, ale w środek bramki.

Iago Aspas dobrze zagrywa do wbiegającego w pole karne Emre Mora, a ten z bliskiej odległości uderza w boczną siatkę

Korekta w składzie gospodarzy: Emre Mor za Pione Sisto.

Ostatnia zmiana w drużynie Barcelony: Aleix Vidal za Dembele.

76'

Pione Sisto mocno uderza, ale futbolówka przelatuje daleko obok słupka.

75'

Digne blokuje ręką centrę w pole karne i rzut wolny dla Celty na wysokości pola karnego jednak wykonanie stałego fragmentu pozostawiło wiele do życzenia.

74'

Na murawie melduje się Nemanja Radoja.

72'

Aspas z rzutu wolnego z okolic osiemnastego metra, ale tuż nad poprzeczką!

72'

Kapitalna prostopadła piłka do Aspasa, którego za koszulkę ciągnął Sergi Roberto i otrzymuje za ten faul czerwoną kartkę!

68'

Messi uderza sprzed pola karnego po szybkiej wymianie piłki z Roberto, ale futbolówka przeleciała wysoko nad bramką.

64'

Gol dla Barcelony! Paco Alcacer trafia do siatki z najbliższej odległości po bardzo dobrej akcji swojego zespołu! 2:1 dla gości!

61'

Na boisku pojawia się również Leo Messi.

61'

Zmiana w drużynie gości: Sergi Roberto melduje się na murawie.

58'

Mocne dośrodkowanie Maxi Gomeza, ale żaden z jego partnerów nie sięgnął piłki.

56'

Iago Aspas zostaje napomniany żółtą kartką.

54'

Jozabed nie wykorzystuje prostopadłego podania i uderza obok słupka!

53'

Strzał Suareza z bliskiej odległości, ale dobra interwencja Alvareza!

49'

Dobra centra, zgranie Gomesa w pole karne, ale piłka daleko wybita przez zawodników Celty.

48'

Dośrodkowanie Digne zablokowane i rzut rożny dla Barcy.

46'

Zawodnicy już na murawie, sędzia daje znak i rozpoczynamy drugą część meczu.

46'

Arbiter kończy pierwszą połowę.

45'

Strata Suareza w okolicach środka boiska, szybka akcja Celty. Płaskie dośrodkowanie Maxi Gomeza, które wykorzystał Jonny! 1:1!

40'

Coutinho decyduje się na strzał sprzed pola karnego, ale futbolówka przelatuje wysoko nad bramką.

36'

Dembele dostaje dobre podanie w okolice szesnastego metra i kapitalnie uderza na dalszy słupek. Bramkarz gospodarzy bez szans!

36'

Gol dla Barcelony! Ousmane Dembele daje prowadzenie gościom!

34'

Kolejna dobrze rozegrana akcja przez zawodników Celty! Szybka wymiana w obrębie pola karnego, piłka ostatecznie trafia do Braisa Mendeza. Ten decyduje się na strzał, ale kapitalnie broni ter Stegen!

31'

Brais uderza bez zastanowienia sprzed szesnastki, ale w środek bramki, gdzie dobrze interweniował bramkarz gości.

30'

Daniel Wass centruje z rzutu rożnego, ale zbyt płasko i piłka została wybita.

29'

Maxi Gomez wbiega w pole karne i dostaje dobre podanie. Decyduje się na strzał, który zostaje zablokowany.

28'

Aspas otrzymuje piłkę w polu karnym. Gracz Celty odgrywa piłkę w okolice jedenastego metra, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

26'

Kontratak gospodarzy, którzy byli w przewadze liczebnej został zakończony strzałem Braisa Mendeza. Futbolówka minęła lewy słupek!

25'

Rzut rożny dla gości, uderzenie Paulinho i piłka trafia w słupek!

23'

Spokojniejszy fragment meczu, długa wymiana piłki pomiędzy graczami Barcelony, ale bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

19'

Dobre zagranie w pole karne, ale Daniel Wass nie sięgnął piłki, która ostatecznie opuściła boisko.

17'

Rzut rożny dla Celty, ale bez większego zagrożenia pod bramką Barcelony.

12'

Strzał Dembele zablokowany i piłka wylądowała za boiskiem. Suarez centrował z rzutu rożnego, ale futbolówkę wypiąstkował bramkarz gospodarzy.

11'

Paco strzela na bramkę, ale dobrze broni Sergio Alvarez.

10'

Stuprocentowa okazja Iago Aspasa! Dobrze rozegrana akcja przez gospodarzy, płaskie zagranie z boku w okolice jedenastego metra, ale zawodnik Celty uderza w środek bramki!

8'

Bardzo dobra okazja dla Barcelony! Denis Suarez wymienił piłkę z Coutinho w polu karnym i ostatecznie uderza w kierunku dalszego słupka. Piłka jednak opuszcza boisko!

5'

Paulinho uderza głową, ale piłka przelatuje obok bramki.

2'

Centra w pole karne gości, ale Brais na spalonym.

1'

Arbiter daje znak! Rozpoczynają gospodarze!

20:57

Drużyny już na murawie, za chwilę losowanie stron i sędzia rozpocznie spotkanie.

20:40

Gospodarze zajmują aktualnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem czterdziestu trzech punktów. Goście przewodzą stawce i mają aktualnie osiemdziesiąt dwa oczka.

20:38

Ostatni bezpośredni pojedynek między tymi drużynami miał miejsce w połowie stycznia. Wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Barcelony i pokonali rywala 5:0.

20:37

Dzisiejsi gospodarze przegrali swoje ostatnie spotkanie z zespołem Leganes 1:0. Katalończycy przed trzema dniami pokonała Valencię 2:1.

20:36

Celta Vigo: Sergio, Wass, Sergi Gómez, Roncaglia, Jonny, Lobotka, Brais Mendez, Jozabed, Aspas, Maxi Gómez, Sisto.

Rezerwowi: Ruben, Fontàs, Radoja, Boye, Mazan, Emre Mor, Cabral

20:36

FC Barcelona: ter Stegen, Semedo, Mina, Vermaelen, Digne, Paulinho, André Gomes, Denis Suárez, Coutinho, Dembélé, Paco Alcácer

Rezerwowi: Cillessen, Messi, Luis Suárez, Umtiti, Jordi Alba, Sergi Roberto, Aleix Vidal

20:34

Witamy na naszej relacji LIVE z meczu 33. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym zmierzą się Celta Vigo i FC Barcelona. Pierwszy gwizdek już o 21:00!